Григор премина през Соуса и е на 1/8 финал, чака Мъри

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: US Open | ГРИГОР ДИМИТРОВ - Жоао Соуса

Мнениеот 1982 » 03 сеп 2016 22:21

Alexandrov93 написа:
dido1302 написа:Помня, че във форума съвсем бяха изчезналите темите за мачовете на Григор. Когато стигне по-напред в някой турнир обаче има задължително тема. Колко измекярско е това да го подкрепяш само когато се представя силно и да го плюеш, когато отпада рано.


ХАХАХАХА, постнах горното мнение, преди да бях прочел това. Радвам се, че не само аз съм забелязал какъв лицемер е този циганин.


Че то всички виждат тая карикатура, вясва се само в редките случаи, когато Грегъри Американчето бие, иначе никакъв го няма тук.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
powerful
Мнения: 1392
Регистриран на: 19 яну 2011 19:48
Контакти:

Re: US Open | ГРИГОР ДИМИТРОВ - Жоао Соуса

Мнениеот powerful » 03 сеп 2016 22:24

1982 написа:
Alexandrov93 написа:
dido1302 написа:Помня, че във форума съвсем бяха изчезналите темите за мачовете на Григор. Когато стигне по-напред в някой турнир обаче има задължително тема. Колко измекярско е това да го подкрепяш само когато се представя силно и да го плюеш, когато отпада рано.


ХАХАХАХА, постнах горното мнение, преди да бях прочел това. Радвам се, че не само аз съм забелязал какъв лицемер е този циганин.


Че то всички виждат тая карикатура, вясва се само в редките случаи, когато Грегъри Американчето бие, иначе никакъв го няма тук.


Ей, мишок , спри да спамиш в темите !!!! Всеки път като пусна тема и пишеш за странични неща свързани с мен или с личния живот на Григор или някакви други простотии.

Alexandrov93
Мнения: 357
Регистриран на: 18 апр 2009 18:14
Контакти:

Re: US Open | ГРИГОР ДИМИТРОВ - Жоао Соуса

Мнениеот Alexandrov93 » 03 сеп 2016 22:24

powerful написа:
Alexandrov93 написа:
Отречи че не е така бе мангал. Майка ти, ку*вата на квартала, отсъства (ла*а на другите циганини) в най-неподходящия момент и ти намираш време да пуснеш тема за Григор, нали бе?


Ей, мишкар къв ти е проблема ве ? Спри да спамиш , заради ей такива боклуци като теб се отказах да пиша кво да пиша като само разваляте темите майка ви да еба завистлива. Свестните хора се отказаха от форума, много малко останаха..
Ако си много надъхан ми пиши на ЛС за среща.


Хахаха не, отказал си се да пишеш, защото Григор пада. Ако се беше отказал и сега нямаше да пишеш. Мишкар долен.

Потребителски аватар
powerful
Мнения: 1392
Регистриран на: 19 яну 2011 19:48
Контакти:

Re: US Open | ГРИГОР ДИМИТРОВ - Жоао Соуса

Мнениеот powerful » 03 сеп 2016 22:52

Кви са тия отпускания пак , Гришата е БОГ в това да реанимира съперниците си. Няма да е той ако няма драми.


Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22554
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: US Open | ГРИГОР ДИМИТРОВ - Жоао Соуса

Мнениеот NOMER14 » 03 сеп 2016 23:34

Каквото и да си приказваме: България има само един спортист - Григор...и волейболистите.

il4o_iliew
Мнения: 1524
Регистриран на: 09 сеп 2008 17:52
Контакти:

Re: Григор премина през Соуса и е на 1/8 финал, чака Мъри

Мнениеот il4o_iliew » 03 сеп 2016 23:38

Хареса ми като раздаване и хъс. Иначе има още много резерви. Особено по отношение на сервиса му. Играе прекалено защитно. Много малко уинъри.
THE G.A.M.E написа:Сега Армията на България е много по-мощна, защото на практика разполагаме с наличното въоражение и войскови единици, на САЩ, Великобритания, Германия, Франция, Италия, Испания, Канада и т.н. 8-)

Потребителски аватар
marco_bailey
Мнения: 150
Регистриран на: 02 май 2010 15:25
Контакти:

Re: Григор премина през Соуса и е на 1/8 финал, чака Мъри

Мнениеот marco_bailey » 03 сеп 2016 23:39

Коментарите в този форум, както и в други казва много за националния ни характер... Иначе браво на Григор, още малко му трябва да се върне в топ 10!!!
FlashScore.bg - най-бързият и точен livescore:
https://play.google.com/store/apps/deta ... e_bg&hl=bg


Потребителски аватар
DANS
Мнения: 2797
Регистриран на: 06 юни 2008 13:02
Контакти:

Re: Григор премина през Соуса и е на 1/8 финал, чака Мъри

Мнениеот DANS » 03 сеп 2016 23:56

За ужас на комплексираните хейтърчета-малкопишковци, наш Гришо отвя Соуса! 8-)


:lol: 8-) :) :mrgreen:

Браво Гришо!
Наско Сираков: "Ще бъде огромен успех за българския футбол ако ЦСКА вземе точка от Динамо!" ха ха ха :mrgreen:
Link: САМО ЗА ЛЕвСКАРИ!!!!!! ;-)


Върни се в “Тенис”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта