Фантастична Пиронкова е на 1/4 финал на Ролан Гарос !

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
kambata
Мнения: 1867
Регистриран на: 26 ное 2009 11:46
Контакти:

Re: Фантастична Пиронкова е на 1/4 финал на Ролан Гарос !

Мнениеот kambata » 31 май 2016 20:25

Гришо няма никакъв шанс ако срещне Пиронкова в мач :mrgreen: Трябваше да ѝ сложат едни мустаци и да я пускат на мястото на Гриши :lol:

THE G.A.M.E
Мнения: 49969
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Фантастична Пиронкова е на 1/4 финал на Ролан Гарос !

Мнениеот THE G.A.M.E » 31 май 2016 20:27

Пфф, Агниешка се е поизложила на пресконференцията.
Паднала заради студеното време, влажният корт, тежките топки... Все едно Цвети е играла на слънце, при 20 градуса и с топки за пинг-понг. :lol:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
alonsoo
Мнения: 12
Регистриран на: 21 авг 2015 21:24
Контакти:

Re: Фантастична Пиронкова е на 1/4 финал на Ролан Гарос !

Мнениеот alonsoo » 31 май 2016 20:33

Браво, честита победа
Уникална Цвети ;) ;)
"THE ONLY EASY DAY, WAS YESTERDAY"-US NAVY SEALS

Изображение

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3994
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: kambata

Мнениеот Странджата » 31 май 2016 20:48

Ама малко нефелава изглежда за кака си Никол - не става :)
Иначе - невероятен усоех - това момиче заслужава повече от адмирации - направи това, което Гришо все не успява ...

Потребителски аватар
Дидо
Мнения: 1354
Регистриран на: 27 ное 2009 14:36

Re: Фантастична Пиронкова е на 1/4 финал на Ролан Гарос !

Мнениеот Дидо » 31 май 2016 22:48

Изображение
Хванал се човека за патката и си помислил,че лети

dido1302
Мнения: 662
Регистриран на: 07 юни 2011 19:53
Контакти:

Re: Фантастична Пиронкова е на 1/4 финал на Ролан Гарос !

Мнениеот dido1302 » 01 юни 2016 00:44

Много бързо обърнахте палачинката, смешковци. Като се сетя колко обидни думи съм чел тук и в други форуми за туристката Пиронкова, колко е некадърна е и как час по-скоро трябвала да прекрати кариерата си, защото не я бива хич. Нормално ли е човек да си сменя мнението на 180 % за толкова кратко време и да величае нещо, което до скоро е отричал и оплювал. Това за мен е сериозна диагноза. Не знам за вас как е, но на мен ми се гади от разликата в коментарите когато тя или Гришо печели и губи съответно.

dido1302
Мнения: 662
Регистриран на: 07 юни 2011 19:53
Контакти:

Re: Фантастична Пиронкова е на 1/4 финал на Ролан Гарос !

Мнениеот dido1302 » 01 юни 2016 00:47

kambata написа:Гришо няма никакъв шанс ако срещне Пиронкова в мач :mrgreen: Трябваше да ѝ сложат едни мустаци и да я пускат на мястото на Гриши :lol:


А когато Григор печелеше турнири, а Цветана падаше от разни квалификантки тогава хранехте нея нали ? Не мога да повярвам колко късопаметни са някои примати.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Фантастична Пиронкова е на 1/4 финал на Ролан Гарос !

Мнениеот 1982 » 01 юни 2016 00:48

THE G.A.M.E написа:Пфф, Агниешка се е поизложила на пресконференцията.
Паднала заради студеното време, влажният корт, тежките топки... Все едно Цвети е играла на слънце, при 20 градуса и с топки за пинг-понг. :lol:


Ами, заради времето не знам дали е, но определено обратът се дължи до голяма степен на прекратения мач и голямата почивка после. Онази вечер беше абсурдно да има обрат. Нормално е да се чувства прецакана, и обратното да беше, Пиронкова щеше да се чувства изиграна. Помня и други подобни мачове на РГ, най-вече при мъжете, тръгне му играта на единия и, хоп ..... дъжд. И на другия ден опонентът вече се е освестил и ти е заминало преимуществото.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Фантастична Пиронкова е на 1/4 финал на Ролан Гарос !

Мнениеот 1982 » 01 юни 2016 00:50

dido1302 написа:Много бързо обърнахте палачинката, смешковци. Като се сетя колко обидни думи съм чел тук и в други форуми за туристката Пиронкова, колко е некадърна е и как час по-скоро трябвала да прекрати кариерата си, защото не я бива хич. Нормално ли е човек да си сменя мнението на 180 % за толкова кратко време и да величае нещо, което до скоро е отричал и оплювал. Това за мен е сериозна диагноза. Не знам за вас как е, но на мен ми се гади от разликата в коментарите когато тя или Гришо печели и губи съответно.


Факт е, че има много фурнаджийски лопати.

Реално, Пиронкова нищо ново не е направила, тя има по 1-2-3 много силни турнира на година, обикновено, а през останалото време я тумбарят здраво. За нейно щастие, силният турнир тази година е такъв от Голям Шлем.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

organzata
Мнения: 554
Регистриран на: 11 окт 2014 15:20
Контакти:

Re: Фантастична Пиронкова е на 1/4 финал на Ролан Гарос !

Мнениеот organzata » 01 юни 2016 01:11

1982 написа:
dido1302 написа:Много бързо обърнахте палачинката, смешковци. Като се сетя колко обидни думи съм чел тук и в други форуми за туристката Пиронкова, колко е некадърна е и как час по-скоро трябвала да прекрати кариерата си, защото не я бива хич. Нормално ли е човек да си сменя мнението на 180 % за толкова кратко време и да величае нещо, което до скоро е отричал и оплювал. Това за мен е сериозна диагноза. Не знам за вас как е, но на мен ми се гади от разликата в коментарите когато тя или Гришо печели и губи съответно.


Факт е, че има много фурнаджийски лопати.

Реално, Пиронкова нищо ново не е направила, тя има по 1-2-3 много силни турнира на година, обикновено, а през останалото време я тумбарят здраво. За нейно щастие, силният турнир тази година е такъв от Голям Шлем.



Кой е смешко бе толуп,винаги съм бил за Радванска и няма да си променя мнението заради некво Пловдивско недоразумение наречено шайкова.
Догодина тая пача ще има доста точки да защитава(на Ролана),нека видим коя къде ще е ....


Върни се в “Тенис”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта