Фантастична Пиронкова е на 1/4 финал на Ролан Гарос !

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

THE G.A.M.E
Мнения: 49974
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Фантастична Пиронкова е на 1/4 финал на Ролан Гарос !

Мнениеот THE G.A.M.E » 01 юни 2016 02:04

1982 написа:Ами, заради времето не знам дали е, но определено обратът се дължи до голяма степен на прекратения мач и голямата почивка после. Онази вечер беше абсурдно да има обрат. Нормално е да се чувства прецакана, и обратното да беше, Пиронкова щеше да се чувства изиграна. Помня и други подобни мачове на РГ, най-вече при мъжете, тръгне му играта на единия и, хоп ..... дъжд. И на другия ден опонентът вече се е освестил и ти е заминало преимуществото.

Ем да, ако мачът беше завършил в Неделя, то на 90 % победителка щеше да е Радванска.
Но тогава на'ща мацка игра на куц крак... Мал шанс, щото голяма част от геймовете бяха завързани.
Както и днес, но Пиронкова беше в добро физическо състояние и геймовете отидоха е нейният актив.
В крайна сметка днес почнаха на равни начала, полякинята донякъде има право за тежките условия на корта, тя не критикува толкова отлаганията, даже днес искаше отново прекъсване, но условията бяха далеч по-добри от колкото в Неделя.
Дразни това, че не каза и думичка от спортно-техническо естество, а в този аспект бе надиграна.

Някъде мернах, че Агниешка никак не била долюбвана от колежките си, именно заради арогантното си поведение.
Даже имала прякор - "bitchwanska". :lol:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
Sstefanov
Мнения: 1906
Регистриран на: 25 ное 2013 17:01
Контакти:

Re: Фантастична Пиронкова е на 1/4 финал на Ролан Гарос !

Мнениеот Sstefanov » 01 юни 2016 07:39

organzata написа:
1982 написа:
dido1302 написа:Много бързо обърнахте палачинката, смешковци. Като се сетя колко обидни думи съм чел тук и в други форуми за туристката Пиронкова, колко е некадърна е и как час по-скоро трябвала да прекрати кариерата си, защото не я бива хич. Нормално ли е човек да си сменя мнението на 180 % за толкова кратко време и да величае нещо, което до скоро е отричал и оплювал. Това за мен е сериозна диагноза. Не знам за вас как е, но на мен ми се гади от разликата в коментарите когато тя или Гришо печели и губи съответно.


Факт е, че има много фурнаджийски лопати.

Реално, Пиронкова нищо ново не е направила, тя има по 1-2-3 много силни турнира на година, обикновено, а през останалото време я тумбарят здраво. За нейно щастие, силният турнир тази година е такъв от Голям Шлем.



Кой е смешко бе толуп,винаги съм бил за Радванска и няма да си променя мнението заради некво Пловдивско недоразумение наречено шайкова.
Догодина тая пача ще има доста точки да защитава(на Ролана),нека видим коя къде ще е ....

Ще бъде - при майка ти. Жалък бастун - като не ти харесва нашето момиче не пиши бе! Кой го ебе че харесваш няква полска *****. Айде марш че ми е дошло до гуша от шутове като теб.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13816
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Фантастична Пиронкова е на 1/4 финал на Ролан Гарос !

Мнениеот Red_Neck » 01 юни 2016 08:27

Ако не вали, днес мачът започва около 17:00, нали?

ПП: Гледахте ли пресконференцията на Радванска след мача? Играла била в дъжд ..... все едно за Цвети слънце грееше :)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

organzata
Мнения: 554
Регистриран на: 11 окт 2014 15:20
Контакти:

Re: Фантастична Пиронкова е на 1/4 финал на Ролан Гарос !

Мнениеот organzata » 01 юни 2016 11:12

ПП: Гледахте ли пресконференцията на Радванска след мача? Играла била в дъжд ..... все едно за Цвети слънце грееше :)[/quote]


Когато един отбор/състезател(в този случай) е по-техничен от съперника,познай кой има по-голям шанс за победа при лоши метеорологични условия!

organzata
Мнения: 554
Регистриран на: 11 окт 2014 15:20
Контакти:

Re: Фантастична Пиронкова е на 1/4 финал на Ролан Гарос !

Мнениеот organzata » 01 юни 2016 11:33

Sstefanov написа:
organzata написа:
1982 написа:
dido1302 написа:Много бързо обърнахте палачинката, смешковци. Като се сетя колко обидни думи съм чел тук и в други форуми за туристката Пиронкова, колко е некадърна е и как час по-скоро трябвала да прекрати кариерата си, защото не я бива хич. Нормално ли е човек да си сменя мнението на 180 % за толкова кратко време и да величае нещо, което до скоро е отричал и оплювал. Това за мен е сериозна диагноза. Не знам за вас как е, но на мен ми се гади от разликата в коментарите когато тя или Гришо печели и губи съответно.


Факт е, че има много фурнаджийски лопати.

Реално, Пиронкова нищо ново не е направила, тя има по 1-2-3 много силни турнира на година, обикновено, а през останалото време я тумбарят здраво. За нейно щастие, силният турнир тази година е такъв от Голям Шлем.



Кой е смешко бе толуп,винаги съм бил за Радванска и няма да си променя мнението заради некво Пловдивско недоразумение наречено шайкова.
Догодина тая пача ще има доста точки да защитава(на Ролана),нека видим коя къде ще е ....

Ще бъде - при майка ти. Жалък бастун - като не ти харесва нашето момиче не пиши бе! Кой го ебе че харесваш няква полска *****. Айде марш че ми е дошло до гуша от шутове като теб.


Затова се нарича Форум,хората да пишат и изказват своето мнение(някои му казват свобода на словото).
Нищо не бях писал против "вашето" момиче,преди да ме провокират.

THE G.A.M.E
Мнения: 49974
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Фантастична Пиронкова е на 1/4 финал на Ролан Гарос !

Мнениеот THE G.A.M.E » 01 юни 2016 11:45

Red_Neck написа:
Ако не вали, днес мачът започва около 17:00, нали?

Трудна работа да започне към 17 ч.
Мъри - Гаске е предвиден за не преди 15 ч.
А това ще е дълъг двубой, минимум 3 часа ще цъкат тия ...
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Фантастична Пиронкова е на 1/4 финал на Ролан Гарос !

Мнениеот 1982 » 01 юни 2016 12:49

THE G.A.M.E написа: полякинята донякъде има право за тежките условия на корта, тя не критикува толкова отлаганията, даже днес искаше отново прекъсване, но условията бяха далеч по-добри от колкото в Неделя.


За вчера специално е права, Халеп също изрази възмущение, и други играчи .... вчера за игра не ставаше, не трябваше нито един мач да има. Но те ги напънаха, че програмата им съвсем се осра.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3994
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: DANS

Мнениеот Странджата » 01 юни 2016 12:50

Радванска по принцип е недолюбвана от медиите в Полша, защото подкрепяше предишната опозиция и сегашна власт в борбата й против арогантността на европейската аминистрация, част от която е предишният премиер Туск.
Самата Радванска е много читаво момиче. Това, че не е признала превъзходството - в отложената част от мача, на нашето момиче, не е основание да я ругаете. В спорта не винаги имаш сили след неочаквана тежка загуба да кажеш - ами това е, в дъжда бях по-слаба и загубих.
Така че нека не се занимаваме с Радванска, макар и втора в света - достатъчен е фактът, че Цвети сътвори едно спортно чудо - сравнимо например с онзи мач между Милан и Ливерпул.Така че нека се радваме, че тя остана в историята. Дано да има още много други поводи да бъде там.


Върни се в “Тенис”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 4 госта