Тийм не остави шанс на Григор и е на 1/2 финал

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Jürgen
Мнения: 3747
Регистриран на: 12 яну 2013 18:21
Контакти:

Re: Тийм не остави шанс на Григор и е на 1/2 финал

Мнениеот Jürgen » 26 фев 2016 18:51

james написа:Явно е ,че и бате Арни да му стане треньор физика за трети пореден мач няма от къде да му намери.

Ще видиш ти като го натъпче с анаболи :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
grasiani
Мнения: 2105
Регистриран на: 08 авг 2009 20:58
Контакти:

Re: Тийм не остави шанс на Григор и е на 1/2 финал

Мнениеот grasiani » 27 фев 2016 00:52

Големи суперлативи се изказват за австриеца на мен чак толкова добър не ми се видя,много по концентриран от нашия и форхенда който демонстрира му спечелиха мача ,аз се учудвам на Григор при такива добри данни и такъв талант да тъпчеш на едно място и да си пропиляваш шанса,да тежък спорт е тениса но щом имаш амбиция и качества а Григор определено има и двете и по такъв безобразен начин да ги пропиляваш.Толкова много грешки направи и то без да го притеснява кой знае колко противника,ами няма как съперниците сами да се бият въпреки че имат респект и те уважават.Изобщо Гришо ако не се вземе в ръце и не реши сам за себе си какво иска да постигне в тениса иска ли да се развива или ще си остане като вечната надежда до края на кароерата си.Всеки нормален човек спортист трябва да се учи от грешките си за да се осъвършенства засега при Гришо такова нещо не се забелязва.

Потребителски аватар
sirius123
Мнения: 3186
Регистриран на: 05 юни 2008 13:12

Re: Тийм не остави шанс на Григор и е на 1/2 финал

Мнениеот sirius123 » 27 фев 2016 11:12

@powerful , златна възможност изпусна нашенеца , да спечели турнира в Акапулко. Австрийчето е попиляло Сам Куери и на финала ще срещне Томич.

Потребителски аватар
powerful
Мнения: 1392
Регистриран на: 19 яну 2011 19:48
Контакти:

Re: Тийм не остави шанс на Григор и е на 1/2 финал

Мнениеот powerful » 27 фев 2016 14:46

Не ми се мисли какво ще е на традиционно слабите му мастърси в Америка. Целта била топ 10 до края на годината, по интервютата казва, че е на прав път а на корта никаква положителна промяна..


Върни се в “Тенис”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта