Тенис - Всекидневна тема

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13294
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот sapio0o » 14 ное 2018 08:02

Зверев вече изглежда достатъчно добре, за да му се гласят надежди, макар и да не носи в себе си това, което носят най-вече Надал и Федерер. Не мога да си представя водещото лице в мъжкия тенис да бъде човек, който троши ракета след всеки допуснат пробив. Нито човек, който в интервютата говори с журналистите сякаш са му длъжни. Тенисът е джентълменски спорт и трябва да бъде продължена традицията. Надявам се да пробият момчета като Хачанов и Тийм. Достатъчно са млади, вижте един Вавринка кога започна с големите победи. Циципас има играта, но също зататна за лека арогантност в някои от последните си интервюта. Димитров, Нишикори и Раонич освен част от т.н. загубено поколение нямат и необходимото ниво, дайте да се разберем. Може би японецът, при по-добро здраве и 1-2 победи по мастърс турнирите, които му се изплъзваха като на магия, евентуално можеше да разгърне още, но не би. Топ 3 неслучайно е същият като този отпреди 11 години.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
sirius123
Мнения: 3185
Регистриран на: 05 юни 2008 13:12

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот sirius123 » 14 ное 2018 09:12

Доста сложна схема за класиране на полуфиналите в Лондон. Гледам , че Нишикори и Федерер имат по една победа и една загуба , сетовете са по 2:2 , япончето има по-лоша разлика в геймовете , а е пред швейцареца. Какво ще се случи , ако швейцареца бие Андерсон , и Нишикори бие Тим :?:

На линия
Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 9036
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот Soulen » 14 ное 2018 10:27

Ниши би трябвало да се класира, защото би Федерер в директния мач, но не съм убеден.

Groucho, май ти дължат една бутилка уиски вече :mrgreen:

1892 обаче как се е покрил. Изгуби баса с теб, ГГ взе че плати и емблемата на Покойника, много му се насъбра.
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P

На линия
Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 9036
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот Soulen » 14 ное 2018 11:16

Сега погледнах правилника, всъщност зависи от спечелените геймове и сетове. Ако Фед бие в 2 сета ще се класира почти със сигурност, за мен обаче шанса му хич не е голям срещу Андерсън, особено пък да бие в 2 сета.
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P

Потребителски аватар
sirius123
Мнения: 3185
Регистриран на: 05 юни 2008 13:12

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот sirius123 » 14 ное 2018 12:55

Наистина , логично е да се гледат тези показатели , но в момента Нишикори има по-лоши резултати от швейцареца , а се намира пред Федерер във временното класиране.

https://www.nittoatpfinals.com/en/score ... -standings

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот Groucho » 14 ное 2018 13:08

HoUs4oOL написа:Няма и накъде да го продължи.

Има, той е сравнително млад. Вчера изглеждаше сякаш не знае общо-взето какво да прави на корта и кой удар да избере.

Soulen написа:Groucho, май ти дължат една бутилка уиски вече :mrgreen:

1892 обаче как се е покрил. Изгуби баса с теб, ГГ взе че плати и емблемата на Покойника, много му се насъбра.

Бутилка ром. Не се е покрил, с перманентен бан е заради писането в подфорума на ЦСКА-София, явно не иска да си прави нов акаунт. Прати ми съобщение през друг потребител, че е готов да се издължи. Срокът е края на другата година, така сме казали, за мен е все тая, че Джокович си върна нивото малко по-рано. Сърбинът още на "Ролан Гарос" ми изглеждаше достатъчно силен, но и аз не очаквах да спечели 2 ГШ до края на тази година.

Потребителски аватар
Esi
Мнения: 2365
Регистриран на: 01 юни 2014 10:16
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот Esi » 18 ное 2018 21:49

Зверев спечели ФМ. Честитка! Направи го след два поредни спечелени мача срещу Фед и Джоко. Очаквахa безпроблемна победа на сърбина, но Сашо изигра много силен мач и хвърли голямата бомба в два сета с 6-4 6-3. В първия даде само 4 точки на свой сервис. Време му е да печели и титли от ГШ
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот Groucho » 19 ное 2018 09:17

Заслужена победа на Зверев. Главната причина за успеха на младия германец според мен е качественият му бекхенд. С него успя да остане равностоен на Джокович в дългите разигравания от дъното на корта и дори да надиграва сърбина. Хачанов и Зверев показаха в края на годината, че имат силата да се борят успешно с топ 3, интересен сезон предстои.

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13792
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот Pichichi » 19 ное 2018 14:09

Хачанов на мен ми е малко дървен, вярно че взе един финал на Джокович ама не мисля че е опасен за топ играчите.
Сашо Зверев обаче си мисля че ще ги озори доста през 2019-та.

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34777
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот MuFc1878 » 19 ное 2018 15:16

Джоката беше доволен от наследника на трофея в Лондон! Време е Мафията да окачи ракетите - Роже взе последната си голяма титла в Мелбърн, Надал вече не може да играе на бетон, а Ноле превъртя тениса тази година.
:? :? :?
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]


Върни се в “Тенис”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта