Тенис - Всекидневна тема

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34777
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот MuFc1878 » 06 сеп 2018 00:59

Браво на Нишикори! Страхотен мач срещу Чиляка 8-)
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот blue avalanche » 06 сеп 2018 22:27

ogrizko написа:
blue avalanche написа:
ogrizko написа:жени не гледате ли? никой не коментира Серина :oops:

Нея трябва да я дават по Нешънъл джеографик. Или Анимъл планет... :mrgreen:

ми, да си ходи там ....няма ли кой да й забрани да играе повече тенис? да ходи да си гледа детето ...аз съм погнусен, голяма алчност за пари и за още някоя титла ...това дете някой ден ще я мрази, но как да е ....пък завръщането с тоя екип на ролан гарос замалко да повърна ... :evil: :evil:

Отдолу идва друго чудовище
Арына Сяргееўна Сабаленка(на белоруски)
или
Арина Сергеевна Соболенко(на руски)
Изображение

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5149
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот ogrizko » 07 сеп 2018 00:11

абе няма лошо и чудовища да има от време на време ...ама това да си зарежеш детето, щото си алчен за още трофеи и пари.... но комент :evil: :evil: туй че е номер 1 и добра на тенис не значи, че не е куха лейка и пълна простачка за мен поне ....което се отнася и за всяка жена, която си зареже така детето заради кариера и подобни простотии ..аман от феминизъм и кариеризъм и кво ли не :!:
Изображение

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот blue avalanche » 07 сеп 2018 09:36

ogrizko написа:абе няма лошо и чудовища да има от време на време ...ама това да си зарежеш детето, щото си алчен за още трофеи и пари.... но комент :evil: :evil: туй че е номер 1 и добра на тенис не значи, че не е куха лейка и пълна простачка за мен поне ....което се отнася и за всяка жена, която си зареже така детето заради кариера и подобни простотии ..аман от феминизъм и кариеризъм и кво ли не :!:

Ми то като цъкнеш да видиш с какви дрешки се беше "избарала" снощи и ще ти стане ясно колко и е "багажа". :mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот JackPackage » 07 сеп 2018 10:47

Тя едва ли взима малко пари и от рекламните й договори, но 99% от всички негери са алчни все пак и колкото и да имат, искат още :lol:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 9044
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот Soulen » 07 сеп 2018 14:13

Абе, ако знам, че мога да бия 90% от участниците, никога не бих се отказал, ще ги пердаша до откат, няма никакъв смисъл да се отказва, освен ако не получи някаква контузия.
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43843
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот rhaegar » 07 сеп 2018 17:35

Серина е в такова положение, че може да си подбира турнирите както иска и пак да е достатъчно време със семейството си. Не малко спортистки се връщат след раждане, така че......

Отделно, че тя вече гони рекордите, надали парите са движещата сила, от доста години насам. Все едно да кажеш че Федерер е лош баща и играе за пари. Първото няма как да го знаем, а второто очевадно не е вярно.

Колкото до чудовищата-спортът се измени и такива ситнежи като Халеп сега и Хингис и Енен преди ще постигат успехи все по-трудно, уви.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34777
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот MuFc1878 » 07 сеп 2018 17:52

Оня ден дадоха клип. 14-годишна девойка бие сервис с 200 км/ч :| Смятай отдолу какви изверги идват.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5149
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот ogrizko » 07 сеп 2018 18:57

MuFc1878 написа:Оня ден дадоха клип. 14-годишна девойка бие сервис с 200 км/ч :| Смятай отдолу какви изверги идват.

коя е тая :shock:
Изображение

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19108
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот TodorT » 07 сеп 2018 23:40

sapio0o написа:
TodorT написа:Нов епичен мач между Надал и Тийм. Всички очакват смяна на поколенията, но .... как да стане, когато Тийм прави такъв мач и в последната точка пропуска смач ?! Сигурно се изяжда в момента, но сам си е виновен. Мачът беше на ракетата му, всичко правеше както трябва и накрая с лесна грешка...


Пристрастен коментар. Не се учудвам понеже не ти е за пръв път. След всяка победа на Рафа търсиш причината първо в съперника. "Лесна грешка" казваш на смач, който се бие далеч от мрежата на мачбол срещу тенисист, който може да върне всяка топка. Сигурно това не е било в главата на Тийм, не. Лесна грешка е. Мачът бил на ракетата му, наистина. Не играха 5 часа, не. Всичко зависеше от Тийм. :lol:

:lol: :lol: :lol:
В такива епични сблъсъци изходът зависи буквално от една точка, когато понякога идва след грешка - дали в отиграването или в замисъла. При 5-5 в тайбрека в петия сет кой беше по-близо до победата ?! :lol: Има мачове, в които победата може да отиде и при двамата тенисисти и това няма да е незаслужено. Полуфиналът на Уимби как бе спечелен от Новак ? Преди това битката с Дел По на 1/4 финал ? И да не кажеш, че съм пристрастен: Федерер да не би повече да заслужаваше да спечели в ИУ срещу Чорич и в Хале срещу Беноа Пер ;) Противниците му имаха шанс, но не се възползваха в ключов момент, а правеха далеч по-трудни удари в други моменти от мача. Та така и онзи ден.... в крайна сметка малките детайли правят разликата.


Върни се в “Тенис”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта