Тенис - Всекидневна тема

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17588
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот pomiqrat » 14 сеп 2021 10:17

boabbb написа:Евала на ушанката, определено го виждам като една от бъдещите големи звезди на тениса - много постоянен, здрав сервис, тича яко и най-вече изглежда доста спокоен, дори в доста напечени и трудни моменти. Плескавеца е машина, няма две мнения, ама годините явно ще започнат да си казват думата и при него :roll: Факт е, че загуби може би най-важния мач в неговата кариера, но спечели нещо доста по-голямо - публиката. През годините винаги се е виждало, че е доста по-малко подкрепян от другите двама големи, но си мисля, че сега нещата може да се поизравнят и хората да го подкрепят. Малко се поизложи с реването на корта, според мен. Федерер и Надал са губили много големи мачове, но реване съм виждал само при победи. Миналата година Федерер пропусна два мачбола на собствен сервис срещу него за девета титла на Уимбълдън и изглеждаше все едно е паднал в квартално мачле, а трябваше да има сополи и в първите редове :lol: :lol: :lol:


Федерер е здраво надрусан. Как да се разреве с всичката химия в тялото си?
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13808
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот Pichichi » 14 сеп 2021 12:34

Голямо браво на Д. Медведев.
Джокович вече има 2/3-ма силни конкуренти на твърди кортове.
Изглежда че Зверев, Медведев и Тийм могат да се борят с Джокович и Надал.
Рафа си мисля че ще почине много и ще се опита да направи още едно силно завръщане!
Фед мисля че може и да не играе повече но да видим. Дори да се реши да се връща
не мисля че ще може да се пребори с по-младите.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43888
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот rhaegar » 14 сеп 2021 13:31

Федерер трябваше да спре след гореспоменатия загубен финал на Уимби. От тогава насам е само мъка.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24527
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот boabbb » 14 сеп 2021 14:47

То на 40 човека го мързи да е*е, ти за тенис го търсиш :lol: :lol: :lol: Отделно трябва да е внимателен, че по 2 ги прави от един път :lol: Иначе сериозно, аз си мисля, че ще поиграе още година-две по няколко турнира за кеф :roll: Имам чувството, че не го разбирате - човека не играе до дупка за статистиките, просто тениса му е приятен и го чувства като призвание. Явно за него не е проблем или унижение да падне от Беретини, например ...
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Esi
Мнения: 2372
Регистриран на: 01 юни 2014 10:16
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот Esi » 14 сеп 2021 17:10

Изображение
Разбираме го. Дедо купи дял от компания, върти бизнес с маратонки и му е все тая за статистиката. Докато им прави реклама, ще играе тенис за кеф. 240 швейцарски франка чифта.
Само един е ревнал, че не можа да стане коза, ама и на него ще му дойде ума. :lol:
Изображение

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43888
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот rhaegar » 14 сеп 2021 18:42

boabbb написа:То на 40 човека го мързи да е*е, ти за тенис го търсиш


Колко още да ебе, той има 16 деца.

Не знам, за мене е малко по-готино да се откажеш на върха, вместо да ти плющят гевреци на 40, ама той си знае.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22644
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот NOMER14 » 14 окт 2021 01:34

Току-що Гришката би Медведев.
След 0-1 и 1-4 направи 8 поредни победни гейма и го довърши с 6-4, 6-3.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23682
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот paceto » 14 окт 2021 05:18

Аз даже си помислих, че нашият може да се бие сам накрая, защото резултата беше 1:5 в последният гейм като стана 3:5. :mrgreen:

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34788
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот MuFc1878 » 14 окт 2021 09:13

Страшно тото са извъртели двамата. Едва ли е имало ставки за победа на Григор при 1-4 във втория сет :lol: Днеска с Хуркич по традиция ще окъка здраво.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот JackPackage » 14 окт 2021 10:03

MuFc1878 написа:Страшно тото са извъртели двамата. Едва ли е имало ставки за победа на Григор при 1-4 във втория сет :lol: Днеска с Хуркич по традиция ще окъка здраво.

Лолита да не е някое бивше гадже на Медведев та са направили такава обръщалка :lol: :mrgreen: :mrgreen:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]


Върни се в “Тенис”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта