Тенис - Всекидневна тема

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

RMCF
Мнения: 2158
Регистриран на: 28 апр 2016 17:59
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот RMCF » 09 сеп 2018 00:59

Заради такива изцепки от страна на феновете, US Open винаги ще си остане най-малкия от 4-те турнира.

Потребителски аватар
IchWill
Мнения: 38
Регистриран на: 26 юни 2016 19:21
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот IchWill » 09 сеп 2018 10:22

blue avalanche написа:Същата преди време каза:"Ще те убия" на един съдия! Не ѝ е за първи път!
Изображение


Това не си го спомням, но преди 9 години на същия турнир на 1/2 финала срещу Ким Клайстерс след Foot Fault заяви на съдийката на стола, че "ще навре шибаната топка в шибаното ѝ гърло".
Трябваше да се омъжиш за касапина, той те харесваше. Винаги, когато минаваше покрай магазина му, той ти помахваше със сатъра.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43843
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот rhaegar » 09 сеп 2018 11:53

IchWill написа:
Това не си го спомням, но преди 9 години на същия турнир на 1/2 финала срещу Ким Клайстерс след Foot Fault заяви на съдийката на стола, че "ще навре шибаната топка в шибаното ѝ гърло".


И то на мачбол за Ким. Като фен на Клайстерс, това е любимият ми" Серина" момент.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Esi
Мнения: 2365
Регистриран на: 01 юни 2014 10:16
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот Esi » 09 сеп 2018 12:52

Изображение

Изображение
Серина направи супер скандал и такъв финал на USO не се помни. Карлос Рамос стана единствения съдия на финал от Шлема без отличие, защото публиката щеше да хвърля каквото намери. За втори път през 2018 Серина не успя да спечели рекордната 24 титла от ГШ и да изравни М. Корт. Не игра добре, а наказанието с отнет гейм беше при сервис на Осака. Японката живееща в САЩ показа силна игра, има и психика, и дано да продължи така.
Изображение

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19108
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот TodorT » 09 сеп 2018 20:49

Адриан Андреев с титлата на двойки на US Open! Браво! :)

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13294
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот sapio0o » 10 сеп 2018 11:19

Честито на Новак Джокович. Дава голяма заявка за номер 1 в края на годината. Рафа би трябвало да изпусне водачеството непосредствено след турнето в Азия, където има да защитава около 1100 точки, а дори участието му е под въпрос. Не мисля, че сърбинът играе на нивото си от 2015, но очевидно и така може да печели, особено на хард, където е най-добрият за всички времена. Вчера си мина на свободна през Дел Потро.

След 2004-06 и 2017, 2018 се нарежда в топ-а на най-слабото ниво, което сме виждали в мъжкия тенис този век. Несериозно е последните двама шампиони на USO да са срещали съответно Рубльов и Милман на 1/4 финал. Дано видим повече реална конкуренция през 2019. Малките не успяват да влязат в обувките на Бердих, Цонга, Ферер и компания, които от време на време приземяваха основните фаворити. Най-лошото е, че топ 3 отдавна не са в зенита на силите си, а продължават да държат първите места.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот Groucho » 10 сеп 2018 12:42

Джоко надделя във финала с шампионска психика и манталитет. Ако всичко се развива нормално за сърбина, в Лондон ще се върне под номер 1 в ранглистата. Дел Потро имаше шанс във втория сет да позавърже нещата, но пропусна тайбрека с два форхенда в мрежата при 4-4 или нещо такова.

Потребителски аватар
sirius123
Мнения: 3185
Регистриран на: 05 юни 2008 13:12

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот sirius123 » 10 сеп 2018 13:05

Много лошо се насади Джоката , догодина трябва да защити 5,000 точки за два месеца. :mrgreen: Аз мисля , да се понапъне още малко в Шанхай , Париж и Лондон , за да има нещо в резерв. :mrgreen: Може и някой Challenger да ангажира , за да раздвижва старите кокали. Не е лошо да вземе и нашенеца .

nghcvth
Мнения: 3528
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот nghcvth » 10 сеп 2018 21:32

Да вземе още някой Шлем и Олимпиада след 2 години и тогава му позволям вече да се откаже и без това ще е превъртял тениса. 8-)
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот JackPackage » 11 сеп 2018 10:12

Как пък всички, че и WTA се обявили в подкрепа на черния ГМО-урод :evil:

Сигурно ги е страх и тях да не ги обвини в дискриминация маймуната :x

Получават същите пари като мъжете, а играят 2/3 сета, пращат Федерер/Надал/Джокович да играят по жегите за да може АФРО-американките да играят главен мач вечерта и пак мрънкат :?

Обвинява съдията (който е прав в случая, тъй като и треньора ѝ призна) че е лъжец, крадец и кво ли не, че ѝ дължи извинение - той я предупреди един, два пъти и накрая му писна на кора...то нормално, някъв подчовек да ти крещи в краката, че му дължиш извинение и да ти вика крадец :x :mrgreen:

ПП: Добре, че и другата финалистка беше черна "японка", че представете си скандала ако беше Шарапова да кажем, щеше да има расизъм, война с руснаците, скандирания U S A от феновете :mrgreen:
Американците са едно от най-тъпите племена, но черните американци (въглените) направо чупят тъпомерите :!:

Преди време и оня другия брикет - Хамилтън мрънкаше че го наказват, щото е черен... а те просто спазваха правилата "белите господари" :mrgreen:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]


Върни се в “Тенис”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта