Тенис - Всекидневна тема

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот 1982 » 14 юли 2018 18:37

Значи, не сме вързали точно за следващата година, ако Джоко още тази година постигне начертаното в баса, то губя и няма нужда да чакаме, изпълнявам си веднага обещаното.

Другото което е, ти така и не си посочил какво искаш, скоч посочих аз (все пак съм видна пияница :lol: ), ако желаеш, за 200 лева Ковачев ще препоръча някоя креватна магьосница, каквото кажеш, няма проблем.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34779
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот MuFc1878 » 14 юли 2018 18:38

Оп, залозите се покачват. Интересно :lol: :mrgreen:
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот Groucho » 14 юли 2018 18:50

1982 написа:Значи, не сме вързали точно за следващата година, ако Джоко още тази година постигне начертаното в баса, то губя и няма нужда да чакаме, изпълнявам си веднага обещаното.

:arrow:
Като ти е прекалено дългосрочно другото предложение, ето ти ново: топ 3 в ранкинга за Джоко в края на 2019-а година. Ако не стартира на повече от един турнир от ГШ през 2019-а, залогът отпада. Ако не стартира на повече от два мастърса през 2019-а, залогът отпада.

https://forum.gong.bg/gong/viewtopic.ph ... start=3700

Това е, тази година си е за тази година. Мисли дали Андерсън ще върже геврек на Джокович утре, не ме мисли мен какво ще избера. Има време.

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34779
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот MuFc1878 » 14 юли 2018 20:03

Кербер :!: :!: :!:
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот 1982 » 14 юли 2018 20:15

[offtopic]Е, извинявай, макар че мога да се окажа печеливш от така поставени нещата, за мен е тъпо това. Какво правим, примерно, ако Джокович стане номер 1 с 2 Шлема декември месец тази година, но края на 2019-а завърши 5-и в ранкинга ???! :lol: :lol:
Излиза, че печеля баса, макар че съм се провалил тотално в прогнозите си, че е приключил курса ?! :lol: :lol: :lol:

Аз лично го приех баса под условие, че в периода до края на 2019-а няма да влезе в предложения от теб като условие Топ 3. А не конкретно, че в края на този период трябва да е там. Той дотогава може да се спука от успехи, но точно накрая да се избуши. :lol: :lol:[/offtopic]
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

pomiqr272
Мнения: 1730
Регистриран на: 24 ное 2015 15:41
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот pomiqr272 » 14 юли 2018 20:26

Торбалан падналa на финала.

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот Groucho » 14 юли 2018 21:31

1982 написа:[offtopic]Е, извинявай, макар че мога да се окажа печеливш от така поставени нещата, за мен е тъпо това. Какво правим, примерно, ако Джокович стане номер 1 с 2 Шлема декември месец тази година, но края на 2019-а завърши 5-и в ранкинга ???! :lol: :lol:
Излиза, че печеля баса, макар че съм се провалил тотално в прогнозите си, че е приключил курса ?! :lol: :lol: :lol:

Аз лично го приех баса под условие, че в периода до края на 2019-а няма да влезе в предложения от теб като условие Топ 3. А не конкретно, че в края на този период трябва да е там. Той дотогава може да се спука от успехи, но точно накрая да се избуши. :lol: :lol:[/offtopic]

[offtopic]Условието си е условие и се отнася за сезон 2019-а. Какво ще се случи преди и след тази година е без значение.[/offtopic]

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот blue avalanche » 14 юли 2018 21:42

Много се радвам, че Кербер изгермечи баба Цоцолана!!!
Това туловище е анти-реклама на спорта! Анти-реклама на атлетизма. Когато играе, трябва да слагат +18 и децата да си лягат! :mrgreen:

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19108
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот TodorT » 15 юли 2018 11:27

Пичове, трябва да свалим шапки на участниците в двата полуфинала! Сериозно, и четиримата направиха яки неща! Кевин и Джон са бомбардировачи, но имаха и много класни изпълнения. Широкият обхват им позволи да направят и много хубави ретури (oсобено по късия доагонал), имаше невероятни волета от Андерсън, форхенд уинъри от невъзможни позиции. Да, мачът в голяма част си беше едно надстрелване, но имаше тенис на високо ниво. Дори в края, видимо уморени, отново се опитваха да "играят с краката" и да се изтеглят за по-удобен удар. Не харесвам сървбот-ове, но Андерсън отстрани Монфис след повече от 4 часа, би Федерер с обрат след близо 5 часа, а в петък игра 6:30ч и беше готов поне за още 30 мин. Да, тези не са атлети като Надал и Джокович, но тия пичове са блъскали достатъчно, че да развият играта си и да са способни да играят толкова време. Нечовешки усилия и тези двамата направиха повече от мач!

Рафа и Новак оправдаха очакванията. Пореден епичен сблъсък, в който имаше всичко. В петък двамата се надиграваха тактически във всяка точка! Ясен план от сервиса/посрещането до последния удар. Джокович е друг човек от Мастърса в Рим. Видя се още тогава, че отново има желание за игра и формата му тръгва нагоре. Загубата от Чекинато подлъга доста хора, но италианчето правеше турнира на живота си и имаше изключителни изпълнения. Финалът в Куинс беше стойностен и доста хора очакваха силно представяне от него на Уимби.
Надал изключително агресивен и търсещ уинъра, отново къси топки, остри бекхенди и излизания на мрежата. Това имах предвид, когато писах, че играта му е по-различна на трева, но преди не беше толкова агресивен на мрежата и разчиташе на бекхенд слайс, а не на острия бекхенд. Общо взето изцяло нов Надал в поведението си на корта. Там промяната дойде от ... чичо Тони! Треньорът усети, че вече е изчерпан за Надал, няма какво повече да му даде и реши да се оттегли. Карлос Моя промени много неща и това се видя още на АО 17, където сервисът бе революционното оръжие. Тази година нещата са още по-отчетливи, Рафа залага на по-плосък бекхенд по диагонала, излиза на мрежата и като цяло има тактически план според съперника. Преди беше малко по-праволинеен, сега категорично знае как трябва да играе и спазва плана.

И последно, двамата започнаха мача на закрито, защото има осветление при пуснат покрив. Правилникът на Уимби гласи, че покрив се пуска или при дъжд, или при тъмнина и необходимост от осветление. На следващия ден покривът не беше отворен, нямаше дъжд и времето в Лондон бе прекрасно. Отрази ли се това на играта :?

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34779
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот MuFc1878 » 15 юли 2018 11:39

В допълнение към правилото е, че доиграването трябва да продължи при същите условия - демек отново с пуснат покрив. За да има промяна, трябва и двамата състезатели да са съгласни. Не мисля, че се отрази. Само в началото Ноле малко трудно влезна в мача и беше леко нервен, но в петия сет показа нерви от стомана!
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]


Върни се в “Тенис”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта