Тенис - Всекидневна тема

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

nghcvth
Мнения: 3538
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот nghcvth » 07 юли 2021 09:55

Него враждебността го зарежда.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

Buck32
Мнения: 1599
Регистриран на: 20 мар 2020 16:33
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот Buck32 » 07 юли 2021 11:14

Тогава да му "форуърднем" коментара на pill :lol:

pill
Мнения: 1833
Регистриран на: 12 яну 2019 12:55
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот pill » 07 юли 2021 11:38

Много добър играч е Джоко, уникална психика и издръжливост, но не е на нивото на Надал и Федерер. Това исках да кажа. Прост чалгар или не, това няма значение в случая. В крайна сметка сърбите са си простовати хора…
“Never say never, because limits, like fears, are often just an illusion.”

https://youtu.be/6kARhdu_yqk

Потребителски аватар
barca4ever
Мнения: 4914
Регистриран на: 25 авг 2009 11:29
Местоположение: Враца
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот barca4ever » 07 юли 2021 11:59

Джоко мое и да мине Надал и Федерер по титли, ама може само да сънува да има такова влияние върху спорта и феновета, както другите двама.
[wrapimg=]http://www.fcbarcelona.cat/web/Imatges/banners/_promocions/actius_especials/wembley/bc-campions_champions.jpg[/wrapimg]
BARCAFOREVER[wrapimg=]http://imgon.net/di-MAQN.gif[/wrapimg]
1992,2006,2009,2011

Потребителски аватар
sirius123
Мнения: 3186
Регистриран на: 05 юни 2008 13:12

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот sirius123 » 07 юли 2021 20:21

Adieu дядя Федя , напред към пенсионния отдел. Квото беше беше , на изпроводяк и едно геврече.

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17571
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот pomiqrat » 07 юли 2021 20:32

barca4ever написа:Джоко мое и да мине Надал и Федерер по титли, ама може само да сънува да има такова влияние върху спорта и феновета, както другите двама.


Джокович има най-голямо влияние върху тениса, защото феновете на Надал+Федерер го мразят, което казва всичко.
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот Groucho » 07 юли 2021 21:43

Федерер изглеждаше много зле игрово още от първия си мач на "Уимбълдън". Мудно движение и непредизвикани грешки от всевъзможни позиции и удари. Почна да се пише след срещата с Гаске, че швейцарецът се подобрява с напредването на турнира, но според мен нямаше такова нещо. Просто опонентите му бяха шматки и грешаха повече и от него.
Хале беше силно предзнаменование, че Федерер няма да е в кой знае колко добро състояние за тревния шлем. Явно годините вече си казват думата и му е време да окачи ракетата на някой пирон в килера.

nghcvth
Мнения: 3538
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот nghcvth » 07 юли 2021 22:31

Гаске му е такъв абонат, че Федерер и в инвалидна количка ще го бие. Не е изненада, че падна днес, аз дори очаквах по- рано да отпадне. Това 0:6 обаче надали ще се отрази добре на швейцареца чисто психически. Като че ли му идва времето да окачва ракетата вече.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

Buck32
Мнения: 1599
Регистриран на: 20 мар 2020 16:33
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот Buck32 » 07 юли 2021 23:16

Едно от най-трудните неща е тази преценка, кога да спреш. Даже и хора, направили го в подходящ момент се изкушават и после се омаскаряват. Може би най-добре за Фед беше да не се връща след контузията. За мен лично с тази загуба не става по-малко велик, но мисля че има хора, които ще го използват като аргумент срещу него. Аз симпатизирам на Джокович, но би било глупаво да отричам мястото на другите двама в историята. Всеки от тримата печели от това, че трябваше да се доказва срещу останалите.

Потребителски аватар
redhooligan
Мнения: 1158
Регистриран на: 11 апр 2013 18:37
Skype: Какво е това животно?
Местоположение: София
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот redhooligan » 09 юли 2021 20:04

pomiqrat написа:
barca4ever написа:Джоко мое и да мине Надал и Федерер по титли, ама може само да сънува да има такова влияние върху спорта и феновета, както другите двама.


Джокович има най-голямо влияние върху тениса, защото феновете на Надал+Федерер го мразят, което казва всичко.

Какво ще каже че феновете на Надал и Фед го мразят. Едно е да симпатизираш на някои тенис играч и да си против друг, който е конкурент на твоя любимец и друго е да го мразиш. Не знам как стигате до такива изводи и пишете какво мислят други хора за определени тенисисти, дори и без да познавате тези хора.
ОЩЕ ОТ ДЕТЕ ЗАПАЛИ МОЕТО СЪРЦЕ, ВИНАГИ ЩЕ БЪДА ВЕРЕН, АЗ ОБИЧАМ ЦСКА!


Върни се в “Тенис”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта