Тенис - Всекидневна тема

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Esi
Мнения: 2378
Регистриран на: 01 юни 2014 10:16
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот Esi » 06 окт 2023 14:28

rhaegar написа:
Да, съгласен съм, но масовият фен рядко си пуска записи на мачове от преди 10-15 години. Аз рядко го правя дори за спортове, по които съм в пъти по-зарибен отколкото по тенис и мисля, че повечето хора са така. Та в тоя ред на мисли, огромна част от феновете след 20 години само ще са чували за тримата големи, или ще са ги гледали по някакви хайлайти, нищо повече.


Сори, че го посъкратих, но реших да не те занимавам излишно. Както и да е, със сигурност много неща с архивите в спорта ще се подобряват. Хората все повече ще се информират не само от написано и кратки хайлайти. Вече има качени и цели мачове. Масовият фен е любопитна порода. Този ми е любимец, ама имало по- велики, я да ги видя поне на хайлайт. :lol: Шегичка, но не се знае.
Всичко най!
Изображение

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43912
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот rhaegar » 06 окт 2023 16:07

Esi написа:
rhaegar написа:
Да, съгласен съм, но масовият фен рядко си пуска записи на мачове от преди 10-15 години. Аз рядко го правя дори за спортове, по които съм в пъти по-зарибен отколкото по тенис и мисля, че повечето хора са така. Та в тоя ред на мисли, огромна част от феновете след 20 години само ще са чували за тримата големи, или ще са ги гледали по някакви хайлайти, нищо повече.


Сори, че го посъкратих, но реших да не те занимавам излишно. Както и да е, със сигурност много неща с архивите в спорта ще се подобряват. Хората все повече ще се информират не само от написано и кратки хайлайти. Вече има качени и цели мачове. Масовият фен е любопитна порода. Този ми е любимец, ама имало по- велики, я да ги видя поне на хайлайт. :lol: Шегичка, но не се знае.
Всичко най!


To attention span-ът на хората се доближава все повече до кокошия, затова и платформи като ТикТок процъфтяват. Та в тоя ред на мисли, след време ако не се гледа на живо, може да не се гледа изобщо. Дано познаеш ти де, а не аз. :lol:
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34797
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот MuFc1878 » 11 окт 2023 15:53

Ехеее дон Григорио изкорми кат риба Алкарас :lol:
Пак е набарал нова кака.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13396
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот sapio0o » 11 окт 2023 15:59

Дано затвърди и спечели турнира, за да се завърне в топ 12. Иначе сериозна победа и голямо браво. Алкарас очевидно не е на себе си след Уимбълдън и само, който не го е хванал не го е бил. :D Дано е временен спад, че идва АО и искаме конкурентен турнир.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Esi
Мнения: 2378
Регистриран на: 01 юни 2014 10:16
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот Esi » 11 окт 2023 16:00

Каката я заряза и взе да мисли за тенис. ;)
Браво на наш Григор, направо хвърли голяма бомба с тази победа. Игра много средоточено, без грешки и направи силен мач. Алкарас май още мнооого трябва да слушка тренера.
Изображение

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18063
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот kingofpop » 11 окт 2023 16:02

Очаквана победа на Гришо, поне от мен :mrgreen: беше ясно, че не може все да пада по 2-0 от него. А и Гришо е в най-добрата си форма от бая време, за разлика от Карлос. Просто сега беше длъжен да го бие
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
HoUs4oOL
Мнения: 12425
Регистриран на: 03 окт 2010 18:27
Skype: ??

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот HoUs4oOL » 11 окт 2023 16:10

Esi написа:Защитният ранкинг се определя по средната позиция на тенисиста в последните три месеца от участието му без обаче да се засягат поставените по обикновения ред. В тези месеци е бил в топ 5. Да, може да играе със силни тенисисти в първите кръгове. Според нас ще се появи на червено и на Гароса. Целта му е да не се раздели с тениса контузен и извън корта, а да изиграе някой и друг мач по възможност на ниво. Категорично е заявил, че след 2024 няма да продължи. Но да, и уайлд кард е опция и никой турнир няма да му я откаже.

Тоест ще е в основната схема, но ще е непоставен? :?

sapio0o написа:Дано затвърди и спечели турнира, за да се завърне в топ 12. Иначе сериозна победа и голямо браво. Алкарас очевидно не е на себе си след Уимбълдън и само, който не го е хванал не го е бил. :D Дано е временен спад, че идва АО и искаме конкурентен турнир.

Или е прекалено фокусиран върху първото място в ранглистата, която му играе лоша шега. Но голям успех за Димитров, като нищо ще измъкне една титла на стари години.
[center][wrapimg=]https://media.giphy.com/media/YSC4XfUOp4LclYppml/giphy.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
sirius123
Мнения: 3188
Регистриран на: 05 юни 2008 13:12

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот sirius123 » 11 окт 2023 16:53

S. Korda е кандидата. Още повече е израснал. Гледах го срещу Мечо.

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34797
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот MuFc1878 » 11 окт 2023 18:54

Рафа какво е тролнал Джоката, та Ноле е запалил :lol:

Старчетата дано подготвят шоу като за последно догодина.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Esi
Мнения: 2378
Регистриран на: 01 юни 2014 10:16
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот Esi » 11 окт 2023 19:36

Казал е, че ако Джокович не спечели най- много титли от ГШ този сезон щял да съжалява повече от него, който съжалявал само заради това, че не е в играта. Кратко и ясно. Трябва да си напълно скаран с логиката за да не разбереш, че Надал не е казал нищо негативно. А защо сърбинът е подпалил и джковисти вдигат врява, не е ясно. Мен ако питат, след като знае как му дебнат и тълкуват зле всяка дума е било по- добре да си мълчи, но са го питали в интервюто пред Movistar+ и е отговорил.
Изображение


Върни се в “Тенис”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта