Новак Джокович - най-завършеният играч в историята

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22617
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Новак Джокович - най-завършеният играч в историята

Мнениеот NOMER14 » 10 сеп 2018 02:43

Всички сервиси на Дел Потро върна Джоко и логично си го би.

Потребителски аватар
HoUs4oOL
Мнения: 12425
Регистриран на: 03 окт 2010 18:27
Skype: ??

Re: Новак Джокович - най-завършеният играч в историята

Мнениеот HoUs4oOL » 10 сеп 2018 03:18

Първо искам да поздравя публиката, гнусотията от финала през 2015, включително и кулминацията му от последния гейм беше не просто изравнена, но и надмината, разбира се, нямаше да е възможно без аржентинската агитка, но и американските им колеги не остават по- назад, всъщност, те са ненадминати в това отношение.

За Джокович каквото и да се напише няма да стигне, това, което направи през последните 2 месеца беше изключително, не бяха много тези, които вярваха, че е възможно, всъщност, едва ли някой си е представял, че в през септември 2018 Ноле ще държи Уимбълдън и ЮС Оупън. :)
Изключително завръщане, най- вече от психическа гледна точка, след Уимбълдън ме беше страх да си го помисля, но сега наистина мисля, че увереността на онзи Джокович от края на 2015 и първите 6 месеца на 2016 се върна.
Страшно много се радвам, че успя да го направи, особено след помията, която се изсипа отгоре му, не само от англоезичните медии, но и от сръбски такива.
Гнусотията, която беше изсипана и върху Йелена вече е в миналото.
Много, много силно се надявам, че когато приключи кариерата си ще напише книга, където подробно да разкаже за този момент от кариерата и живота му.
Защото хората и "хейтърите" много бързо забравиха, че този Пепе Имас, същия, който стоеше в бокса на Ноле по време на финала на РГ от 2016, същия, който може да видите в живото предаване на Ноле във фейсбук след като спечели ФМ през 2015 година е с Новак от ГОДИНИ.
За Вайда също каквото и да се напише ще е малко, изключителна връзка имат с Ноле, изключителна...

Оттук нататък дори не знам какво да очаквам, Синсинати и 2 шлема, ако кажа, че всичко друго ще е бонус и нямам очаквания ще излъжа. :mrgreen:
Мисля си, че можем да сме оптимисти за Китай, Париж и Лондон, разбира се трябва да се има предвид, че Анди най- вероятно ще навлезе във форма, Федерер винаги ще е опасен на бързи кортове във формат 2 от 3, Дел Потро, Нишикори, Надал, предстои интересен завършек на сезона. :)

За Дел Потро, честно да си призная ми стана мъчно, защото видимо има много добри отношения с Ноле, а и като цяло е симпатичен, въпреки че не харесвам стила му на игра. За Кей също много ме е яд, най- симпатичния тенисист за мен след Новачето...

[center][wrapimg=]https://media.giphy.com/media/YSC4XfUOp4LclYppml/giphy.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
HoUs4oOL
Мнения: 12425
Регистриран на: 03 окт 2010 18:27
Skype: ??

Re: Новак Джокович - най-завършеният играч в историята

Мнениеот HoUs4oOL » 10 сеп 2018 03:18

Изображение
[center][wrapimg=]https://media.giphy.com/media/YSC4XfUOp4LclYppml/giphy.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Новак Джокович - най-завършеният играч в историята

Мнениеот blue avalanche » 10 сеп 2018 03:25

Новаааааак Джоковиииич, дами и господа!!!
Най-добрият заслужено победи! Отдавам заслуженото на Дел Потро, но тази вечер просто нямаше аргументи!
Следваща цел - в края на годината - №1!!!
Браво!!!

Потребителски аватар
HoUs4oOL
Мнения: 12425
Регистриран на: 03 окт 2010 18:27
Skype: ??

Re: Новак Джокович - най-завършеният играч в историята

Мнениеот HoUs4oOL » 10 сеп 2018 04:56

[center][wrapimg=]https://media.giphy.com/media/YSC4XfUOp4LclYppml/giphy.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18051
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Новак Джокович - най-завършеният играч в историята

Мнениеот kingofpop » 10 сеп 2018 17:37

абе къде е 1982, дет повтаряше след АО, че Джоко е свършил за тениса :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
sirius123
Мнения: 3186
Регистриран на: 05 юни 2008 13:12

Re: Новак Джокович - най-завършеният играч в историята

Мнениеот sirius123 » 10 сеп 2018 17:45

kingofpop написа:абе къде е 1982, дет повтаряше след АО, че Джоко е свършил за тениса :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Сигурно пътува , за скъпа шотландска ракия. Гручо , да каже. ;)

Потребителски аватар
boyko-borisov
Мнения: 69
Регистриран на: 29 юни 2013 19:31

Re: Новак Джокович - най-завършеният играч в историята

Мнениеот boyko-borisov » 10 сеп 2018 18:03

Пет години изминаха от тенис урока ми към приятеля ми Ноле и резултатите са видими. Седем титли от големия шлем. Срещите с мен са ползотворни за всеки. Не ме послуша при кой лекар да се лекува и пропусна година момчето.

Потребителски аватар
HoUs4oOL
Мнения: 12425
Регистриран на: 03 окт 2010 18:27
Skype: ??

Re: Новак Джокович - най-завършеният играч в историята

Мнениеот HoUs4oOL » 06 окт 2018 18:59

Спомен за побоя, който спретна на Надал през 2011 година, 6 победи в 6 финала, а с финала на АО 2012 станаха 7 поредни. Ако не се беше случило това на 1/4 финала на РГ и не беше излязъл от ритъм, може би щеше да го пречупи и на финала в Париж още тогава.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=Ox0Xmvn49HI[/youtube]
[center][wrapimg=]https://media.giphy.com/media/YSC4XfUOp4LclYppml/giphy.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Esi
Мнения: 2369
Регистриран на: 01 юни 2014 10:16
Контакти:

Re: Новак Джокович - най-завършеният играч в историята

Мнениеот Esi » 06 окт 2018 19:17

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=v_ppE1xFLN4[/youtube]
А аз си спомням добре това. За разлика от всички вас надалистите уважават и Джокович, и затова получаваш този финал.
Чест и почитания! ;)
Изображение


Върни се в “Тенис”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта