Новак Джокович - най-завършеният играч в историята

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 8852
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: Новак Джокович - най-завършеният играч в историята

Мнениеот Soulen » 17 яну 2018 16:53

nghcvth написа:И пак са го сложили по никое време да играе, трети мач на Род Лейвър, вероятно около 6 наше време, в най- голямата жега в Мелбърн. Човек ще рече, че е някакъв средняк, а не шесткратен шампион.

В момента явно не е актуален. Аз пък чак се учудвам, че дават всички мачове на Григор на Род Лейвър, че и ги правят в праймтайма. Явно го готвят за следващата суперзвезда. Сигурно съм най-големия фен на Гришо тук, но въпреки това не мисля, че нашето момче е готово за такива високи очаквания и победи на всяка цена. Смятам, че лимита му е да бъде тип Вавринка и да избухне с някой шлем през годините. И това хич няма да е малко де, след като се откажат дъртите, ще се мисли за повече, не се задава някой нов, който да доминира кой знае колко и всеки ще иа шанс за шлем. Нещо като женския тенис, 4 шлема 4 различни победители, някой извън топ 50 даже :mrgreen:
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P

Потребителски аватар
sirius123
Мнения: 3176
Регистриран на: 05 юни 2008 13:12

Re: Новак Джокович - най-завършеният играч в историята

Мнениеот sirius123 » 17 яну 2018 18:47

Soulen написа:
nghcvth написа:И пак са го сложили по никое време да играе, трети мач на Род Лейвър, вероятно около 6 наше време, в най- голямата жега в Мелбърн. Човек ще рече, че е някакъв средняк, а не шесткратен шампион.

В момента явно не е актуален. Аз пък чак се учудвам, че дават всички мачове на Григор на Род Лейвър, че и ги правят в праймтайма. Явно го готвят за следващата суперзвезда. Сигурно съм най-големия фен на Гришо тук, но въпреки това не мисля, че нашето момче е готово за такива високи очаквания и победи на всяка цена. Смятам, че лимита му е да бъде тип Вавринка и да избухне с някой шлем през годините. И това хич няма да е малко де, след като се откажат дъртите, ще се мисли за повече, не се задава някой нов, който да доминира кой знае колко и всеки ще иа шанс за шлем. Нещо като женския тенис, 4 шлема 4 различни победители, някой извън топ 50 даже :mrgreen:


Пич , объркал си темата! Има тема за нашенеца. Изповядай се там. 8-)

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Новак Джокович - най-завършеният играч в историята

Мнениеот 1982 » 17 яну 2018 22:10

Soulen написа: Явно го готвят за следващата суперзвезда.


Те от 10 години го гласят, ама като няма качествата момчето ......... скоро ще закръгли 27 и ще почне да навърта 28 ........ а още го гласят да ставал супер звезда. :lol:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

nghcvth
Мнения: 3503
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: Новак Джокович - най-завършеният играч в историята

Мнениеот nghcvth » 17 яну 2018 22:17

То докато дъртите се откажат и той ще е станал дърт. :mrgreen:
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

Потребителски аватар
HoUs4oOL
Мнения: 12425
Регистриран на: 03 окт 2010 18:27
Skype: ??

Re: Новак Джокович - най-завършеният играч в историята

Мнениеот HoUs4oOL » 18 яну 2018 03:39

nghcvth написа:И пак са го сложили по никое време да играе, трети мач на Род Лейвър, вероятно около 6 наше време, в най- голямата жега в Мелбърн. Човек ще рече, че е някакъв средняк, а не шесткратен шампион.

Това си е напълно нормално, след гнусотията на Уимбълдън през 2016, нищо вече не ме учудва, организаторите на тия турнири са абсолютни отрепки. :)

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Новак Джокович - най-завършеният играч в историята

Мнениеот 1982 » 22 яну 2018 13:43

Най-очакваното се случи. Дори очаквах още във втори или трети кръг да се осере.

Джокович е мъртъв (като тенисист, разбира се) след по-миналия Ролан Гарос, жалко, че не се отказа, ами само се излага по кортовете като кифладжия. Нито има мотивация, нито нищо. Жалко, че няма да го запомним като голям шампион, а като едно мекотело, в което вече няма никакъв хъс и борбеност.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
HoUs4oOL
Мнения: 12425
Регистриран на: 03 окт 2010 18:27
Skype: ??

Re: Новак Джокович - най-завършеният играч в историята

Мнениеот HoUs4oOL » 22 яну 2018 13:44

Не знам откъде да започна...
За първи път виждам Новак в такова положение, няма спомен някой да е успявал да го надиграе така от ДЪНОТО НА КОРТА, нито Анди, нито Надал...
Започнахме да поставям антирекордите, за първи път отстъпваше с 2 на 0 сета на сините кортове в Австралия...
Проблемите с лакътя са много сериозни, сервиса му практически отсъства, а така няма как да стане, дори и срещу такива пумпали като тоя кореец.
Най-вероятно Джокович ще се окаже в ситуацията на Надал от 2015/2016 година година, когато сульо и пульо го млатиха без грам уважение, играчите просто ще загубят респекта към името Джокович.
Не знам какво предстои и на какво да се надявам, има и някакви позитиви, все пак игра, не се отказа до последно, но с такава игра максимума е някоя титла от АТП 500 и някой щастлив Мастърс 1000, ако е рекъл Господ...

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Новак Джокович - най-завършеният играч в историята

Мнениеот 1982 » 22 яну 2018 13:53

На нищо не се надявай. :lol: Аз така правя, даже вече не се и ядосвам като пада, приемам го за напълно нормално.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13768
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Новак Джокович - най-завършеният играч в историята

Мнениеот Pichichi » 22 яну 2018 15:36

Защо Джоко не играе с Адидас а вече е с Асикс?
Може би едни от най-симпатичните модели обувки за тенис бяха моделите на Адидас Новак.

Потребителски аватар
sirius123
Мнения: 3176
Регистриран на: 05 юни 2008 13:12

Re: Новак Джокович - най-завършеният играч в историята

Мнениеот sirius123 » 22 яну 2018 16:16

Заслужена победа за корейчето. Играхме срещу стена. Ендрю , да си взема багажа и да отива при жена му , Джоко при децата. Щепанек , ако няма жена , да си потърси. Индиан Уелс е следващата спирка , предполагам. 8-)


Върни се в “Тенис”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта