Роджър Федерер - Кралят на тениса

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19100
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Роджър Федерер - Кралят на тениса

Мнениеот TodorT » 17 фев 2018 00:09

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=WMEHH0SNBVw[/youtube]

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=onxC1r6vwss[/youtube]

8-) 8-) 8-)

[offtopic]Фонини култов: Bravo, Rogerio :lol:[/offtopic]


Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19100
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Роджър Федерер - Кралят на тениса

Мнениеот TodorT » 18 юни 2018 14:34

20 години в професионалния тур. 8-) Поздрави на всички с ранглистата от днес 8-)

Потребителски аватар
sirius123
Мнения: 3176
Регистриран на: 05 юни 2008 13:12

Re: Роджър Федерер - Кралят на тениса

Мнениеот sirius123 » 04 юли 2018 18:18

Швейцарецът , носи екип с марката на Uniqlo. $10 мил. на година x 10 години = $ 100 мил.минимум . Преди него , Джокович , носеше екип със същата марка.

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19100
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Роджър Федерер - Кралят на тениса

Мнениеот TodorT » 04 юли 2018 18:35

Договорът е за 10 години х 30 млн. долара на сезон = 300 млн долара. В момента играе само с маратонки на Найк и все още няма права върху логото RF, но се водят преговори скоро се очаква да е негово. В медиите пишеше, че Найк не били склонни да дават толкова пари и след края на състезателната му кариера, докато японците нямат против. ;) Аз съм доволен, че екипировката ще стане по-евтина :lol:

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Роджър Федерер - Кралят на тениса

Мнениеот boabbb » 06 юли 2018 08:41

TodorT написа:Договорът е за 10 години х 30 млн. долара на сезон = 300 млн долара. В момента играе само с маратонки на Найк и все още няма права върху логото RF, но се водят преговори скоро се очаква да е негово. В медиите пишеше, че Найк не били склонни да дават толкова пари и след края на състезателната му кариера, докато японците нямат против. ;) Аз съм доволен, че екипировката ще стане по-евтина :lol:


И сега моята Nike тениска става неактуална :evil: Поне тия Uniqlo май са по-евтинки, обаче трябва да има и логото, за да е завършена работата 8-)
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19100
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Роджър Федерер - Кралят на тениса

Мнениеот TodorT » 06 юли 2018 19:59

Не знам каква ти е тениската, ама тя не е актуална , ако не е за Уимби 2018. Всички други вече се водят стари. :lol: Шегата настрана, но няма неактуални тениски на Федерер . Аз имам 5-6 негови, но най-любима си остава тази от Ю Ес Оупън 2015 (бяло и оранжево-розово на яката) и дори вчера играх с нея 8-) Сега и шапката ли да хвърля ?! Айде стига глупости :lol: Поне се надявам Уникло да са по-евтини и да си купуваме по няколко такива на година. Очаквам до няколко месеца да се оправят с логото и да пуснат екипите с RF. Да, може би ще са по-скучни като модели, но това няма да ме откаже :lol:

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Роджър Федерер - Кралят на тениса

Мнениеот boabbb » 08 юли 2018 17:25

TodorT написа:Не знам каква ти е тениската, ама тя не е актуална , ако не е за Уимби 2018. Всички други вече се водят стари. :lol: Шегата настрана, но няма неактуални тениски на Федерер . Аз имам 5-6 негови, но най-любима си остава тази от Ю Ес Оупън 2015 (бяло и оранжево-розово на яката) и дори вчера играх с нея 8-) Сега и шапката ли да хвърля ?! Айде стига глупости :lol: Поне се надявам Уникло да са по-евтини и да си купуваме по няколко такива на година. Очаквам до няколко месеца да се оправят с логото и да пуснат екипите с RF. Да, може би ще са по-скучни като модели, но това няма да ме откаже :lol:


Е, тая е
Изображение
Иначе цените на тия педали от Найк са просто нагли - една от последните тениски е 140 лева в СпортДепо :shock:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19100
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Роджър Федерер - Кралят на тениса

Мнениеот TodorT » 08 юли 2018 21:33

Сега ще ги пуснат в аутлета на по-ниски цени ;) Предполагам по сайтовете са останали и тренировъчни модели и също ще ги пуснат с намаления. Я виж tennismall.bg в секцията Федерер има хубави тениски на Nike за 60-70 лв ;)

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Роджър Федерер - Кралят на тениса

Мнениеот boabbb » 09 юли 2018 10:01

TodorT написа:Сега ще ги пуснат в аутлета на по-ниски цени ;) Предполагам по сайтовете са останали и тренировъчни модели и също ще ги пуснат с намаления. Я виж tennismall.bg в секцията Федерер има хубави тениски на Nike за 60-70 лв ;)


Евала, баце 8-) Даже бялата с 20-ката е 49 лв. , ама леко ми е на премисъл дали да я взема ... Тя след няколко дена няма да е актуална :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:


Върни се в “Тенис”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта