Маями | ГРИГОР ДИМИТРОВ - Джон Изнър не преди 02:30ч.

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
rere
Мнения: 283
Регистриран на: 14 дек 2009 19:20

Re: Маями | ГРИГОР ДИМИТРОВ - Джон Изнър не преди 02:30ч.

Мнениеот rere » 31 мар 2015 13:18

molteni написа:
rere написа:
molteni написа:Само тесни тенис специалисти сте се събрали. Григор няма нужда от такива "фенове" като вас. Наистина е по-добре да не му гледате мачовете, за да не ви се налага да пишете още подобни тъпотии.

А ти си избери друг спорт от този нищо не разбираш . Пробвай с кърлинг ,но и там е страшно особенно в психологията и търкането на леда до посиняване :)


Добре, тенЕсисте. ;)

Ето виждаш ли ,идеален си за редакционна машинка ,в Microsoft умрат за такива ,а и аз няма да се притеснявам и ше си пиша глупости до безкрай

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13850
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Маями | ГРИГОР ДИМИТРОВ - Джон Изнър не преди 02:30ч.

Мнениеот Pichichi » 31 мар 2015 23:52

Groucho написа:
Pichichi написа:Ем не знам не го разбирам много тенисчето но това ми е надеждата защото миналата година Григор започна ударно в началото на сезона
а в края му (есента и зимата) беше същата работа като сега(пушечно месо с/у всеки сериозен играч).

Няма значение спорта, подготовката за сезон или полусезон си е подготовка, която трябва да даде сили на отбор/състезател за едно равномерно представяне в предстоящите срещи. Няма как в щаба на Григор да неглижират първите 5 месеца от годината и да се прицелят в топ-форма за Уимбълдън и турнирите след него. Рисковано е, глупаво е, трудно осъществимо е. А и Димитров е доказал, че може да играе успешно на всички настилки.


За тениса може и да си прав но в редица спортове в различно време от годината се тренират различно с цел да се постигне оптимален резултат
в даден период от годината. Един такъв спорт е колоезденето където даден състезател си тренира и участва в състезания през цялата година
но треньорите го готвят да е в оптимална форма в 1/2 месеца от цялата година примерно. Не че не може някой да мачка във всички състезания
цялата година но в последно време няма такъв там. Не случайно не всички топ състезатели участват във всички големи състезания, а други в
които участват са им само част от подготовката за друго състезание.
За тениса може би си прав ако си физически здрав би трябвало през целия сезон да показваш ниво.

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Маями | ГРИГОР ДИМИТРОВ - Джон Изнър не преди 02:30ч.

Мнениеот Groucho » 01 апр 2015 19:08

Pichichi написа:За тениса може и да си прав но в редица спортове в различно време от годината се тренират различно с цел да се постигне оптимален резултат
в даден период от годината
.

Toва е много различно от това :arrow:

Pichichi написа:Еинствената надежда е да е правил такава подготовка че да е в топ форма след средата на годината за Уимбълдън и ЮС Оупън

За мен е абсолютно невъзможно да направиш предсезонна подготовка, с която да се прицелиш в нещо, което идва след половин година. И тази подготовка да даде резултат.

За да стане по-ясно: подготовка за сезона на трева (почва на 8 юни), избистрят тактиката и промените в игрова обстановка на турнира в Куинс, Хале или където ще участва Григор :arrow: пик на Уимбълдън (почва на 29-и юни) .
Това е възможно според мен, защото всичко се случва в рамките на месец. Но... може и да бъркам, не съм треньор или специалист, а прос кибик, нъли :lol: 8-)


Върни се в “Тенис”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта