Тенис - Всекидневна тема

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

nghcvth
Мнения: 3503
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот nghcvth » 15 юли 2018 21:20

Groucho написа:
nghcvth написа:Според правилата, ако един мач започне под покрив, то трябва да завърши също под покрив.

Да, и според мен правилата са несъвършени. По тая логика един мач, който почне на открито - трябва да завърши на открито.
Не става дума само за Надал - Джокович, а за това, че турнирът е на открито.

Иначе, без изненади на финала, титлата се реши вчера.

И според мен са несъвършени, но това е положението.

Какъв обрат за Джоко иначе. След Австралия имаше слухове, че може да си прекрати кариерата заради лакътя, а сега печели Уимбълдън. След като изглежда си върна мотивацията. преодоля трудностите и ако е здрав, не виждам причини да не продължи да печели големи титли. Дори да не стигне нивото от преди 3 години. Аз за тази година си пожелавам да е здрав и да вземе пустия Синсинати най- накрая, а иначе- каквото стане.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот 1982 » 15 юли 2018 23:20

Вярно ли е това, че испанският шарлатанин не е бил на трибуните и значи ли това, че най-сетне го е разкарал ??!
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.


Потребителски аватар
sirius123
Мнения: 3176
Регистриран на: 05 юни 2008 13:12

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот sirius123 » 16 юли 2018 16:04

Британецът , е голям симпатяга. Определено липсва. Дано пристигне напълно здрав и готов. Да налее още масло в огъня. Преди Wimbledon го забелязах , че още накуцва. Не се представи лошо на тревата .

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19100
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот TodorT » 16 юли 2018 21:45

Глупост е да отписваш голям шампион, след като неговите проблеми бяха изцяло... психологически. Джокович отдавна преодоля контузията и мина през период, в който просто не мислеше за тенис. Отделно смени ракетата си в началото на сезона. Поне като глава изглежда еднаква, най-вероятно промените са или в наплитането, или в дебелина на рамката, или в други дребни детайли. Очевидно дори големите шампиони имат нужда от време, за да настроят мерника с новото оръжие.
Андерсън му свършиха батериите още преди финала, а загубеният първи сет го пречупи. Просто нямаше как да изкара още една битка... Опита, но толкова можа.
Честито на феновете на Новак ;)

Потребителски аватар
sirius123
Мнения: 3176
Регистриран на: 05 юни 2008 13:12

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот sirius123 » 17 юли 2018 06:35

Тайната за успеха на сърбина , се крие в завръщането на Вайда. Много бързо възраждане. Разбира се , че няма да печели Шлем след Шлем . Господ да го опази от контузии.

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19100
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот TodorT » 13 авг 2018 11:46

Пичуе, тоя Циципас е много луд. Малкият е много надъхан, блъска здраво и направи силна седмица. Снощи изпоти доволно и Рафа. Испанецът сервираше за мача и бе пробит, после сервираше при 5-6 и аха-аха да изпусне сета. С тази коса на моменти малко ми прилича на ранния Федерер. :mrgreen: Имаше силни изяви на червено, тогава остана малко в сянка, но сега точ пич ми хвана окото.

Рафата с титла номер 80 и отказа Синси, за да е свеж за USO.
Хубава седмица и за Григор, който показа характер в първите си мачове и усмивката се върна. Лошото е, че е контузил глезена си на вчерешната тренировка :x Дано не е нещо сериозно....

Потребителски аватар
Esi
Мнения: 2354
Регистриран на: 01 юни 2014 10:16
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот Esi » 13 авг 2018 18:56

Не знам какъв е Циципас, много млад е още. Видях, че е кадърен и ако работи здраво може да израстне като голям тенисист. Видях, обаче какъв мъж и човек е Надал, и чест и почитания! При сервиране на Стефанос във втория сет, човек от публиката извика и топката се заби в мрежата. Гъркът отиде при съдията с молба да бие отново първи. Съдията естествено не му позволи и тогава Надал се приближи и каза нещо от сорта-"Остави момчето да играе отново първия си сервис, остави го!!!! Аз съм съгласен на това" Има право да го направи и го направи. В интерес на истината мачът се позавърза. Да, интересно ми е кой ще спечели титлата за спортсменство този сезон. ;)
Изображение

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34749
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот MuFc1878 » 13 авг 2018 18:59

Esi написа:Да, интересно ми е кой ще спечели титлата за спортсменство този сезон. ;)

Залагам на Роже 8-) :oops:

Потребителски аватар
Esi
Мнения: 2354
Регистриран на: 01 юни 2014 10:16
Контакти:

Re: Тенис - Всекидневна тема

Мнениеот Esi » 13 авг 2018 19:11

MuFc1878 написа:
Esi написа:Да, интересно ми е кой ще спечели титлата за спортсменство този сезон. ;)

Залагам на Роже 8-) :oops:

И аз! :lol: Между другото, Рафа ще се пуска на ДК.
Изображение


Върни се в “Тенис”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта