Цвети Пиронкова - Каролине Возняцки

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
shotgun blues
Мнения: 13524
Регистриран на: 14 фев 2011 21:01
Контакти:

Re: Цвети Пиронкова - Каролине Возняцки

Мнениеот shotgun blues » 03 ное 2012 18:44

Първият сет беше един от най-добрите които съм гледал на Цвети,вторият вече рухна.Добра посещаемост този път,тъпа съдийка която е ясно че българският ще им е труден,ама тя английски незнае :lol: Спрях звука на Канал 1 като започна интервюто с Цвети ,защото репортерката ми се вижда дебилка ,а гледам сега ще мъчи и Возняцки
тенисът ми беше на-интересният спорт последните дни,благодаря ти Цвети
[wrapimg=choose left or right to float]http://prikachi.com/images/169/6607169H.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
kartago
Мнения: 8265
Регистриран на: 05 окт 2008 12:23
Контакти:

Re: Цвети Пиронкова - Каролине Возняцки

Мнениеот kartago » 03 ное 2012 18:49

wolf написа:Мисля, че всеки от нас има право да подкрепя когото си иска, било то и срещу българи.

О, ама "разбира" се. Да "живей" България! .... Като гледам не съм само аз на това мнение, но изводите са си за вас. Аз лично ви съжалявам. ;)

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12494
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Цвети Пиронкова - Каролине Возняцки

Мнениеот wolf » 03 ное 2012 18:53

kartago написа:
wolf написа:Мисля, че всеки от нас има право да подкрепя когото си иска, било то и срещу българи.

О, ама "разбира" се. Да "живей" България! .... Като гледам не съм само аз на това мнение, но изводите са си за вас. Аз лично ви съжалявам. ;)

Съжалявай колкото си искаш. Няма да подкрепя бездушна и бездарна тенесистка като нея. Виж Григор е друго нещо..
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Цвети Пиронкова - Каролине Возняцки

Мнениеот sandi74 » 03 ное 2012 18:56

kartago написа:
wolf написа:Мисля, че всеки от нас има право да подкрепя когото си иска, било то и срещу българи.

О, ама "разбира" се. Да "живей" България! .... Като гледам не съм само аз на това мнение, но изводите са си за вас. Аз лично ви съжалявам. ;)

И като сме българи дай да не признаваме класата и очевадното превъзходство на другите ли?Не виждам какъв е проблема, но както и да е.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Цвети Пиронкова - Каролине Возняцки

Мнениеот blue avalanche » 03 ное 2012 19:02

Пиронкова трябваше да си "събере багажа" още в групата,но късметът(отказването на Кириленко) я прати на полуфинал,където,обаче,всичко си дойде на мястото.Т.е Пиронкова изобщо не си беше на мястото.
На това му викат-разлика в класите.Возняцки има класа,Пиронкова-няма...

Потребителски аватар
kartago
Мнения: 8265
Регистриран на: 05 окт 2008 12:23
Контакти:

Re: Цвети Пиронкова - Каролине Возняцки

Мнениеот kartago » 03 ное 2012 19:08

sandi74, има разлика между уважение и злорадство. Това исках да кажа. Иначе разбира се респект към противника и труда му!

Потребителски аватар
Niksh0
Мнения: 4103
Регистриран на: 13 сеп 2010 18:33
Контакти:

Re: Цвети Пиронкова - Каролине Возняцки

Мнениеот Niksh0 » 03 ное 2012 19:15

Много бездушна и безлична нали пф... как така обърна първия мач в групата, как така хем е в топ 50 и хем е далеч от големия тенис. Не стига, че са ни малко стойностните спортисти, ами пак има хора дето ги правят на нищо. Поне малко уважение покажете, ако знаете какво значи. Иначе сте големи "разбирачи" на спорта във форума...
"If you're losing your soul and you know it, then you've still got a soul left to lose."

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Цвети Пиронкова - Каролине Возняцки

Мнениеот sandi74 » 03 ное 2012 19:35

kartago написа:sandi74, има разлика между уважение и злорадство. Това исках да кажа. Иначе разбира се респект към противника и труда му!

Честно да ти кажа не виждам никъде злорадство,а хора на различни мнения.Нали знаеш,че всеки си гледа от неговата камбанария.Щом за тебе има злорадство-добре.Жив и здрав.

Потребителски аватар
Ultras_Levski
Мнения: 217
Регистриран на: 01 авг 2010 09:02
Skype: ULTRAS LEVSKI
Контакти:

Re: Цвети Пиронкова - Каролине Возняцки

Мнениеот Ultras_Levski » 03 ное 2012 22:10

Който не играе с големите - той не губи. Жалко е, че е само тя от жените ни, както и Гришо от мъжете...Иначе си я надиграха!
Изображение

~ И два живота да имах,и двата за теб ще ги дам - ЛЕВСКИ ЗАВИНАГИ! ~

Потребителски аватар
ricco
Мнения: 295
Регистриран на: 12 фев 2009 17:53
Контакти:

Re: Цвети Пиронкова - Каролине Возняцки

Мнениеот ricco » 03 ное 2012 23:39

wolf написа:
kartago написа:
wolf написа:Мисля, че всеки от нас има право да подкрепя когото си иска, било то и срещу българи.

О, ама "разбира" се. Да "живей" България! .... Като гледам не съм само аз на това мнение, но изводите са си за вас. Аз лично ви съжалявам. ;)

Съжалявай колкото си искаш. Няма да подкрепя бездушна и бездарна тенесистка като нея. Виж Григор е друго нещо..


Да не си гледал някой друг мач. Защото в залата настроението беше съвсем различно. Мога да кажа, че Цвети игра много добре първия сет, но за съжаление получи някакви болки в края и за това се пулчи и този резултат. Не вярвам някой, които е бил в залата да е бил недовлен от нейната игра, напротив всички около мен бяха на мнение, че Цвети игра много добре.


Върни се в “Тенис”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта