NBA Season 23-24

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13814
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: NBA Season 23-24

Мнениеот Pichichi » 04 апр 2024 12:10

89:86!
Все пак е трябвало някой да спечели мача и гостите от Портлънд са изтеглили късата клечка!
Някакъв пич от Детройт- резерва е с 50 т!

На изток:
- Чикаго и Атланта кой да не бъде на най-прецаканта позиция.
- Маями, Индиана и ФИЛА за 6/7/8. Но Маями имат шанс при добра серия и за 5-то ако Никс се дънят.
На запад:
- Далас, Финикс, НОЛА, Сакраменто и ЛАЛ за 5/6/7/8/9. Има някакъв вариант и някой да избута
и ЛАК от 4-тото ако се дънят.

Кои отбори ще са в най-слабите 4?
Засега са САС, Детроит, Вашингтон и Шарлът но Портланд не са много напред от САС и Шарлът.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43901
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: NBA Season 23-24

Мнениеот rhaegar » 05 апр 2024 11:44

Доста сипвахме на Минесота миналата година, особено покрай трейда за Гобер, но сега имат никак не лош шанс да са даже първи сийд на Запад. Не че това гарантира нещо, като гледам се очертават брутални плейофи там и не бих казал че са чак толкова категоричен фаворит в 4 от 7 срещу никой от play in отборите.

На Изток Бостън изглежда твърд фаворит за финал, другите са по-слаби и твърде непостоянни. Може би Милуоки могат да им се противопоставят, ако Янис, Дейм и Мидълтън са здрави и във форма, но пак не вярвам да ги елиминират.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13814
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: NBA Season 23-24

Мнениеот Pichichi » 05 апр 2024 14:11

Милуоки изглеждат доста колебливи последните мачове и то не с/у някакви топ отбори. Даже за целия им
сезон може да се каже. Паднаха от Вашингтон и Мемфис а не е като да няма за какво да играят!
Реално това им бяха два мача които можеха да им гарантират че са втори.
Второто място ги праща с/у Бостън евентуално чак на финал. КАВС че дори и Орландо/Никс може да
ги изместят от това второ място.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43901
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: NBA Season 23-24

Мнениеот rhaegar » 05 апр 2024 14:51

Е той Док откакто дойде има толкова загуби за 28 мача, колкото предишният треньор имаше за 45.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Buck32
Мнения: 1609
Регистриран на: 20 мар 2020 16:33
Контакти:

Re: NBA Season 23-24

Мнениеот Buck32 » 05 апр 2024 15:26

rhaegar написа:Доста сипвахме на Минесота миналата година, особено покрай трейда за Гобер, но сега имат никак не лош шанс да са даже първи сийд на Запад


Появиха се коментари, че доброто им представяне отказа сегашния собственик да приключи сделката с А-Род и приятеля му:) Но, дето викаш, при този Запад може да се окаже недостатъчно. На изток Милуоки с този треньор будят съмнения. От друга страна Бостън и миналата година преди плейофите бяха със статут на фаворит. Вярно, че Маями едва ли ще повторят миналогодишното си представяне, но пък Ембийд изглежда се върна в нелоша форма.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43901
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: NBA Season 23-24

Мнениеот rhaegar » 05 апр 2024 15:33

Да, мислех да пиша за Филаделфия, че ще са доста неприятен съперник за първия кръг, независимо дали ще са шести, или ще трябва да минат през play in.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

drvasko98
Мнения: 6973
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: NBA Season 23-24

Мнениеот drvasko98 » 10 апр 2024 07:36

Уприърс с по-добър % тройката, отколкото от наказателнта линия :roll:

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13814
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: NBA Season 23-24

Мнениеот Pichichi » 10 апр 2024 12:08

Голяма борба за 6/10-то място на запад и най- якото е че баш в оставащите мачове
отборите играят един срещу друг. ЛАЛ малко закъсняха със щурма си и отсъствието
в 2/3 мача я на Леброн я на АД може би ще ги остави 8/9/10.
ГСУ които са 10-ти имат обаче най- хубавата програма в оставащите им 3 мача- Гости на
Портланд и домакини на НОЛА и Юта. Имат шанс за 3 победи.
ЛАЛ имат два мача с/у Мемфис и последния с/у НОЛА може да бъде решаващ и за двата отбора.
Сакраменто са домакини 3 пъти но им гостуват НОЛА и Финикс и накрая Портланд.
Финикс гостуват 3 пъти на Клипърс, Сакраменто и Минесота- тежки мачове, може дори да паднат 3 пъти!
НОЛА гостуват два пъти на Сакраменто и ГСУ и са домакини на ЛАЛ последния- също доста тежки мачове.

Buck32
Мнения: 1609
Регистриран на: 20 мар 2020 16:33
Контакти:

Re: NBA Season 23-24

Мнениеот Buck32 » 10 апр 2024 20:23

Тази вечер е доста вероятно да се реши първото място на Запад. За последните места - мисля, че почти сигурно ние сме с Уориърс за 9-10, с Пеликаните няма да е разходка и те имат за какво да играят (между другото пак да покажа неосведоменост - защо НОЛА, не е ли НОП?). Ако сме в пълен състав, според мен сме леки фаворити, следващият път когато Дреймънд ще стреля 5/7 тройки едва ли ще е този сезон.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43901
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: NBA Season 23-24

Мнениеот rhaegar » 11 апр 2024 08:28

Buck32 написа:Тази вечер е доста вероятно да се реши първото място на Запад. За последните места - мисля, че почти сигурно ние сме с Уориърс за 9-10, с Пеликаните няма да е разходка и те имат за какво да играят (между другото пак да покажа неосведоменост - защо НОЛА, не е ли НОП?). Ако сме в пълен състав, според мен сме леки фаворити, следващият път когато Дреймънд ще стреля 5/7 тройки едва ли ще е този сезон.


НО-то е от Ню Орлиънс, ЛА е съкращението на Луизиана. "Официалното" съкращение на отбора си е NOP, NOLA e по-скоро градът, но си го използват всички отбори от там.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение


Върни се в “Баскетбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта