NBA Season 23-24

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

ReBorn1982
Мнения: 7982
Регистриран на: 12 апр 2022 21:00
Контакти:

Re: NBA Season 23-24

Мнениеот ReBorn1982 » 23 дек 2023 19:55

obi4am_pirin написа:"Стига глупости, Везенков и Ол Старс..." Не, хич не си негативен.Даже си направо, конструктивен оптимист.


Ами според теб Везенков за Ол Старс мача ли е ??! .... резерва в отбора си и служещ за пълнеж дотук.

Пожелавам му да стане звезда, тогава с удоволствие ще напиша, че има място там. Но сега е несериозно, затова съм написал "стига глупости". Няма тук негативизъм.

obi4am_pirin написа:Даже и самата му поява в Асоциацията е незаслужена. Ще чакаме по-оправен българин да се появи та да го подкрепим. :shock:


Преиграваш сериозно. Никой тук не е писал, че е незаслужено в НБА и всички го подкрепяме.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43892
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: NBA Season 23-24

Мнениеот rhaegar » 23 дек 2023 21:00

И аз не виждам някаква особена проява на нихилизъм в случая. Да, не е лошо да подкрепим сънародник с някой глас, но и самият той ще знае, че тези гласове са дошли от някаква форма на патриотизъм и от национална принадлежност, а не са фактор отразяващ реалната му игра. Не мисля че и самият Везенков като професионален спортист би се зарадвал на такъв вот, особено ако се окаже достатъчен да го вкара в мача.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
rmfan5
Мнения: 2573
Регистриран на: 19 авг 2012 22:19
Контакти:

Re: NBA Season 23-24

Мнениеот rmfan5 » 23 дек 2023 21:19

obi4am_pirin написа:
rmfan5 написа:

Е за това сърби, албанци, косовари ще дърпат напред.А ние ще сме критични и взискателни към българчето дето се опитва да изплува.Държавата ни била смотана, тоя смотан , оня смотан...Ти си държавата и ако мнението ти е такова познай, ти си смотания.


Пич много странен коментар, къде някой от нас написа че Везенков е смотан, ние говорим за мача на звездите където играят най-добрите.
Ти какво предпочиташ да те пратят някъде по пристрастия, не защото си заслужил, това е смотаното за мен.
И пак нещо намесваш твои впечетления към наши коментари без да има връзка.
[wrapimg=]http://prikachi.com/images/523/7021523v.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19941
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA Season 23-24

Мнениеот Drunken_Master » 23 дек 2023 21:21

rmfan5 написа:
obi4am_pirin написа:
rmfan5 написа:

Е за това сърби, албанци, косовари ще дърпат напред.А ние ще сме критични и взискателни към българчето дето се опитва да изплува.Държавата ни била смотана, тоя смотан , оня смотан...Ти си държавата и ако мнението ти е такова познай, ти си смотания.


Пич много странен коментар, къде някой от нас написа че Везенков е смотан, ние говорим за мача на звездите където играят най-добрите.
Ти какво предпочиташ да те пратят някъде по пристрастия, не защото си заслужил, това е смотаното за мен.
И пак нещо намесваш твои впечетления към наши коментари без да има връзка.

Според мен, той визира по-скоро прословутата българска злоба, която я виждаме към хора като Стоичков, Иван Абаджиев, Григор Димитров и прочее. По-скоро така я разбира... по своему. Понеже не смятам, че е глупаво момче... Извинявай, ама Ицо в Барселона го боготворят. Навсякъде там "Мамата" е посрещан като герой...
Абаджията в Турция, понеже води за кратко националният им отбор, никъде не съм чул, да го плюят, че е "гяур" и т.н. И в САЩ и т.н. навсякъде е известен като "Папата на щангите" Само тук... го оплюват, допинги, глупости...
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15070
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: NBA Season 23-24

Мнениеот miro_rz » 23 дек 2023 21:35

Боби Портис е псхопат, много надъхано копеле!
Обаче Бъкс впечатляват с широчината.
Изображение

ReBorn1982
Мнения: 7982
Регистриран на: 12 апр 2022 21:00
Контакти:

Re: NBA Season 23-24

Мнениеот ReBorn1982 » 23 дек 2023 23:05

Айде, Толбухин, и ти преиграваш. Понеже Пирин спомена сърбите като контрапункт ..... Йокич е световна супер звезда на баскетбола, огромна гордост за тях, обаче като отказа да играе на последното световно, такива критики се изляха по него, направиха го на гъз направо ..... въобще не е вярно, че само при нас го има, стига сме се изкарвали най-големите боклуци на света.

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19941
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA Season 23-24

Мнениеот Drunken_Master » 23 дек 2023 23:12

ReBorn1982 написа:Айде, Толбухин, и ти преиграваш. Понеже Пирин спомена сърбите като контрапункт ..... Йокич е световна супер звезда на баскетбола, огромна гордост за тях, обаче като отказа да играе на последното световно, такива критики се изляха по него, направиха го на гъз направо ..... въобще не е вярно, че само при нас го има, стига сме се изкарвали най-големите боклуци на света.

Ама чакай малко сега, ти искаш и да не го критикуват ли!? Той се занимаваше с всякакви глупости, само не и с баскетбол... Това е най-малкото неуважително към собствените му фенове от родината. Нека да бъдем честни, за една звезда от НБА едно подобно световно първенство не бих казал, че изобщо е апетитна хапка. Единствено, може би Олимпийските игри, които все пак се случват на 4 години. Aма Наваро и Пау Гасол, да са отказвали, да защитават родината? Диамантидис примерно? Ману?
Един от най-добрите баскетболисти в света Никола Йокич взе решение да пропусне Световното първенство, за да си почина от натоварения сезон в НБА, а в момента се забавлява в Сърбия. Много фенове не бяха доволни от решението му да се откаже от националния отбор, но ходовете на спортиста в последните няколко дни предизвикаха още повече гняв. Преди няколко дни той се появи на концерт на Светлана Ражнатович, а видеото, което обикаля социалните мрежи, възпламени баскетболната общественост в Сърбия.

Ето ти го примера - Марадона. Оня беше боклук и половина, наркоман, биеше жените си, сума ти пъти го хващаха да шофира в нетрезво състояние и т.н. ама в Аржентина го боготворят. Даже и откриха "Марадорианска църква" в негова чест.

"Стига сме се изкарвали най-големите боклуци на света." Ми не знам... един треньор като Иван Абаджиев навсякъде другаде щяха да му издигнат поне паметник, понеже методиката му е толкова популярна, а тук той е "боклук", "карал момчетата да зобят" и т.н. И ако не бяхме "най-големите боклуци на света", що сме кенефа на Европа, тогава? Сигурно, щот не сме...
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
obi4am_pirin
Мнения: 5903
Регистриран на: 08 яну 2009 09:48
Контакти:

Re: NBA Season 23-24

Мнениеот obi4am_pirin » 24 дек 2023 02:28

Drunken_Master написа:
ReBorn1982 написа:Айде, Толбухин, и ти преиграваш. Понеже Пирин спомена сърбите като контрапункт ..... Йокич е световна супер звезда на баскетбола, огромна гордост за тях, обаче като отказа да играе на последното световно, такива критики се изляха по него, направиха го на гъз направо ..... въобще не е вярно, че само при нас го има, стига сме се изкарвали най-големите боклуци на света.

Ама чакай малко сега, ти искаш и да не го критикуват ли!? Той се занимаваше с всякакви глупости, само не и с баскетбол... Това е най-малкото неуважително към собствените му фенове от родината. Нека да бъдем честни, за една звезда от НБА едно подобно световно първенство не бих казал, че изобщо е апетитна хапка. Единствено, може би Олимпийските игри, които все пак се случват на 4 години. Aма Наваро и Пау Гасол, да са отказвали, да защитават родината? Диамантидис примерно? Ману?
Един от най-добрите баскетболисти в света Никола Йокич взе решение да пропусне Световното първенство, за да си почина от натоварения сезон в НБА, а в момента се забавлява в Сърбия. Много фенове не бяха доволни от решението му да се откаже от националния отбор, но ходовете на спортиста в последните няколко дни предизвикаха още повече гняв. Преди няколко дни той се появи на концерт на Светлана Ражнатович, а видеото, което обикаля социалните мрежи, възпламени баскетболната общественост в Сърбия.

Ето ти го примера - Марадона. Оня беше боклук и половина, наркоман, биеше жените си, сума ти пъти го хващаха да шофира в нетрезво състояние и т.н. ама в Аржентина го боготворят. Даже и откриха "Марадорианска църква" в негова чест.

"Стига сме се изкарвали най-големите боклуци на света." Ми не знам... един треньор като Иван Абаджиев навсякъде другаде щяха да му издигнат поне паметник, понеже методиката му е толкова популярна, а тук той е "боклук", "карал момчетата да зобят" и т.н. И ако не бяхме "най-големите боклуци на света", що сме кенефа на Европа, тогава? Сигурно, щот не сме...

Знам, че имате готов отговор, но пак да попитам защо залите на Партизан и Звезда се пукат по шевовете?Държавна политика или състояние на духа?
Един спортист нямаме дето всички като нация да кажем, че е връх, че е без грешка.
Ние ли сме най-големите палячовци на тоя свят?
Казвате преигравам.Ок.Дайте ми пример.Някой, нещо.Някой дето става, дето е подкрепян.
хахахахах
Изпратено на: 15 Дек 2014 19:35
От: Messi_fan
До: obi4am_pirin

Къде ти е темичката ? Май нещо я заключиха. хахахаха
П.П. Не е нужно да ми благодариш, че заради мен я премахнаха. ;)

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15070
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: NBA Season 23-24

Мнениеот miro_rz » 24 дек 2023 08:31

Бостън се подиграха с Клипърс. Тройките влизаха отвсякъде!
Изображение

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19941
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA Season 23-24

Мнениеот Drunken_Master » 24 дек 2023 08:46

Защото спорта им е няколко класи над нашия... Това е и причината за пълните зали/стадиони.
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ


Върни се в “Баскетбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта