NBA Regular Season 22-23

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19932
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA Regular Season 22-23

Мнениеот Drunken_Master » 20 юли 2023 18:37

Buck32 написа:
Drunken_Master написа:Видинския Коби няма да пропусне да ме ръчне на тая тема...


То пък едно ръчкане :) Само факти.
На теб Толбухинският Пърк ще ти отива :)

И кво му е на Пърк, беше прекрасен защитник. Не му следя сегашните изяви, не си мисли, че е понеже държи за ЛеБрон. На мен английският ми е като на баща ми руският... :lol: :lol:
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Buck32
Мнения: 1604
Регистриран на: 20 мар 2020 16:33
Контакти:

Re: NBA Regular Season 22-23

Мнениеот Buck32 » 20 юли 2023 21:39

Drunken_Master написа:
Buck32 написа:
Drunken_Master написа:Видинския Коби няма да пропусне да ме ръчне на тая тема...


То пък едно ръчкане :) Само факти.
На теб Толбухинският Пърк ще ти отива :)

И кво му е на Пърк, беше прекрасен защитник. Не му следя сегашните изяви, не си мисли, че е понеже държи за ЛеБрон. На мен английският ми е като на баща ми руският... :lol: :lol:


Хайде сега, аз съм от поколението на баща ти, знам как се учеше руски - поне по 2 часа седмично от четвърти клас нагоре, че и първите два курса в университета :) Аз самият още си чета книги и гледам филми на руски. А при твоите политически възгледи, няма как човекът да не е учил здраво.
А за Пърк преувеличаваш, прекрасен защитник не беше, беше добър защитник (особено сравнено с атаката му), а като коментатор залага на гръмогласно ръсене на простотии. Особено след тазгодишното изявление, че Йокич е "стат-падър" и че са му дали МВПто преди по расистки подбуди, гледам да го заобикалям отдалече.

Потребителски аватар
emi_cska
Мнения: 822
Регистриран на: 24 мар 2008 18:04
Местоположение: San Jose, CA USA
Контакти:

Re: NBA Regular Season 22-23

Мнениеот emi_cska » 20 юли 2023 23:12

САМО ЦСКА!!!! Само Реал Мадрид, Байерн, Манчестър Юнайтед, Голдън Стейт Уориърс и Сакраменто Кингс!!!
100%ва подкрепа за Димитър Бербатов и Голдън Стейт Уориърс и Сакраменто Кингс

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19932
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA Regular Season 22-23

Мнениеот Drunken_Master » 21 юли 2023 01:39

Buck32 написа:Хайде сега, аз съм от поколението на баща ти, знам как се учеше руски - поне по 2 часа седмично от четвърти клас нагоре, че и първите два курса в университета :) Аз самият още си чета книги и гледам филми на руски. А при твоите политически възгледи, няма как човекът да не е учил здраво.

Няма как да си от неговото поколение, понеже той е 61-ви набор. Целият му бизнес е яко обвързан с бившите социалистически страни. Знам му руският, дядо (по майчина линия) му се смя последният път, когато говореше по телефона за някаква сделка. А моите политически възгледи са такива, че тая страна ще се оправи единствено и само с нещо като диктатура. Демокрацията я видяхме, какво представлява. Лошото е, че няма как да се върне бай Тошо...


Buck32 написа:[А за Пърк преувеличаваш, прекрасен защитник не беше, беше добър защитник (особено сравнено с атаката му), а като коментатор залага на гръмогласно ръсене на простотии.

Не знам, дали преувеличавам. Знам, че не взехме титлата през 2010-та, понеже се контузи в гейм 6 и никой не можеше да спре Гасол да си взима неограничен брой борби в нападение. Уолъс и Кей Джи изпитваха трудности с опазването му... 23 борби в нападение!? Кво има да се говори повече... Сметни колко добавки са това? Колко "секънд ченс пойнтс" са това?
Изображение
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Buck32
Мнения: 1604
Регистриран на: 20 мар 2020 16:33
Контакти:

Re: NBA Regular Season 22-23

Мнениеот Buck32 » 21 юли 2023 11:27

Drunken_Master написа:Знам, че не взехме титлата през 2010-та, понеже се контузи в гейм 6 и никой не можеше да спре Гасол да си взима неограничен брой борби в нападение. Уолъс и Кей Джи изпитваха трудности с опазването му... 23 борби в нападение!? Кво има да се говори повече... Сметни колко добавки са това? Колко "секънд ченс пойнтс" са това?


Така е, разбира се. И аз знам, че ние не взехме титлата 2008 защото Байнъм беше контузен, а Ариза току-що се беше върнал от контузия. Мисля, че ни остават още само 50 пъти да повторим тези мантри и те ще станат истина с аргумента "триста пъти съм казвал" :lol:

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19932
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA Regular Season 22-23

Мнениеот Drunken_Master » 21 юли 2023 12:57

Buck32 написа:
Drunken_Master написа:Знам, че не взехме титлата през 2010-та, понеже се контузи в гейм 6 и никой не можеше да спре Гасол да си взима неограничен брой борби в нападение. Уолъс и Кей Джи изпитваха трудности с опазването му... 23 борби в нападение!? Кво има да се говори повече... Сметни колко добавки са това? Колко "секънд ченс пойнтс" са това?


Така е, разбира се. И аз знам, че ние не взехме титлата 2008 защото Байнъм беше контузен, а Ариза току-що се беше върнал от контузия. Мисля, че ни остават още само 50 пъти да повторим тези мантри и те ще станат истина с аргумента "триста пъти съм казвал" :lol:

Вие и тогава можехте, да спечелите. Мачовете си бяха "на кантар". Коя среща беше, дето профукахте към 24-25 точки преднина?
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Buck32
Мнения: 1604
Регистриран на: 20 мар 2020 16:33
Контакти:

Re: NBA Regular Season 22-23

Мнениеот Buck32 » 21 юли 2023 13:43

Drunken_Master написа:Вие и тогава можехте, да спечелите. Мачовете си бяха "на кантар". Коя среща беше, дето профукахте към 24-25 точки преднина?


Е, те и третият и четвъртият бяха такива, но при третия успяхме все пак да задържим победата. Тогава Вуячич се разигра, но в четвъртия не можа да повтори. Но пък 2010 в седмия влезе да вкара важни наказателни накрая.

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19932
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA Regular Season 22-23

Мнениеот Drunken_Master » 22 юли 2023 13:05

Баскетболният шампион на Франция – Монако, обяви официално привличането на четирикратния участник в мача на звездите в Националната баскетболна асоциация – Кемба Уокър

:roll:
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19932
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA Regular Season 22-23

Мнениеот Drunken_Master » 22 юли 2023 13:07

ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ


Върни се в “Баскетбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта