NBA Regular Season 19-20

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19916
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Оклахома

Мнениеот Drunken_Master » 16 юли 2020 15:29

Тъндър имаха всичко нужно за да станат шампиони, ама...
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19916
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Лейкърс

Мнениеот Drunken_Master » 16 юли 2020 21:27

Трикратният шампион с екипа на Чикаго Булс от 90-те Би Джей Армстронг е сигурен, че контузията на Ражон Рондо ще повлияе негативно на шампионските амбиции на ЛА Лейкърс. Бившият пойнт гард сподели, че ветеранското присъствие на Рондо ще липсва на отбора в следващите 6-8 седмици, а също така това ще окаже "изключително напрежение" върху ЛеБрон Джеймс.

"Въпреки че Рондо не играе значителни минути за Лейкърс, неговото ветеранско присъствие в съблекалнята, това, което прави, за да организира резервните играчи, ще липсва на Лейкърс. Плейофният Рондо се е доказал в много битки и знае как да организира играта. Мисля, че това ще навреди много повече, отколкото хората смятат", заяви Армстронг.

"Вече загубиха важна част в лицето на Ейвъри Брадли. Така че, сега си мисля, че това ще окаже изключително напрежение върху ЛеБрон Джеймс. Той не само трябва да вкарва, но трябва и да организира нападенията. И също така, трябва да организира отбора си", добави той.

Армстронг какво ги нищи тия чапкъни, изпариха им се шансовете вече. Клипърс ще ги отнесат като кьорав делфин шамандура...
Единственият им шанс е Биберон Джеймс да направи плейофи от порядъка на 40/12/13 всеки мач, което е непосилна задача за дъртите му кокали. Веждата и той какъвто опит има в плейофите, направо ги отписвай... Иначе бих се радвал на нов пръстен на Крал ЛеБрон, ама трудно биха избутали този камък наречен "Лос Анджелис Клипърс". Пейката им е чудовищна !
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43889
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: NBA Regular Season 19-20

Мнениеот rhaegar » 16 юли 2020 21:55

Не ти е леко и на тебе. Да харесваш Джеймс и да мразиш Лейкърс, едновременно да искаш да бият и да паднат. :lol: Ще си докараш някое раздвоение на личността.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19916
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

!

Мнениеот Drunken_Master » 17 юли 2020 10:12

Тревожа се единствено, дали реферите пак ще подпрат любимият ти отбор... :lol: :lol:
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19916
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Сръбска скара

Мнениеот Drunken_Master » 17 юли 2020 10:14

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=wnuljz79AVU[/youtube]
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19916
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Емо, специално за теб... :Р

Мнениеот Drunken_Master » 17 юли 2020 10:16

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=hrqL4jxcOYk[/youtube]
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19916
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Серхио от мен се е учил да дриблира така...

Мнениеот Drunken_Master » 17 юли 2020 10:27

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=FvZBSoTgYQI[/youtube]
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43889
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: !

Мнениеот rhaegar » 17 юли 2020 12:36

Drunken_Master написа:Тревожа се единствено, дали реферите пак ще подпрат любимият ти отбор... :lol: :lol:


Щях да кажа, че 100% ще ни подпират в едни финали срещу Бостън, ама то вие не можете да ги стигнете никога, така че :lol:
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19916
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Лейкърс

Мнениеот Drunken_Master » 17 юли 2020 12:44

Виж сега, ясно ми е защо толкова си радостен, че ще играете в плейофите този сезон. Еми, то от колко години не се беше случвало ! Долу-горе откакто говедата взеха последната си титла... :lol: :lol: :lol:
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43889
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: NBA Regular Season 19-20

Мнениеот rhaegar » 17 юли 2020 12:50

По-добре да не играем, отколкото да се осираме като вас всяка година. Кой ли не ви би талантливия отбор. Кучетата по улиците на Бостън ще сглобят по-боеспособна команда от Дани Ейндж.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 34 госта