NBA Regular Season 19-20

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

На линия
Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43848
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: NBA Season 2019-2020

Мнениеот rhaegar » 14 юли 2019 11:20

Не ве, не знам, честно. Не помня дали съм се интересувал даже.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19833
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Хм...

Мнениеот Drunken_Master » 14 юли 2019 14:08

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=gj5pzgfsu1M[/youtube]
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19833
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Big3 vs Big3

Мнениеот Drunken_Master » 14 юли 2019 14:11

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=UFDTCb0QlU4[/youtube]
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19833
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Уестбрук и Хардън в Рокетс ? Шампиони ?

Мнениеот Drunken_Master » 14 юли 2019 15:12

Точно за това, за което говорих...
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=zjgP8kVUSS4[/youtube]
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

pill
Мнения: 1832
Регистриран на: 12 яну 2019 12:55
Контакти:

Re: NBA Season 2019-2020

Мнениеот pill » 14 юли 2019 15:33

Пусито по цял ден спами клипове. Намери си работа бе, пуси. Да ти търсим ли работа и една пичка, а пуси?
“Never say never, because limits, like fears, are often just an illusion.”

https://youtu.be/6kARhdu_yqk

Потребителски аватар
obi4am_pirin
Мнения: 5903
Регистриран на: 08 яну 2009 09:48
Контакти:

Re: Уестбрук и Хардън в Рокетс ? Шампиони ?

Мнениеот obi4am_pirin » 14 юли 2019 15:59

Drunken_Master написа:Точно за това, за което говорих...
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=zjgP8kVUSS4[/youtube]

Шампиони... Не знам. По-силни? Със сигурност!
хахахахах
Изпратено на: 15 Дек 2014 19:35
От: Messi_fan
До: obi4am_pirin

Къде ти е темичката ? Май нещо я заключиха. хахахаха
П.П. Не е нужно да ми благодариш, че заради мен я премахнаха. ;)

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19833
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Спомени,спомени...

Мнениеот Drunken_Master » 15 юли 2019 11:25

Drunken_Master написа:Кажи за несвирения фаул на Змията срещу Леброн, бе, нещастник ? Две точки и никакви продължния, бе, отворко. Змиярника са в слаба форма с четири оу стара ? Какво да кажат другите тогава бе, трол тролски ? Единия не е във форма, двама да не са, другите ще доставят, бе инвалид баскетболен. Седнал да реве за Иги нашия, :lol: еб*хти нахалството. Кавалиърс да седнат да реват за Ендрю Богът и Кайри Ървинг освен... :lol: Леброн си напълни статистиката и най-голямата му грешка беше, че включи тия малоумни ботове в играта, вместо да продължи сам. Леброн му е виновен на Джойнта, че не знае резултата. Я си легни, че липсата на сън не ти се отразява добре...

Култов мой пост от преди година... :lol:
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: NBA Season 2019-2020

Мнениеот Tiberius » 15 юли 2019 16:04

“Най-полезният играч” на сезон 2018/2019 в НБА вярва, че може да бъде още по-добър. Гръцкото крило на Милуоки Янис Адетокумбо говори в интервю за ESPN, отчитайки, че има доста неща, които може да подобри, що се касае до играта му и сам направи преценка, че все още не е разгърнал пълния си потенциял.

“Има много неща, които мога да подобря. Най-важното е да гледам първо себе си, а не другите. Да се усъвършенствам възможно най-много. Има много детайли, върху които трябва да продължа да работя”, каза гръцката звезда на Бъкс.
“Много хора ми казват, че съм MVP и един от най-добрите в цялата Лига, казват ми, че доминирам. Но аз мисля и вярвам, че мога да бъда още по-добър. Искам да бъда още по-добър. По мое мнение играя на 60% от пълните си възможности. Ако отново стигнем до финал на конференцията, ще мога да реагирам по-добре, да играя по-добре и да взимам по-добри и правилни решения”, смята още европеецът.

“Продължавам стъпка по стъпка, ден по ден, а целта си остава същата - да спечеля титла. Ако всички в отбора сме на едно и също мнение, не виждам проблем да играя за Милуоки за 20 години, защо не и за 25? Желанието ми е да съм част от отбор, който побеждава. Стига да имаме същата нагласа, не виждам проблем да остана тука и да бъда като Стеф Къри, Дирк Новицки, Коби Брайънт или Тим Дънкан”, завършва Янис.


Някои съфорумци да отидат и да му кажат, че като му свърши договора с Бъкс ще подпише с Лейкърс.
И на мен точно това винаги ми е правило впечатление в него. Той винаги говори за Бъкс, като за "моят отбор" и с огромна признателност към самата организация, която му е дала шанс, когато никой не вярваше в него. Това е играча с може би най-добрата работна етика в лигата, а за пример използва Коби, Дирк, Стеф и Тим Дънкан (все играчи, които са пример за лоялност.). Иска да печели пръстени, но иска неговото ниво да е такова, че това да е възможно в Мулуоки. Нищо общо с кралица Марго от Кливлънд и нейната придворна от Ню Орлиенс.
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

На линия
Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43848
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: NBA Season 2019-2020

Мнениеот rhaegar » 15 юли 2019 16:39

Никой никога не е казвал че трябва, или че 100% ще подпише с Лейкърс. Но 2 години са доста, доста време във който и да е спорт и много неща могат да се се променят.

То ще проличи другото лято де, според зависи дали ще подпише супермакса.

Иначе не е много честно да даваш за пример Янис, който е щастлив с мечтата си да играе за Бъкс и същевременно да нападаш АД, който също изпълни своята с преминаването в Лейкърс.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
rmfan5
Мнения: 2562
Регистриран на: 19 авг 2012 22:19
Контакти:

Re: NBA Season 2019-2020

Мнениеот rmfan5 » 15 юли 2019 17:21

Tiberius написа:
“Най-полезният играч” на сезон 2018/2019 в НБА вярва, че може да бъде още по-добър. Гръцкото крило на Милуоки Янис Адетокумбо говори в интервю за ESPN, отчитайки, че има доста неща, които може да подобри, що се касае до играта му и сам направи преценка, че все още не е разгърнал пълния си потенциял.

“Има много неща, които мога да подобря. Най-важното е да гледам първо себе си, а не другите. Да се усъвършенствам възможно най-много. Има много детайли, върху които трябва да продължа да работя”, каза гръцката звезда на Бъкс.
“Много хора ми казват, че съм MVP и един от най-добрите в цялата Лига, казват ми, че доминирам. Но аз мисля и вярвам, че мога да бъда още по-добър. Искам да бъда още по-добър. По мое мнение играя на 60% от пълните си възможности. Ако отново стигнем до финал на конференцията, ще мога да реагирам по-добре, да играя по-добре и да взимам по-добри и правилни решения”, смята още европеецът.

“Продължавам стъпка по стъпка, ден по ден, а целта си остава същата - да спечеля титла. Ако всички в отбора сме на едно и също мнение, не виждам проблем да играя за Милуоки за 20 години, защо не и за 25? Желанието ми е да съм част от отбор, който побеждава. Стига да имаме същата нагласа, не виждам проблем да остана тука и да бъда като Стеф Къри, Дирк Новицки, Коби Брайънт или Тим Дънкан”, завършва Янис.


Някои съфорумци да отидат и да му кажат, че като му свърши договора с Бъкс ще подпише с Лейкърс.
И на мен точно това винаги ми е правило впечатление в него. Той винаги говори за Бъкс, като за "моят отбор" и с огромна признателност към самата организация, която му е дала шанс, когато никой не вярваше в него. Това е играча с може би най-добрата работна етика в лигата, а за пример използва Коби, Дирк, Стеф и Тим Дънкан (все играчи, които са пример за лоялност.). Иска да печели пръстени, но иска неговото ниво да е такова, че това да е възможно в Мулуоки. Нищо общо с кралица Марго от Кливлънд и нейната придворна от Ню Орлиенс.


Хаха то като има отбор около теб защо не,ама трябва да се плюе по ЛеБрон.
Гарнет като отиде в Бостън и той ли е кралица?

Стига да имаме същата нагласа, не виждам проблем да остана тук


Това достига ли до теб или не можеш да го възприемеш?

Коби че и той е искал трейд,явно и той е кралица?
Дънкан че е бил много близо до Орландо през 2000г. ясно ли ти е,или само можеш да пишеш глупости наизуст?
[wrapimg=]http://prikachi.com/images/523/7021523v.jpg[/wrapimg]


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 10 госта