Идеален отбор на защитниците за всички времена

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

pill
Мнения: 1832
Регистриран на: 12 яну 2019 12:55
Контакти:

Re: Идеален отбор на защитниците за всички времена

Мнениеот pill » 08 фев 2019 10:31

Коза, а Клайд Дрекслер какъв се води? Хакийм има много силен съпорт около себе си през 1995. А тоя Марк Ийтън за пръв път го виждам, а ти го слагаш в идеалния отбор на защитниците :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Избирай си между BEN WALLACE и HAKEEM OLAJUWON
“Never say never, because limits, like fears, are often just an illusion.”

https://youtu.be/6kARhdu_yqk

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19784
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Идеален отбор на защитниците за всички времена

Мнениеот Drunken_Master » 08 фев 2019 10:51

Хм... Объркал съм се, защото си мислих, че Дрекслър пристига в Рокетс през 1996-а. Но въпреки това, Хакийм става шампион през 1994-а, с ролеви играчи като Кени Смит, Максуел, Сам Касел и разбира се великият Робърт Ори. Кени вкара седемте тройки срещу Орландо, на следващите финали, така че постижението на Олайджуон си е впечатляващо. Най-малкото заради потресаващата му доминация срещу Патрик Юинг.
А това, че не си чувал за уникалният Марк Ийтън, който е All Star, двукратен "Защитник на годината" и рекордьор по чадъри средно на мач за всички времена, не е повод за гордост. Номера му е изваден от употреба и окачен в залата на Юта Джаз.
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

pill
Мнения: 1832
Регистриран на: 12 яну 2019 12:55
Контакти:

Re: Идеален отбор на защитниците за всички времена

Мнениеот pill » 08 фев 2019 10:57

Това не го прави по-добър от Уолъс, Хакийм, Бил Ръсел, Уилт, а и Дейвид Робинсън, който е имал конкуренцията на Хакийм, но пак е попадал в първия отбор на защитниците няколко пъти, има и награда защитник на годината. По тая логика Алвин Робъртсън вместо Гари Пейтън, щото Робъртсън е кариерно с 2.7 откраднати топки, което е номер 1 за всички времена.
“Never say never, because limits, like fears, are often just an illusion.”

https://youtu.be/6kARhdu_yqk

saract
Мнения: 3270
Регистриран на: 21 авг 2013 16:37
Местоположение: Източна Антарктида
Контакти:

Re: Мечтата

Мнениеот saract » 08 фев 2019 11:45

Drunken_Master написа:Пич, наистина ли си мислиш, че Ракетите съжаляват за избора си ? На тях просто късмета им изневерява тогава, защото Ралф Сампсън се оказва страшно податлив на контузии. Представи си, какво щеше да се случи при две чудовища от Space Jam в подкошието им.

Да така мисля.Хакийм е велик играч без съмнение но Майкъл Джордан е нещо повече от велик играч.Между другото Олайджуон е кадър на университета в Хюстън и е имало силен натиск да бъде запазен в града.Далеч по трудно обяснимо е поведението на Портланд които предпочмитат Сам Боуи пред Майкъл Джордан.При положение че Джордан е бил доминираща фигура в НСАА.

Потребителски аватар
amoros
Мнения: 1704
Регистриран на: 15 мар 2010 14:03
Контакти:

Re: Идеален отбор на защитниците за всички времена

Мнениеот amoros » 08 фев 2019 19:16

1.Майкъл Джордан,2.Кобе Брайънт,3.Дражен Петрович,4.Алън Айвърсън,5.Клайд Дрекслер

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19784
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Северна Каролина

Мнениеот Drunken_Master » 08 фев 2019 19:33

Всъщност Майкъл, за разлика от Хакийм не успява да спечели наградата "Most Outstanding Player". Причината е, че доминиращия играч на Северна Каролина в успешният им период е Джеймс Уърти, въпреки, че Въздушният става шампион с Катранените пети като фрешмен, вкарвайки решаващата стрелба на финала срещу Джорджтаун. След страхотният сезон, крилото решава да се пусне на драфта и Лейкърс го взимат като първи избор през 1982-а.
Майкъл решава да остане още два сезона под ръководството на Дийн Смит. През 1983-а на финала за регионалната дивизия губи от Джорджия на Върн Флеминг,а година по-късно рано-рано отпадат от Индиана. Държа да отбележа, че Катранените пети през този период изобщо не са "Джордън и останалите", като Сам Пъркинс по това време е един от най-доминиращите играчи в боята, а друго познато лице е Кени Смит, който десет години по-късно ще стане шампион на НБА и ще вкара седем поредни тройки на Орландо на следващите финали.
Мисълта ми е, че Майкъл така и не успява да изведе Катранените пети до нова титла на NCAA.
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

plmar
Мнения: 3989
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: Идеален отбор на защитниците за всички времена

Мнениеот plmar » 08 фев 2019 19:57

Drunken_Master написа:Аз съм по-добър от Хакийм и Джордън, взети заедно...


+100! Да не съм само аз....
Изображение

muhaha
Мнения: 49
Регистриран на: 12 яну 2019 18:42
Контакти:

Re: Идеален отбор на защитниците за всички времена

Мнениеот muhaha » 08 фев 2019 22:16

PG:Пейтън
SG:Джордан
SF:Пипън
PF:Родман
C:Ръсел
Къде е линка за канала лъжлива М*Р*О


Върни се в “Баскетбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта