Кой е най-добрият наш треньор и баскетболист ?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Кой е най-добрият наш треньор и баскетболист ?

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 24 яну 2019 16:00

LokoMaina написа:
Captain Stottlemeyer написа: При жените (и най-красива, и най-добра) е Мадлена Станева... :!:


А помниш ли Пенка Стоянова? Няма да говорим за красота, обаче във вкарването по-голяма от нея не е имало и няма да има. Тя не вкараше ли 30-35 т. в мача, признаваше, че е играла слабо, което се случваше рядко. А тогава на всичкото отгоре нямаше и тройки?!

...И Пенка Стоянова, и Петкана Макавеева, и Надка Голчева, и голямата Ваня Войнова, разбира се!.... Все пак (признавам, че съм пристрастен), за мен Мадлена Станева е №1!... 8-)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19608
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Кой е най-добрият наш треньор и баскетболист ?

Мнениеот Drunken_Master » 24 яну 2019 16:03

Хора,защо не четете ? Имам предвид в момента,кои са най-добрите... :shock:
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 век, украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата, дълги периоди са били под шапката на някой, но това не значи, че няма такава държава.

НЕдебил!

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Кой е най-добрият наш треньор и баскетболист ?

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 24 яну 2019 16:04

Drunken_Master написа:
Captain Stottlemeyer написа:Ако става въпрос за най-добър баскетболист за всички времена, при мъжете това е Атанас Голомеев. При жените (и най-красива, и най-добра) е Мадлена Станева... :!:

Кептън,имам предвид в момента...

Признавам си, с годините интересът ми към този прекрасен спорт - баскетбола поизстина и не мога да дам адекватно мнение за сегашните баскетболисти... :oops:
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

favaca8888
Мнения: 4114
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: Кой е най-добрият наш треньор и баскетболист ?

Мнениеот favaca8888 » 24 яну 2019 16:46

как може да пропускате Полина Цекова шампионка с Локо Сф 91-ва година !
Носителка на купа Ронкети, 3 купи на Франция с Тарб и шампионка в женския НБА с Хюстън Рокетс !!!

Сегашните са бежанци.........
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

peliforewer
Мнения: 9324
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Кой е най-добрият наш треньор и баскетболист ?

Мнениеот peliforewer » 24 яну 2019 18:48

Баскетболист-Деян Иванов,треньор-Любо Минчев,в баскетбола има подробна статистика и в българското първенство Деян Иванов има най-висок коефициент от българските баскетболисти,играл е и в класни клубове в чужбина,а Любо направи добър национален отбор от играчи средна класа+Везенков без близнаците.
vlong:
Някои не могат да приемат факта,че НАП и Левски са едно и също,както паразитът се впива в тяло и смуче кръвта му.
На Левски му трябва финансова кръв,дали ще храниш директно паразита или ще я даваш чрез Левски,каква е разликата?
Кръв трябва,не думи.

saract
Мнения: 3270
Регистриран на: 21 авг 2013 16:37
Местоположение: Източна Антарктида
Контакти:

Re: Кой е най-добрият наш треньор и баскетболист ?

Мнениеот saract » 24 яну 2019 19:23

favaca8888 написа:как може да пропускате Полина Цекова шампионка с Локо Сф 91-ва година !
Носителка на купа Ронкети, 3 купи на Франция с Тарб и шампионка в женския НБА с Хюстън Рокетс !!!

Сегашните са бежанци.........

Ваня Войнова е два пъти европейска клубен
шампионка и то с български отбор - Славия .Далеч по престижно.Плюс това Войнова е най добър играч на Европейското през 1958 година където ставаме шампиони.Отделно е била и световна вицешампионка.Цекова е един път носител на купата Лиляна Ронкети /далеч по малко престижна/ едни единствен път шампион на България /срещу девет на Войнова/ и няма успехи с национлания отбор.Цекова е шампионка с Хюстън Кометс /Рокетс е мъжки отбор/ но е дълбока резерва и май няма записан мач през сезона.

plmar
Мнения: 3985
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: Кой е най-добрият наш треньор и баскетболист ?

Мнениеот plmar » 24 яну 2019 19:46

peliforewer написа:Баскетболист-Деян Иванов,треньор-Любо Минчев,в баскетбола има подробна статистика и в българското първенство Деян Иванов има най-висок коефициент от българските баскетболисти,играл е и в класни клубове в чужбина,а Любо направи добър национален отбор от играчи средна класа+Везенков без близнаците.


За Любо, средняците + Везенков без шебеците на 100% съгласен! В последното си изречение си дал точно обяснение на понятието най- добър баскетболист- средняци! Кратко ясно и точно- средняци! Всички, без изключение, днес бият сами противника утре вкарат я 5 я 6 точки.
Изображение

Потребителски аватар
galin56
Мнения: 2510
Регистриран на: 01 мар 2010 15:52
Местоположение: Ботевград
Контакти:

Re: Кой е най-добрият наш треньор и баскетболист ?

Мнениеот galin56 » 24 яну 2019 20:29

На мен най ми харесваха Станимир Маринов и Иван Лилов. Станимир като плеймейкър, а Иван като по-атакуващ играч-крило. Обаче сега не играят в България и не ги гледам редовно. Център последните години българин нямаме качествен. За треньор - нямам фаворит.

peliforewer
Мнения: 9324
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Кой е най-добрият наш треньор и баскетболист ?

Мнениеот peliforewer » 24 яну 2019 21:30

galin56 написа:На мен най ми харесваха Станимир Маринов и Иван Лилов. Станимир като плеймейкър, а Иван като по-атакуващ играч-крило. Обаче сега не играят в България и не ги гледам редовно. Център последните години българин нямаме качествен. За треньор - нямам фаворит.

Иван Лилов вече ще го гледаш в нашето първенство защото е играч на Спартак Пл от няколко дни,между другото отборът на Плевен е много интересен тази година и очаквам изненади от него.
vlong:
Някои не могат да приемат факта,че НАП и Левски са едно и също,както паразитът се впива в тяло и смуче кръвта му.
На Левски му трябва финансова кръв,дали ще храниш директно паразита или ще я даваш чрез Левски,каква е разликата?
Кръв трябва,не думи.

Потребителски аватар
loko29
Мнения: 1603
Регистриран на: 10 ное 2009 15:16
Контакти:

Re: Кой е най-добрият наш треньор и баскетболист ?

Мнениеот loko29 » 24 яну 2019 21:39

Трудна е тази класация Евладия Славчева ,Макавеева,Сестри Брънзови,Пенка Стоянова,Пенка Методиева,Сашова,Драгомирова,П.Цекова има още много други.Докато при мъжете една петорка примерно:Голомеев,Глушков,С.Везенков,ЦАтновГ.Младенов.Е Тити е срам за Баскетбола.
Най-великия локомотивец-Начко Михайлов


Върни се в “Баскетбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта