Левски Лукойл-Балкан 5.01.2019г.,9.01.2019г.

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Лимонадения Джо
Мнения: 591
Регистриран на: 05 яну 2013 09:42
Контакти:

Re: Левски Лукойл-Балкан 5.01.2019г.

Мнениеот Лимонадения Джо » 07 яну 2019 09:25

За разлика от авторите на повечето от горните мнения, аз бях на мача и съм играл съм баскетбол. Зала Универсиада не е подходяща за мач, на който присъстват две агитки и се учудвам защо се допуска присъствието им за пореден път. Вярно е, че Община Ботевград организира безплатни екскурзия за всички желаещи и хората от малкия град освен да се напсуват на воля, могат да посетят МОЛ или да разгледат София. Не е лоша тази социална дейност, няма лошо щом Общината има пари, да плаща заплати на учителят по физкултура Видич,пишман баскетболиста Муланич и т.н., но трябва да погледне и други нужди на хората в града-липсват учители, бандити се разхождат като царе в града и т.н. В последния мач феновете на Левски бяха провокирани, което не се случва за първи път. Спомнете си поведението на кметицата на прекратения мач, спомнете си колко предмети бяха хвърлени в зала Триадица, последният мач в Ботевград също беше спрян, когато нетрезви фенове на Балкан искаха да нахлуят на терена и т.н. Лошото е, че това поведение се подклажда от ръководството на отбора(общински служители) и остава ненаказано от ДК на лигата. Има Закон за спортните мероприятия, където е казано, че предизвикване или участие в сбиване се наказва с глоба и забрана за посещение на спортни мероприятия. Надявам се подобни скандирания и поведение, за които говори и Д.Иванов да не остават ненаказани повече.

Потребителски аватар
JohnnieWalker
Мнения: 3373
Регистриран на: 11 сеп 2008 07:42
Контакти:

Re: Левски Лукойл-Балкан 5.01.2019г.

Мнениеот JohnnieWalker » 07 яну 2019 11:41

Поредното уникално долно изпълнение на фармацевтите ! Докато не почнат да ги вкарват в затвора промяна няма да има !

peliforewer
Мнения: 9481
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Левски Лукойл-Балкан 5.01.2019г.

Мнениеот peliforewer » 07 яну 2019 13:43

Лимонадения Джо написа:За разлика от авторите на повечето от горните мнения, аз бях на мача и съм играл съм баскетбол. Зала Универсиада не е подходяща за мач, на който присъстват две агитки и се учудвам защо се допуска присъствието им за пореден път. Вярно е, че Община Ботевград организира безплатни екскурзия за всички желаещи и хората от малкия град освен да се напсуват на воля, могат да посетят МОЛ или да разгледат София. Не е лоша тази социална дейност, няма лошо щом Общината има пари, да плаща заплати на учителят по физкултура Видич,пишман баскетболиста Муланич и т.н., но трябва да погледне и други нужди на хората в града-липсват учители, бандити се разхождат като царе в града и т.н. В последния мач феновете на Левски бяха провокирани, което не се случва за първи път. Спомнете си поведението на кметицата на прекратения мач, спомнете си колко предмети бяха хвърлени в зала Триадица, последният мач в Ботевград също беше спрян, когато нетрезви фенове на Балкан искаха да нахлуят на терена и т.н. Лошото е, че това поведение се подклажда от ръководството на отбора(общински служители) и остава ненаказано от ДК на лигата. Има Закон за спортните мероприятия, където е казано, че предизвикване или участие в сбиване се наказва с глоба и забрана за посещение на спортни мероприятия. Надявам се подобни скандирания и поведение, за които говори и Д.Иванов да не остават ненаказани повече.

Нямам какво да кажа след този текст, връх на безочието,зала Универсиада има и друга трибуна на нея миналата година феновете на Левски провесиха бесилка над пейката на Балкан.Преди време агитка от десетина гърци бяха дошли да си подкрепят отбора на същата тази трибуна,твоите хора прекосиха. игралното поле и ги набиха,сигурно пак бяха провокирани.Като пишеш за платени фенове от Ботевград не те ли досрамя,сините футболни фенове бяха ли си купили билети за баскетбол,охранителната фирма на СЗ защо и плащат като нищо не вършат.Да припомня и как Тити продаваше на феновете на Балкан билет за баскетбол в пакет с билет за юбилея на ФК Левски.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

pdjambov
Мнения: 43
Регистриран на: 03 юни 2015 10:13
Контакти:

Re: Левски Лукойл-Балкан 5.01.2019г.

Мнениеот pdjambov » 07 яну 2019 14:39

Откога фирмения отбор на Лукойл има нещо общо с Левски. БК Левски фалира с милиони задължения. И тук ли има някакво припознаване или може би Лукойл са платили задълженията на фалиралия клуб?

Потребителски аватар
Лимонадения Джо
Мнения: 591
Регистриран на: 05 яну 2013 09:42
Контакти:

Re: Левски Лукойл-Балкан 5.01.2019г.

Мнениеот Лимонадения Джо » 07 яну 2019 14:59

peliforewer написа:
Лимонадения Джо написа:За разлика от авторите на повечето от горните мнения, аз бях на мача и съм играл съм баскетбол. Зала Универсиада не е подходяща за мач, на който присъстват две агитки и се учудвам защо се допуска присъствието им за пореден път. Вярно е, че Община Ботевград организира безплатни екскурзия за всички желаещи и хората от малкия град освен да се напсуват на воля, могат да посетят МОЛ или да разгледат София. Не е лоша тази социална дейност, няма лошо щом Общината има пари, да плаща заплати на учителят по физкултура Видич,пишман баскетболиста Муланич и т.н., но трябва да погледне и други нужди на хората в града-липсват учители, бандити се разхождат като царе в града и т.н. В последния мач феновете на Левски бяха провокирани, което не се случва за първи път. Спомнете си поведението на кметицата на прекратения мач, спомнете си колко предмети бяха хвърлени в зала Триадица, последният мач в Ботевград също беше спрян, когато нетрезви фенове на Балкан искаха да нахлуят на терена и т.н. Лошото е, че това поведение се подклажда от ръководството на отбора(общински служители) и остава ненаказано от ДК на лигата. Има Закон за спортните мероприятия, където е казано, че предизвикване или участие в сбиване се наказва с глоба и забрана за посещение на спортни мероприятия. Надявам се подобни скандирания и поведение, за които говори и Д.Иванов да не остават ненаказани повече.

Нямам какво да кажа след този текст, връх на безочието,зала Универсиада има и друга трибуна на нея миналата година феновете на Левски провесиха бесилка над пейката на Балкан.Преди време агитка от десетина гърци бяха дошли да си подкрепят отбора на същата тази трибуна,твоите хора прекосиха. игралното поле и ги набиха,сигурно пак бяха провокирани.Като пишеш за платени фенове от Ботевград не те ли досрамя,сините футболни фенове бяха ли си купили билети за баскетбол,охранителната фирма на СЗ защо и плащат като нищо не вършат.Да припомня и как Тити продаваше на феновете на Балкан билет за баскетбол в пакет с билет за юбилея на ФК Левски.

Аз си купих билет и не съм видял някой да влиза гратис. Ако ти си видял, докажи го. Малката трибуна не е подходяща за фенове и това се видя миналото първенство. За автобусите от Ботевград, няма какво да говорим, това е практика от години. Автобусите тръгват зад читалището и в повечето случаи са без записване. Поведението на феновете на Балкан бе абсолютно провокативно. Не за първи са псувани най-просташки Левски, треньори, играчи, спонсор. В Закона за спортните мероприятия ясно е записано какви са глобите за псувни и е много странно защо няма наказани. Например, дъщерята на един велик баскетболист на Балкан(мир на праха му), която нали си спомняш какво направи пред цялата зала на прекратения мач. Не казвам,че феновете на Левски са света вода, но и феновете на Балкан не са по-различни. Хората тук не са много запознати и можеш да пишеш глупости на воля, но все има някой, който помни. Лъжа е, че само на мачове на Левски има подобни сцени. Спомни си какво се случи в Пловдив през пролетта, когато играчите на Академик едвам спасиха от линч сръбското менте, имаше проблеми на мачове с Лукойл Академик преди време. Какво да кажем още за поведението на измисления сръбски треньор? Биха ли позволили в Сърбия български треньор да се държи така с делегата, който е много по-успял от него в тази игра или пред ТВ камерите?

peliforewer
Мнения: 9481
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Левски Лукойл-Балкан 5.01.2019г.

Мнениеот peliforewer » 07 яну 2019 15:50

Лимонадения,аз съм гледал на живо десетки мачове на Балкан,с тях сме се борили за призови места в завързани срещи,нямам спомен феновете им някога да са ни провокирали.Тити взриви баскетбола като вкара в залите платени футболни хулигани.А Видич е неудобен за някои защото не си мълчи.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

plmar
Мнения: 3990
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: Левски Лукойл-Балкан 5.01.2019г.

Мнениеот plmar » 07 яну 2019 17:00

Лимонадения Джо написа:За разлика от авторите на повечето от горните мнения, аз бях на мача и съм играл съм баскетбол. Зала Универсиада не е подходяща за мач, на който присъстват две агитки и се учудвам защо се допуска присъствието им за пореден път. Вярно е, че Община Ботевград организира безплатни екскурзия за всички желаещи и хората от малкия град освен да се напсуват на воля, могат да посетят МОЛ или да разгледат София. Не е лоша тази социална дейност, няма лошо щом Общината има пари, да плаща заплати на учителят по физкултура Видич,пишман баскетболиста Муланич и т.н., но трябва да погледне и други нужди на хората в града-липсват учители, бандити се разхождат като царе в града и т.н. В последния мач феновете на Левски бяха провокирани, което не се случва за първи път. Спомнете си поведението на кметицата на прекратения мач, спомнете си колко предмети бяха хвърлени в зала Триадица, последният мач в Ботевград също беше спрян, когато нетрезви фенове на Балкан искаха да нахлуят на терена и т.н. Лошото е, че това поведение се подклажда от ръководството на отбора(общински служители) и остава ненаказано от ДК на лигата. Има Закон за спортните мероприятия, където е казано, че предизвикване или участие в сбиване се наказва с глоба и забрана за посещение на спортни мероприятия. Надявам се подобни скандирания и поведение, за които говори и Д.Иванов да не остават ненаказани повече.


Лимонадения, специално заради теб и твойте неизвестно къде видяни "пияни фенове" на Балкан ще те върна май месец 2015г. След 1:1 в Правец бихме в третия мач в арената. Преди четвъртия мач, пред вече над 4000 души в залата попитахме, откровено недолюбващия ни, Камен Алипиев- Кедъра колко полицай вижда ? Отговорът му беше- не знам...трима...май четири!?!?!? Биха ни, някой да чу за поне една хвърлена празна пластмасова чаша за кафе?

Понеже държиш на ДК, нещо да кажеш за бесилото над наш'та пейка м. Май! Или то не беше точно бесило, по- скоро беше невинно детско хвърчило!

И с тия липсващи учители и безплатни рейсове.....олекваш пич.
Изображение

plmar
Мнения: 3990
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: Левски Лукойл-Балкан 5.01.2019г.

Мнениеот plmar » 07 яну 2019 17:05

peliforewer написа:Лимонадения,аз съм гледал на живо десетки мачове на Балкан,с тях сме се борили за призови места в завързани срещи,нямам спомен феновете им някога да са ни провокирали.Тити взриви баскетбола като вкара в залите платени футболни хулигани.А Видич е неудобен за някои защото не си мълчи.


Небойша е неудобен и защото е треньрът( по физическо) бил най-много пъти спонсора Лукойл!
Изображение

Потребителски аватар
Лимонадения Джо
Мнения: 591
Регистриран на: 05 яну 2013 09:42
Контакти:

Re: Левски Лукойл-Балкан 5.01.2019г.

Мнениеот Лимонадения Джо » 07 яну 2019 17:58

За учителите, думите са на Иван Гавалюгов в началото на учебната година, потърси, ще намериш изказването му за липсващите щатове. За рейсовете е безсмислено да спорим. Естествено, че не приемам бесилките, но и те не тупнаха като НЛО в залата, а си бяха предизвикани от мача в зала Триадица. За учителят по физкултура от Сърбия няма какво да се каже. Резултатите му говорят- 5/5 загуби с първите три отбора. Победите над Академик Пловдив, който е с несравнимо по-малък бюджет, бяха измъчени, с брутална реферска помощ(особено в Ботевград). Впрочем, в Пловдив пак имаше скандали- псувни между Видич и Найт. За Видич да говорят феновете на Балкан, пожелаваме им дълги години да остане в Балкан. Язък за парите на Общината.
Няма да споря повече с хора, които не са стъпвали на мач, но мога да кажа,че нито на мачовете с Академик Пловдив, нито с Рилски спортист в зала Универсиада, феновете на гостите са отделени с буферни зони. Няма жандармения, няма напрежение. На последния мач с Академик, Васил Врачев седеше сред феновете и нямаше никакви проблеми. Сами си отговорете защо е така.

peliforewer
Мнения: 9481
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Левски Лукойл-Балкан 5.01.2019г.

Мнениеот peliforewer » 07 яну 2019 18:36

Лимонадения Джо написа:За учителите, думите са на Иван Гавалюгов в началото на учебната година, потърси, ще намериш изказването му за липсващите щатове. За рейсовете е безсмислено да спорим. Естествено, че не приемам бесилките, но и те не тупнаха като НЛО в залата, а си бяха предизвикани от мача в зала Триадица. За учителят по физкултура от Сърбия няма какво да се каже. Резултатите му говорят- 5/5 загуби с първите три отбора. Победите над Академик Пловдив, който е с несравнимо по-малък бюджет, бяха измъчени, с брутална реферска помощ(особено в Ботевград). Впрочем, в Пловдив пак имаше скандали- псувни между Видич и Найт. За Видич да говорят феновете на Балкан, пожелаваме им дълги години да остане в Балкан. Язък за парите на Общината.
Няма да споря повече с хора, които не са стъпвали на мач, но мога да кажа,че нито на мачовете с Академик Пловдив, нито с Рилски спортист в зала Универсиада, феновете на гостите са отделени с буферни зони. Няма жандармения, няма напрежение. На последния мач с Академик, Васил Врачев седеше сред феновете и нямаше никакви проблеми. Сами си отговорете защо е така.

Защото Балкан идват с най-голяма агитка в София и много често сте гости в собствената си зала,затова Тити използва всички средства да не ставате за смях.А да защитаваш лумпенизираните 100-200 индивида дето са в залата само за да създават проблеми показва че си на тяхното ниво.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.


Върни се в “Баскетбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта