NBA 2018-2019

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот 1982 » 19 юни 2018 17:41

Drunken_Master написа:
1982 написа:Ти нямаш нищо общо с фенството.

Прав си...ти имаш ! ;)


Най-малкото никога не съм стискал палци моят любим отбор да пада ........
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19809
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот Drunken_Master » 19 юни 2018 20:09

До началото на свободната агенция в НБА остават по-малко от две седмици, а ЛеБрон Джеймс отново ще бъде най-обсъжданото име, защото се очаква за втори път в кариерата си да напусне Кливланд. Краля ще уведоми Кавалиърс за решението си на 29 юни, а ESPN подсили слуховете, че той ще се запъти към Западната конференция.
По информация на медията той е провел няколко разговора с Пол Джордж относно евентуалното им събиране в Лейкърс. Американците съобщават още, че Крис Пол е казал на няколко души, че ЛеБрон няма намерение да се присъединява към Хюстън, а желанието му е да бъде в Ел Ей. 33-годишният Джеймс прекара последните четири сезона в Кливланд, като във всеки един от тях класираше отбора си до финалите на НБА, печелейки титлата през 2016 година. По-рано през месец юни обаче Кавс отстъпиха на Голдън Стейт с 0-4 в тазгодишната финална серия.
Слуховете се подсилват от това, че Джеймс има имение в Ел Ей, а големият му син е бил записан в местна гимназия за новата учебна година.


Kауай Ленърд даде да се разбере, че иска да напусне Сан Антонио, но въпреки това от Спърс не смятат да бързат с евентуален негов изходящ трансфер. Според ESPN тексасци не са си поставили кратокрайни срокове за подобно действие, а в дългосрочен план може да изчакат дори до финалния ден за трансфери през новия сезон в НБА, който се явява през февруари 2019 година.
26-годишният Ленърд изигра едва 9 мача за Спърс през сезон 2017/2018. Последният от тях бе на 13 януари, а средните му показатели през отминалата година бяха скромни спрямо предходния сезон и Кауай вкарваше по 16.2 точки, 4.7 борби и 2.3 асистенции в деветте си двубоя.
Двукратният “Защитник на годината” има седем сезона в професионалния баскетбол, които е прекарал изцяло в Тексас, защитавайки цветовете на Спърс. През 2014 година той бе избран за MVP на финалите при последната титла на Сан Антонио.
По-рано през месеца се появи информация за интерес от страна на Бостън към него, като дори е имало и оферта, която е отказана от “шпорите”.
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19809
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот Drunken_Master » 19 юни 2018 20:12

Триумфът на Голдън Стейт срещу Кливланд продължава да е основна тема в Оукланд и околностите, а повече от десет дни след втората поредна титла на Уориърс, местните все още намират начини да се шегуват с ЛеБрон и подгласниците им от Кавалиърс. Сега обаче радостта и подигравките бяха издигнати на ново ниво, след като пивоварна в Сан Франциско реши да посвети специална серия бира на падението на Джеймс.
Пивоварната Barebottle Brewing Company обяви, че най-новата бира, която произвежда, носи името “Сълзите на ЛеБрон” и е посветена на реакциите на Краля след нелогичното отиграване на Джей Ар Смит в мач №1 от тазгодишнтие финали.
“Сълзите на ЛеБрон” - индийски светъл ейл. И малко известен факт: Кей Ди, Стеф и Клей грабват мечтите и надеждите на противниковите отбори и ги превръщат в разрушителни тройки. Ние взехме сълзите на Сър Джеймс от загубата в първия мач и ги дестилирахме в мътен ейл, само за вас, комбинирайки ги добре с лек плодов привкус”, написаха от пивоварната.
Новата бира е налична единствено в Сан Франциско.

Ето какво значи,да си уж два пъти поред шампион на НБА и все още да имаш комплекс от ЛеБрон...!
Стува ми се,че 1982 и nghvcvt ще са пили една голяма студена...бира !
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот 1982 » 19 юни 2018 21:40

:lol: :lol: Кой от кого има комплекс, си личи по една тема малко по-надолу. :lol: Аз лично никога не бих пуснал подобна смешна тема, за да доказвам на някого нещо си.

Фенът на Бостън .... стискал палци да .... падат. :mrgreen: ...... сега да не станеш от Лейкърс ... от историческия им враг ??! :mrgreen:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19809
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот Drunken_Master » 19 юни 2018 21:59

...and still talkin !?
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43840
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот rhaegar » 20 юни 2018 09:31

Такаааа... Ленард не само иска да напусне СА, снощи чичо му е казал, че ако го трейднат другаде, ще подпише с Лейкърс догодина като свободен агент.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот Warped » 20 юни 2018 09:37

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=FIVlz7Zv8ms[/youtube]
Lackluster?
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24519
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот boabbb » 20 юни 2018 13:59

Ленърд в Бостън би било добра новина 8-)
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43840
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот rhaegar » 20 юни 2018 14:36

Ейндж не е луд да даде нещо за играч, който би бил one year rental, отделно че ще играе без особено желание.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

На линия
Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13791
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот Pichichi » 20 юни 2018 14:59

На Лейкърс според мен не им трябват и 3-та, 2 от 3!
Ако ги съберат и 3-та вече ще е супер изгрубяла ситуация.


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта