NBA 2018-2019

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот Tiberius » 19 юли 2018 15:05

Според мен е много добра сделка за Спърс. ДеРоузън е играч с много голям потенциал. При него го има комплекса, че се представя феноменално в редовния сезон, но стигне ли се до плейофи се проваляше. Чоукър е един вид. Това обаче е психологически проблем и може да бъде изкоренен от Попович.

Пьотъл е млад и перспективен център, който може да бъде един от стабилните центрове в лигата за следващите 10 години. В Торонто беше играч, който влизаше от пейката.

Кауайката какво да кажем за него. Абсолютна пародия на човек. Аз толкова отвратително отношение като неговото срещу отбора, който го изгради като играч, никога не съм виждал. Изобщо не съм сигурен, че ще е същия играч след тези контузии. Много рискован ход на Торонто. Дадоха франчайз играча си за едно леке, което не иска да играе за тях и след година вероятно ще напусне. Нямам думи!

Дани Грийн никога не е бил нещо особено.
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13768
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот Pichichi » 19 юли 2018 15:07

Австрийчето може и да се окаже по-ценен от Грийн който е на 31 и едва ли ще вдигне ниво!

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19482
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот Drunken_Master » 19 юли 2018 22:25

Хах...Помня в краят на един мач срещу Бруклин Нетс, когато Попович щеше да го ошамари,понеже фаулира Дерън Уилямс и предостави страхотна възможност за Нетс.Беше го изкарал от нерви...А иначе Грийн си е добър играч !
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 век, украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата, дълги периоди са били под шапката на някой, но това не значи, че няма такава държава.

НЕдебил!

На линия
Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43749
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот rhaegar » 20 юли 2018 00:27

Намери се някой с мозъка на Карди Би. Естествено, това не е Меджик:

Изображение
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19482
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот Drunken_Master » 20 юли 2018 09:31

Клей Томпсън в Лейкърс !? :shock:
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 век, украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата, дълги периоди са били под шапката на някой, но това не значи, че няма такава държава.

НЕдебил!

На линия
Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43749
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот rhaegar » 20 юли 2018 15:07

Шансовете Клей да напусне изобщо някога ГСУ минават през разправия с ръководството в стил Ленард-СА.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19482
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот Drunken_Master » 20 юли 2018 18:40

Планът "Маршал" не проработи за Лейкърс...
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 век, украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата, дълги периоди са били под шапката на някой, но това не значи, че няма такава държава.

НЕдебил!

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13768
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот Pichichi » 25 юли 2018 16:51

Вчера прочетох нещо свежо. След като взели Мело шансовете на Хюстън да станат шампиони падат
от 4,8 на 3,9 %-та според няква американска компания занимаваща се с прогнози и статистика!
:mrgreen:

На линия
Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43749
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот rhaegar » 26 юли 2018 00:18

С оглед на това, че има 3-4 спечелени плейофни серии за 14? години кариера, това е абсолютно логично. А от заплати е извадил повече от ЛеБрон май.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19482
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Човекът - отбор

Мнениеот Drunken_Master » 07 авг 2018 08:12

Стига безсмислен хейт от страна на лешоядите. Пуснах си изнасилванията срещу Индиана, Торонто и гейм 7 срещу Бостън за утеха. Нечовешки изпълнения на Кралят. По над 40 минути на мач, къде 44, къде 46, къде 48. Физиономиите на Лаури, ДеРоузън, Валанчунас, Сабонис, Смит, Тейтъм казват всичко. Никой не бе в състояние да го спре. Тези свръхчовешки прояви на висше спортно майсторство ще ни топлят през летните месеци без баскетбол. Всички под ножа на Изток за 8-ми път. Изумително. Разбира се, че игра контузен. То се виждаше, че раздава на съотборниците си повече отколкото трябва и заслужават. Не всичко е пръстени, момчета. Много велики играчи нямат нито един, за футбола важи същото, примерно. Той загуби финала от много по-добър отбор с много повече класа и талант. Няма срамно. Плейофните серии, мачовете в редовния с Минесота, Финикс, Вашингтон, онази 4-та част срещу Денвър, смаза ме тогава. Култовите забивки срещу Бруклин и през Нуркич от Портланд, блока срещу Джими, онзи извънземен пас към Уейд срещу Орландо, онзи епохален пас към Жигич срещу Лейкърс с една ръка, гледайки в друга посока. Това са само част от вълшебните моменти, които този магьосник подари на феновете на играта през изминалия сезон. И те са благодарни на Кралят за тези моменти, но не искат да признаят, заслепени от омразата си. Няма как да харесваш тази игра и да не се възхищаваш на уменията му на паркета. Чакаме с интерес новият му сезон с Лейкърс,макар и като фен на Селтикс. Кливланд е тесен за този получовек. Заслужава много повече.

Все още е актуално...Специално към "лешоядите".
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 век, украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата, дълги периоди са били под шапката на някой, но това не значи, че няма такава държава.

НЕдебил!


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: rhaegar и 24 госта