NBA 2018-2019

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот boabbb » 08 юли 2018 17:17

Аз все пак не чух къде оня казва, че Кауай щял да е втора цигулка на ЛеБрон :? Не, че няма да е истина, просто човека никъде не го каза, а по-скоро причината за отлагането на сделката за догодина би било, че Ленърд в момента не е неограничен свободен агент и нямат кой знае какво да дадат на Спърс - Лонзо Бол, Инграм и тем подобни може би добри, но крайно недоказани играчи :|
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот Tiberius » 08 юли 2018 17:27

boabbb написа:Аз все пак не чух къде оня казва, че Кауай щял да е втора цигулка на ЛеБрон :? Не, че няма да е истина, просто човека никъде не го каза, а по-скоро причината за отлагането на сделката за догодина би било, че Ленърд в момента не е неограничен свободен агент и нямат кой знае какво да дадат на Спърс - Лонзо Бол, Инграм и тем подобни може би добри, но крайно недоказани играчи :|

Що ве? С Лонзо отива и ЛаВар и цялото семейство. :lol: :lol: :lol: Би било доста култово да видим как ЛаВар намира кусури на Попович. :mrgreen:
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Потребителски аватар
obi4am_pirin
Мнения: 5903
Регистриран на: 08 яну 2009 09:48
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот obi4am_pirin » 10 юли 2018 14:54

https://mobile.sportal.bg/news.php?category=&id=734735
Сериозно ли това е идеята :shock:
хахахахах
Изпратено на: 15 Дек 2014 19:35
От: Messi_fan
До: obi4am_pirin

Къде ти е темичката ? Май нещо я заключиха. хахахаха
П.П. Не е нужно да ми благодариш, че заради мен я премахнаха. ;)

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13773
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот Pichichi » 10 юли 2018 14:58

obi4am_pirin написа:https://mobile.sportal.bg/news.php?category=&id=734735
Сериозно ли това е идеята :shock:


Тоя чувал Мело освен провал друго не може да им донесе на Хюстън! Според мен ще търси пари той
а Хюстън май нямат много свободни за даване. Хюстън изпуснаха вече 2-ма добри играчи, почти сигурно ще изпуснат
и 3-ти. Да не се окаже че са много далеч назад през новия сезон в сравнение с миналата година.

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19609
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот Drunken_Master » 10 юли 2018 17:00

Суперзвездата ЛеБрон Джеймс сложи подписа си под договор за 4 години с Лос Анджелис Лейкърс. След като се завърна от Маями и през 2016-а донесе първата от 52 години титла на Кливланд, ЛеБрон за втори път напусна "кавалерите" и премина в състава на "езерняците". Сделката ще му донесе $153.3 млн.Малко преди от Лейкърс да пуснат официално потвърждение за подписването, представители на Краля публикуваха негова снимка заедно с агента му Рич Пол и генералния мениджър на клуба Роб Пелинка.Президентът по баскетболни операции на "езерняците" Меджик Джонсън не скри радостта си от идването в тима на "най-добрия играч в света".
"ЛеБрон обича да бъде предизвикван и е невероятен лидер, който винаги се стреми към победата. Баскетболистите ни са ентусиазирани от възможността да играят с човек, който има във визитката си 9 финала в НБА. Това е огромна стъпка за Лейкърс към връщането на тима в плейофите", коментира една от най-големите легенди в историята на играта с оранжевата топка.

Ако ЛеГОАТ търсеше лесното, пръстените, това да гони сянката на един човек, нямаше да се завърне в Кавс, нито сега да отиде в Лейкърс. Още един мит за Леброн беше развенчан, пропагандиран от хейтърите му. Повече от плейофи не може да постигне с този състав, даже и това си мисля, че ще е трудна задача. Иначе в Туитър вече качиха кадри от празнествата в Бостън, Ню Йорк, Торонто и Филаделфия. Само в Кливланд улиците са пусти, цари тишина, чуват се само щурците и примигващата улична светлина.
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 век, украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата, дълги периоди са били под шапката на някой, но това не значи, че няма такава държава.

НЕдебил!

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43770
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот rhaegar » 10 юли 2018 17:18

Браунс ще са радостта на Кливланд тая година.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19609
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот Drunken_Master » 11 юли 2018 16:11

Кармело Антъни е получил разрешение от Оклахома Сити да се среща с други отбори, които се интересуват от привличането му. Опитното крило и Тъндър ще се разделят в съвсем близко бъдеще, като в момента представителите на двете страни работят по откупуването на остатъка от договора на Мело.
34-годишният реализатор ще си тръгне от ОКС след само един сезон, който спокойно може да бъде характеризиран като най-разочароващия в професионалната му кариера. За първи път откакто е в НБА Антъни вкарваше по-малко от 20.0 точки на мач - в 78 мача за Тъндър постигаше по 16.2 точки и 5.8 борби при най-слабата си успеваемост в стрелбата от игра досега (40.4%).
Двата отбора, които вече са изразили готовност да преговарят с него са Хюстън и Маями. Медиите в САЩ упорито твърдят, че той вече е взел решение и ще бъде огромна изненада, ако не се озове в Рокетс, където би заиграл с добрия си приятел Крис Пол.
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 век, украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата, дълги периоди са били под шапката на някой, но това не значи, че няма такава държава.

НЕдебил!

Потребителски аватар
obi4am_pirin
Мнения: 5903
Регистриран на: 08 яну 2009 09:48
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот obi4am_pirin » 11 юли 2018 21:26

rhaegar написа:Браунс ще са радостта на Кливланд тая година.

Бейкър Мейфийлд :)
хахахахах
Изпратено на: 15 Дек 2014 19:35
От: Messi_fan
До: obi4am_pirin

Къде ти е темичката ? Май нещо я заключиха. хахахаха
П.П. Не е нужно да ми благодариш, че заради мен я премахнаха. ;)

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43770
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот rhaegar » 11 юли 2018 21:41

obi4am_pirin написа:
rhaegar написа:Браунс ще са радостта на Кливланд тая година.

Бейкър Мейфийлд :)


Ландри и Гордън.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13773
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот Pichichi » 13 юли 2018 15:54

Не е в NBA но все пак- Везенков в Олимпиакос за 2 г.
:mrgreen:


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта