NBA 2018-2019

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

pill
Мнения: 1833
Регистриран на: 12 яну 2019 12:55
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот pill » 22 яну 2019 17:56

"Краля на извиненията" няма равен, тва е ясно. И в Маями нямаше отбор, нали? Затова ли Далас го шляпаха, а по-късно дъртаците Дънкан и Джинобили за малко да го оставят за втори път тогава на 0 :!: :?: :!: :?:
“Never say never, because limits, like fears, are often just an illusion.”

https://youtu.be/6kARhdu_yqk

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19874
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот Drunken_Master » 23 яну 2019 07:53

Карл - Антъни Таунс с поредният си силен мач.Чудя се,защо толкова го подценяват това момче !? Може би,заради неубедителната си игра в защита,но вярвам,че скоро ще успее,да се справи и с този проблем...
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот TheNameOfTheGame » 23 яну 2019 11:53

Оклахома като че ли натрупаха прекалено много загуби с минимална разлика (от сорта на 4-5 точки, че и по-малко). Иначе като нищо сега можеха да са първи на запад.
Без битка няма победа!

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19874
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот Drunken_Master » 23 яну 2019 12:06

TheNameOfTheGame написа:Оклахома като че ли натрупаха прекалено много загуби с минимална разлика (от сорта на 4-5 точки, че и по-малко). Иначе като нищо сега можеха да са първи на запад.

Не съм гледал статсовете на костенурката,но сигурно пак е гонил трипъл-дабъла...
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот TheNameOfTheGame » 23 яну 2019 12:54

Drunken_Master написа:
TheNameOfTheGame написа:Оклахома като че ли натрупаха прекалено много загуби с минимална разлика (от сорта на 4-5 точки, че и по-малко). Иначе като нищо сега можеха да са първи на запад.

Не съм гледал статсовете на костенурката,но сигурно пак е гонил трипъл-дабъла...

Аз имах предвид като цяло през сезона дотук. Снощи са спечелили срещу Портланд, а Уестбрук е записал трипъл-дабъл. Загледах се в гейм лога на Тъндър от началото на декември насам и ми направи впечатление, че имат 6 загубени мача с 5 или по-малко точки разлика + още 2 загуби след продължения, докато победите с такава разлика са 4, т.е. баланса в тези завързани срещи е 4-8. Ако беше обратният, "гръмотевиците" биха имали равни показатели с Голдън Стейт.
Без битка няма победа!

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19874
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Kevin Garnett vs Pau Gasol

Мнениеот Drunken_Master » 23 яну 2019 16:39

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=fc26Ghx-tHo&app=desktop[/youtube]
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Larsenn
Мнения: 871
Регистриран на: 12 яну 2019 13:44
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот Larsenn » 23 яну 2019 20:55

pill написа:Пич, много силно искам да ми извадиш реално доказателство на ЕДИН (не повече) играч, който да е показал прогрес, докато е бил съотборник на Леброн Джеймс. Много бъркате тоя израз "прави съотборниците си по-добри". Джордан създаде Пипън и направи играчи като Люк Лонгли, Бил Уенингтън, Стейси Кинг и един куп некадърници шампиони! Погледни ростъра на Булс от 1990 до 1993. Някои казват, че това било "суперотбор"... Тва са пълни глупости. Медиите ви промиват главите яко.


Апче, сега се загледах (със закъснение явно :) ) и не ми стана ясно, какво е туй " Джордан създаде Пипън " - звучи много тъпо, да ме прощаваш. Вземи прочети последната биография на Ем Джей, разцъкай малко из тубата и тогава пиши подобни. Явно в оригинал от онез години мачове не си гледал...

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19874
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот Drunken_Master » 23 яну 2019 22:20

Larsenn написа:
pill написа:Пич, много силно искам да ми извадиш реално доказателство на ЕДИН (не повече) играч, който да е показал прогрес, докато е бил съотборник на Леброн Джеймс. Много бъркате тоя израз "прави съотборниците си по-добри". Джордан създаде Пипън и направи играчи като Люк Лонгли, Бил Уенингтън, Стейси Кинг и един куп некадърници шампиони! Погледни ростъра на Булс от 1990 до 1993. Някои казват, че това било "суперотбор"... Тва са пълни глупости. Медиите ви промиват главите яко.


Апче, сега се загледах (със закъснение явно :) ) и не ми стана ясно, какво е туй " Джордан създаде Пипън " - звучи много тъпо, да ме прощаваш. Вземи прочети последната биография на Ем Джей, разцъкай малко из тубата и тогава пиши подобни. Явно в оригинал от онез години мачове не си гледал...

И аз това му бях написал на фармацевта ! Дори му дадох линк и за онлайн четене...Само ще вметна,че след пристигането на Фил Джаксън начело на Чикаго Булс,най - великият треньор за всички времена влиза в откровен сблъсък с Въздушния като го обвинява,че е по-скоро консуматор в отбора...
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Larsenn
Мнения: 871
Регистриран на: 12 яну 2019 13:44
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот Larsenn » 23 яну 2019 22:32

Коз (или Козел, не знам кое е верно :lol: ), ти докога ще тъчеш на два стана :lol: ?

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19874
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот Drunken_Master » 23 яну 2019 22:35

Larsenn написа:Коз (или Козел, не знам кое е верно :lol: ), ти докога ще тъчеш на два стана :lol: ?

В момента гледам филм за Виетнам с мойта и изобщо не съм в Спортал...но те въпреки всичко припознават мен във всеки ! А ССС ми написа,че съм се махнал от там,понеже ме е било яд,че той разбира от баскет повече от мен... :mrgreen: Рядко куха гъдулка е тоя !
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта