NBA 2018-2019

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19809
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот Drunken_Master » 16 юни 2018 12:17

Мен,като цяло ме съмнява,а и като фен на Селтикс,предпочитам да дойде при нас.А иначе Пол Джордж може да играе и двойка,а ЛеБрон спокойно може да е и петица,четворка или единица...
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43839
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот rhaegar » 16 юни 2018 12:26

Ае ще се нагласят някак. Интересно каква би била сделката. Нещо от рода на Инграм, Кузма и пикове?
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19809
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот Drunken_Master » 16 юни 2018 12:50

rhaegar написа:Ае ще се нагласят някак. Интересно каква би била сделката. Нещо от рода на Инграм, Кузма и пикове?

Хах...Чакай първо да стане ! После ги мисли младоците...
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
rmfan5
Мнения: 2561
Регистриран на: 19 авг 2012 22:19
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот rmfan5 » 16 юни 2018 13:08

Ако стане,според мен Леброн ще е на 3 или 4,но то няма голямо значение особено в защита ще могат да се въртят както искат.

Ball/Kawhi/PG/Bron/някой център
[wrapimg=]http://prikachi.com/images/523/7021523v.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43839
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот rhaegar » 16 юни 2018 13:33

Лопез, то няма кой. Брайънт май не е готов още. Другият вариант е Джулиъс да го преместят там, ама ако дойдат тримата, надали ще го задържат, просто няма пари.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19809
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот Drunken_Master » 16 юни 2018 14:03

Според мен с този си състав Лейкърс могат да се противопоставят на Рокетс и Уориърс,ама треньорът им...Уолтън вечно ще си остане в сянката на баща си ! И като играч,а за треньорски заложби надали...
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
obi4am_pirin
Мнения: 5903
Регистриран на: 08 яну 2009 09:48
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот obi4am_pirin » 16 юни 2018 17:03

Drunken_Master написа:
1982 написа:"Подскачам" единствено срещу безумните ти глупости и напъни. А за психодиспансера си ти, дето пишеш в 100 форума и по цял ден това "работиш" - да докажеш на света, че твоето божество, Краля на лузърите, когото редовно пребиват по финали с 0-4 и 1-4, е по-велик и по-добър от така омразния ти Джордан. :lol: :lol: И всеки, който се осмели да оспори тази чутовна глупост, става "хейтър" и не разбиращ нищо от баскетбол. :mrgreen: :lol:

Напротив ! И Тибериус-а,Пирин и фенчето на Мадрид смятат,че Джордан е "недостижим",но аз не споря с тях и не ги имам за "хейтъри".Защото техните постове,поне са аргументирани,за разлика от твоите.Хейтърско е да смяташ,че съотборниците на ЛеБрон в Кливланд през изминалият сезон са класни,защото ако не си хейтър,значи не разбираш нищо от баскетбол или си за черни очила...

П.С.
А за психодиспансера е човек,който всеки ден подкрепя различни отбори...Преди беше фен на Марк Селби,а от този сезон е за Марк Уилямс.Доста е странно,защото стана техен фен,след като станаха шампиони на Крусибъл.А откакто през 2015-та Уориърс станаха шампиони на НБА,той се превърна в най-големият им фен...Какво ли ни навяват подобни "метаморфози"...

За мен ЛеБрон е по-добър... Лично мнение.
хахахахах
Изпратено на: 15 Дек 2014 19:35
От: Messi_fan
До: obi4am_pirin

Къде ти е темичката ? Май нещо я заключиха. хахахаха
П.П. Не е нужно да ми благодариш, че заради мен я премахнаха. ;)

Потребителски аватар
obi4am_pirin
Мнения: 5903
Регистриран на: 08 яну 2009 09:48
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот obi4am_pirin » 16 юни 2018 17:17

Не знам кои да отборите с финансови възможности в момента. Който дава парите поръчва музиката. Вариант Попович-ЛеБрон възможен ли е... Ако ще мести някъде нека да е на запад
хахахахах
Изпратено на: 15 Дек 2014 19:35
От: Messi_fan
До: obi4am_pirin

Къде ти е темичката ? Май нещо я заключиха. хахахаха
П.П. Не е нужно да ми благодариш, че заради мен я премахнаха. ;)

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19809
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот Drunken_Master » 17 юни 2018 09:22

obi4am_pirin написа:За мен ЛеБрон е по-добър... Лично мнение.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=umNX5e_bfe8[/youtube]
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19809
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот Drunken_Master » 17 юни 2018 11:10

Легендата на НБА Шакил О'Нийл обяви, че ЛеБрон Джеймс няма нужда от повече шампионски пръстени, тъй като вече има статут на легенда.
Само преди дни Краля загуби 6-ия финал в кариерата си и не успя да стигне до 4-ата си титла. За центъра обаче той трябва да спре да се стреми към нови триумфи на всяка цена.
"В края на кариерата си аз се опитвах да затворя устите на всички и бях твърде алчен и исках нови титли. След 3 поредни с Лейкърс всички казваха, че няма да спечеля отново. След четвъртата с Маями, пак бе същото и обиколих доста отбори в стремежа да го постигна и играх във Финикс, Кливланд и Бостън, но без успех" заяви О'Нийл.
"Някой ми бе казал, че в последните години ти си създал своята книга. Няма как тогава да напишеш първите и страници. Така че ЛеБрон вече е оставил следа, той е легенда. Има 3 пръстена и може би сега си казва, че трябва да вземе още един и дори повече. Аз обаче на негово място нямаше да го направя, защото това вече просто няма значение. Вече е сравняван с Майкъл Джордън, така че е постигнал много" добави Шак.
Джеймс трябва да информира Кливланд до полунощ на 29 юни дали приема или се отказва от последната година от договора си, като очакванията са да отхвърли офертата и да стане свободен агент, след което ще започне наддаването за него."Голдън Стейт се превръща в династия и за всички останали ще бъде много трудно да ги спрат. Дори и да се съберат няколко суперзвезди на едно място няма гаранция за успех, освен ако отборът не играе правилно. Дори и присъствието на ЛеБрон не гарантира успеха" каза още Шак.
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта