NBA 2018-2019

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19893
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот Drunken_Master » 16 яну 2019 20:09

Фармация,тоя отбор на Лейкърс ще ги бие с поне десет точки...Кой ще спре Карийм и Шак ? Айде на Меджик Джонсън няма да му е лесно срещу Дерик Роуз (от праймът си 2010-2012 г.) и Майкъл Джордън ще бие Коби,ама в подкошието ще ги убият...Какъв шанс има Хорас Грант срещу Карийм Абдул Джабар ?
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

pill
Мнения: 1833
Регистриран на: 12 яну 2019 12:55
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот pill » 16 яну 2019 22:25

Нищо не се знае, когато в отбора ти е Майк! Майк е луд, готов на всичко да те победи! А и Шак и Карийм в един отбор няма къде да се съберат. Меджик и Карийм ще се хванат за главите какви са егоцентрици Шак и Коби :lol: :lol: Булс в 6.
“Never say never, because limits, like fears, are often just an illusion.”

https://youtu.be/6kARhdu_yqk

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19893
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот Drunken_Master » 16 яну 2019 22:32

ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

muhaha
Мнения: 49
Регистриран на: 12 яну 2019 18:42
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот muhaha » 16 яну 2019 22:56

Хорас Грант няма как да спре Карийм, но ако на негово място сложим Артис Гилмор вече говорим за съвсем друга бира.
Къде е линка за канала лъжлива М*Р*О

pill
Мнения: 1833
Регистриран на: 12 яну 2019 12:55
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот pill » 16 яну 2019 23:41

Между другото не, но преди няколко месеца се чудех дали да си я поръчам и в най-скоро време ще го направя.
“Never say never, because limits, like fears, are often just an illusion.”

https://youtu.be/6kARhdu_yqk

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19893
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот Drunken_Master » 17 яну 2019 08:20

Досега все защитавах Брадата,ама започна направо да се осира...
58 pts against Brooklyn 16-34 FG, 3-8 3P and 21-23 FT :shock:
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Larsenn
Мнения: 872
Регистриран на: 12 яну 2019 13:44
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот Larsenn » 17 яну 2019 12:21

Drunken_Master написа:Досега все защитавах Брадата,ама започна направо да се осира...
58 pts against Brooklyn 16-34 FG, 3-8 3P and 21-23 FT :shock:

Малка корекция: Брадата е 5/19 от тройката. Ракетите са метнали 70 опита от трите (не знам дали не е рекорд по хвърляне :lol: ).

Drunken, благодаря ти, че ми припомни словесния дуел между Шак и Скоти, бях позабравил Дебелия какво жалко човече е ;)

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19893
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Shaq vs Pippen

Мнениеот Drunken_Master » 17 яну 2019 13:18

Larsenn написа:Drunken, благодаря ти, че ми припомни словесния дуел между Шак и Скоти, бях позабравил Дебелия какво жалко човече е ;)

Всъщност помня добре ситуацията от преди няколко години.Дизела беше изпляскал снимка с най-добрата петица на езерняците като още тогава последователите му в Instagram се разлаяха,дали Уилт Чебърлейн не трябва да е на мястото на Шак Фу...След което Скоти Пипън му отвърна със петицата на Чикаго Булс и тогава се започна голямото мерене на п*шки.Дори в последствие Шакийл О'Нийл обясняваше в Inside the NBA,че Скоти е търсил да се заяде с него.А аз все още съм на мнение,че Лейкърс биха ги победили в подобен мач при наличието на О'Нийл и Карийм Абдул Джабар,колкото и добър защитник да е Денис Родмън...Карийм е единственият реален претендент за трона на Въздушният.Още в колежанските си години започва да обира награда след награда,печели три титли и е абсолютна легенда на УКЛА !


[offtopic]
Много са принудени да бъдат в ГЕРБ, защото не могат да работят или да получават обществени поръчки. Всичко бе прелъстено от ГЕРБ. Същото направиха и патриотите. БСП само може да махне тази шайка от власт. Да видим кои политици за какво стават и да градим ляво и дясно, както е в Европа. Това каза говорителят на ПГ на „БСП за България“ Елена Йончева в „Шоуто на Слави“.
3,6 % е икономическият растеж. Той гарантира бедност не само на това поколение, но и на следващото. В Румъния растежът е 4,7 процента. Ние сме на дъното на всички показатели. Тази битка с ГЕРБ не е политическа. Всички законопроекти на БСП са отхвърлени. ГЕРБ внася само лобистки закони.В тази ситуация да си журналист, е полезно. Безобразията, които показвам, са в резултат на разследвания, каза Йончева.
Обвинена съм в пране на пари на основата на сигнал от трима души - Антон Тодоров, Тома Биков и Делян Добрев от "Кумгейт".
Проблем е, че братовчедка и зет на Делян Добрев са на ключови позиции в Хасково и през тях минават обществени пръчки за десетки милиони лева. Внесохме сигнал в прокуратурата, но няма информация. Цялата схема се знае от всички хора. Тя може да се вземе от търговския регистър. Хората се страхуват да говорят за всичко това, обясни Йончева и добави, че Добрев си е подал оставката вероятно по съвет на Борисов, но тя не е била приета.
Такъв е моделът. Той ме съди, защото е претърпял здравословни проблеми. Описани са на две страници, каза Йончева.
Добрев си върна т.нар. оставка. Това не е лошо, че е в парламента. Той е лице на управлението на ГЕРБ. Той не е единствен. Цвета Караянчева каза: „Ние Делян няма да си го дадем, защото какво ще стане с всички нас“, сподели Йончева.
Казах, че от санирането се краде. И че оградата в хасковски регион не е построена както трябва и лесно се прескача от мигрантите. Взех камера. Проблемът не е в потока на хора. Става дума за корупционна схема. За една ограда, която струва 500 евро на линеен метър. В Гърция три пъти по-добра ограда струва два пъти по-евтино. Тя е несравнима с българската. Събрах документи и ги занесох в ДАНС и прокуратурата.
Разследва се. Ако Турция пусне потока, това преградно съоръжение няма да спре мигрантите, защото голяма част от оградата, камерите и сензорите не са работили в продължение на 4 години. Защото договорът за поддръжка е изтекъл. Когато покажеш далавера, срещу мен започва бой. Валери Симеонов внесе сигнал в прокуратурата срещу мен за издаване на държавна тайна. Показваме схемата в Хасково. И Делян Добрев завежда дело. Искаме проверка на пътищата. Прокуратурата ме обвинява за пране на пари. Искам колкото се може по-бързо това обвинение да влезе в съда, за да се види колко е измислено, каза още Йончева


Това не е държава ! При така изнесените факти,излиза че сме прогнили от корупция.Излиза,че мафията наистина се е сраснала с държавата...не,че е някаква голяма прозорливост.И е обществена тайна,че герберите крадът на поразия като за последно от въпросната гранична ограда,през магистралите до всеки един европроект и от всякъде,където има келепир ! Няма по-големи далавераджии и измамници от тия ! Нямат равни на себе си ! Нито псевдокомунистите,нито седесарите, нито пък царистите са крали като тази бандитска групировка - ГЕРБ ! Те са нагли,безскрупулни,безочливи и червиви отвътре ! Между тях и циганите има огромна прилика - крадът от народа,това,за което не са се потрудили,а стане ли издънка се обединяват като един човек,като свински черва и винаги се изкарват невинни,неразбрали и нечули,каквото и да стане не са виновни - те са безгрешни ![/offtopic]
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

pill
Мнения: 1833
Регистриран на: 12 яну 2019 12:55
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот pill » 17 яну 2019 14:13

https://youtu.be/FXb1ObffDaU козле, ей така се прави
“Never say never, because limits, like fears, are often just an illusion.”

https://youtu.be/6kARhdu_yqk

Larsenn
Мнения: 872
Регистриран на: 12 яну 2019 13:44
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот Larsenn » 17 яну 2019 14:34

Не се наемам категорично да давам мнение коя от тези петици (Лейкърс и Булс) би победила, ама твърдя, че Шак си е долна душичка и интригант като човек. Моите предпочитания са за Чикаго. Пип ми е all time No 1 8-)


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта