NBA 2018-2019

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19609
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

NBA 2018-2019

Мнениеот Drunken_Master » 11 юни 2018 16:13

ЛеБрон Джеймс ще бъде неограничен свободен агент на 1 юли, защото няма да активира клаузата в договора си с Кливланд, която би го оставила в Кавалиърс още един сезон. Краля вероятно ще си тръгне от родния Охайо, след като за втора поредна година претърпя провал във финалите на НБА срещу Голдън Стейт.
Според ESPN, Джеймс ще се срещне със седем различни отбора, които са кандидати за подписа му. Те са Маями, Хюстън, Лос Анджелис Лейкърс, Бостън, Голдън Стейт, както и настоящия му тим Кливланд.
Джеймс вече веднъж е напускал Кавалиърс - през 2010, когато подсили Маями и в последствие спечели първите си две титли в Лигата.
Последна промяна от Drunken_Master на 11 юни 2018 16:19, променено общо 1 път.
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 век, украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата, дълги периоди са били под шапката на някой, но това не значи, че няма такава държава.

НЕдебил!

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: NBA 2019-2020

Мнениеот Tiberius » 11 юни 2018 16:17

Струва ми се, че прибързваш. Рано е да коментираме сезон 19/20. Първо трябва да мине 18/19. Оправи годините. ;)
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19609
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA 2019-2020

Мнениеот Drunken_Master » 11 юни 2018 16:19

Tiberius написа:Струва ми се, че прибързваш. Рано е да коментираме сезон 19/20. Първо трябва да мине 18/19. Оправи годините. ;)

Обърках може би защото шампионът ще е същият и за следващата година...
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 век, украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата, дълги периоди са били под шапката на някой, но това не значи, че няма такава държава.

НЕдебил!

кристи3
Мнения: 368
Регистриран на: 06 дек 2008 14:51
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот кристи3 » 11 юни 2018 17:18

Мисля, че догодина шампионът ще бъде друг. Очаквам отборите, които тази година през редовния сезон бяха близо до ГС, да надградят и да го детронират (особено Хюстън, които бяха съвсем близо да отстранят ГС в плейофите, а и бяха №1 в редовния сезон). Разбира се, от значение ще бъде окомплектоването им през паузата. Аз лично симпатизирам на Леброн и съжалявам, че не можа да добави още един шампионски пръстен и то с родния му отбор. Но истината е, че ГС бяха по-добри, изключително балансирани, а индивидуалните качества на КейДи, Стеф, Клей и сие не дадоха шанс на противника. Макар, че ако в първия мач от финала, ДжейАр Смит не беше направил онази чутовна глупост да бяга с топката в ръце в известна само нему посока, след като я овладя под коша на ГС при оставащи 4 сек. до края и равен резултат, вместо да стреля и вкара решителен кош (от това разстояние вярвам, че дори той би успял), то тогава кои знае...
Аз подкрепям плана на Гриша Ганчев за възраждането на ЦСКА

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот Tiberius » 11 юни 2018 19:16

Е, към днешна дата определено Уориърс са фаворити за титлата, но това в никакъв случай не значи, че ще я спечелят. При Стеф имаше регрес в играта след контузията. Нивото му не беше това, което беше предишните сезони, но това може да е било временно явление. Дюрант беше най-важният им играч в плейофите. Без някой от двамата не ми се виждат чак толкова непобедими, а и с двамата в състава, Хюстън не бяха чак толкова далеч от това да ги победят. Лош късмет за тексасци заради контузията на Крис Поул. Отборите търпят развитие- върхове и спадове, така че за следващия сезон нищо не се знае.

Относно бъдещето на ЛеБрон- в негов интерес и в интерес на лигата е да остане на Изток. Най-доброто място за него поне според мен е 76-с. Никс и Хийт също ми се струват възможни дестинации за Краля, но ще видим.

[offtopic]Ще сложа два сайта, от които си тегля мачове, вероятно повечето ги знаете, но нека ги има за останалите, които искат да започнат да гледат:
1) https://www.sport-video.org.ua/
В този сайт качват по два мача всеки ден. Обикновено тези, които предизвикват най-голям интерес. Качват и други спортове- футбол, хокей (само НХЛ), НФЛ, МЛБ (бейсбол), ръгби и някои други спортове. Аз си тегля най-вече от НБА и НХЛ. И тук-там някой футболен мач, който не съм имал възможност да гледам в реално време, но представлява интерес за мен.
2) http://720pier.ru/index.php
Руски сайт, в който качват абсолютно всички мачове за съответния ден. Единственото, което е необходимо е да си направите регистрация, която не отнема повече от минута. Нямате лимит на тегленията. Има някои документални филми за лигата или определени играчи. Има специална секция за стари мачове.[/offtopic]
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот Tiberius » 12 юни 2018 08:18

Kауай Ленърд остава в Сан Антонио
Звездата на Сан Антонио Спърс Кауай Ленърд е готов да продължи договора си с клуба, съобщават медиите в САЩ. Преговорите между двете страни ще се проведат в най-скоро време. Въпреки че беше в обтегнати отношения с ръководството на организацията, 26-годишният Ленърд е решил да остане при “шпорите”.

През миналия сезон Ленърд взе участие само в 9 мача заради постоянните контузии, от които беше измъчван. В тях той записа средни показатели от 16,2 точки, 4,7 борби и 2,3 асистенции.

Настоящият договор на крилото е до 2019 година и му носи по 20 млн. долара на сезон. В него има опция за удължаването му. Ако тя бъде активирана, Ленърд ще прибира по 21,2 млн. годишно.

"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19609
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот Drunken_Master » 12 юни 2018 08:45

Дуейн Кейси е новият старши треньор на Детройт Пистънс. АП съобщи, че Кейси е постигнал споразумение с клубната управа за 5-годишен договор. Той ще замени на поста уволнения през миналия месец Стан Ван Гънди. Кейси изведе Торонто до първото място в редовния сезон на Източната конференция с рекордните в историята на канадския отбор 59 победи, но след отпадането от Кливланд във втория кръг на плейофите той беше освободен.
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 век, украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата, дълги периоди са били под шапката на някой, но това не значи, че няма такава държава.

НЕдебил!

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19609
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот Drunken_Master » 12 юни 2018 08:50

Малко ретроспекция...
ЛеБрон Джеймс е изиграл последните три мача от финалната серия със счупена ръка. Крилото на Кавалиърс се появи на пресконференцията след мач №4 с шина на дясната ръка, а след това в отговор на журналистически въпрос заяви, че се е контузил сам, след като е ударил дъска в съблекалнята след края на първия мач от финалите.
“Сам се контузих. След мач №1 бях наистина емоционален. Реално изиграх последните три мача със счупена ръка”, каза Джеймс след като загуби финалите от Голдън Стейт за втори пореден сезон.

Изображение
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 век, украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата, дълги периоди са били под шапката на някой, но това не значи, че няма такава държава.

НЕдебил!

На линия
Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43772
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот rhaegar » 12 юни 2018 09:57

Според ESPN, Джеймс ще се срещне със седем различни отбора, които са кандидати за подписа му. Те са Маями, Хюстън, Лос Анджелис Лейкърс, Бостън, Голдън Стейт, както и настоящия му тим Кливланд.


Не че ESPN са еталон за достоверност, ама това ако се случи...... :lol: :lol:
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
eMs1
Мнения: 1293
Регистриран на: 15 май 2008 16:50
Местоположение: София
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот eMs1 » 12 юни 2018 13:27

кристи3 написа:Мисля, че догодина шампионът ще бъде друг. Очаквам отборите, които тази година през редовния сезон бяха близо до ГС, да надградят и да го детронират (особено Хюстън, които бяха съвсем близо да отстранят ГС в плейофите, а и бяха №1 в редовния сезон). Разбира се, от значение ще бъде окомплектоването им през паузата. Аз лично симпатизирам на Леброн и съжалявам, че не можа да добави още един шампионски пръстен и то с родния му отбор. Но истината е, че ГС бяха по-добри, изключително балансирани, а индивидуалните качества на КейДи, Стеф, Клей и сие не дадоха шанс на противника. Макар, че ако в първия мач от финала, ДжейАр Смит не беше направил онази чутовна глупост да бяга с топката в ръце в известна само нему посока, след като я овладя под коша на ГС при оставащи 4 сек. до края и равен резултат, вместо да стреля и вкара решителен кош (от това разстояние вярвам, че дори той би успял), то тогава кои знае...


Можеше и да не вкара, пред него беше КД, който е с две глави над него сигурно, но знае ли се, но поне можеха таймаут, да подаде на Леброн, като се обърне каруцата....
А за да е друг шампионът, трябва да се разбере къде отива Леброн, слушах вчера интересна версия, че Кайри Ървинг май искал в Ню Йорк да ходи, та евентуална тройна сделка м/у Кливланд, Бостън и Ню Йорк, но това си е в сверата на предположенията, както и за ГС, където никой не вярва, че ще отиде. Голямото му дете играе в някаква дивизия (или лига, не разбрах точно) в ЛА, така че Лейкърс също е вероятност.


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта