NBA 2018-2019

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19870
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот Drunken_Master » 18 дек 2018 18:03

Алоооо,дребният...Като четеш разни термини в интернет пространството,поне вземи научи и какво означават ! Лонзо Бол не е никакъв "пас-фърст пойнт гард",а един най-обикновен тухлар,който има някакви плеймейкърски заложби.Признавам,че има потенциал в тази насока и умее да пази добре с тяло,но нищо повече...А и ти не си ги сравнявал като "пас-фърст играчи",а чисто като умения на паркета,не се прави на интересен.Сега си измисли безумната теория за "пас-фърст играчите",нали ми изпили мозъка с твоите статистики на тухларчето от
Чино.
Между другото преди няколко седмици в баскетболната зала в Русе,един голям негов фен ми обясняваше,колко бил полезен на Лейкърс,колко добра стрелба имал Лонзо (караше ме да влизам в интернет,за да гледам процентите му от тройката,понеже били по-високи от 40) и т.н. В последствие се оказа,че тухларчето от Калифорния през всичките два сезона не е минавал границата от 39% FG и 30% от тройката.А процентите му от стрелба от линията са по-зле и от на центъра на "буталата" - Андре Дръмънд.Наясно ли си,защо "севън фуутърите",не могат да стрелят от линията или и това да ти го обяснявам ? И стига сте ги гледали тези проценти,тоя срещу Орландо Меджик вкара 0 точки !!! За заключение ще напиша,че вероятността Лонзо да стане стабилен плеймейкър е не повече от 30%.Дори и те са много,защото самата му "механика" на стрелбата е напълно погрешна ! При стрелба тялото му е на една страна,ръцете на друга... Стеф Къри между другото също е претърпял много промени в "шутингът" си,защото е получил полезни съвети от баща си и виждаме плодовете... Има шансове да стане като Стив Неш или Стоктън,но...има шансове да бъде и като Дерик Фишър ! За стрелбата говоря...
Що се отнася до Кайри,напоследък впечатлява с изявите си,но не е на същото ниво,което беше при последният сезон с Кавалиърс.Процентите му са по-ниски през миналият сезон,а Дани Ейндж е страхотна лисица и ако усети,че Кайри "сдава багажа" ще го изрита...гарантирам ! Както изрита и Пол Пиърс,Кевин Гарнет,Ражон Рондо,Кендрик Пъркинс и т.н. ,които бяха част от шампионският ни ростър.Изгони и направилият силен сезон преди няколко години - Айзея Томас...за сметка на Кайри ! При него няма нужда от сантименти,защото спортът е преди всичко бизнес ! Ако не е доволен и излезе оферта за Кайри...бам ! И това е най-правилният метод,защото в Далас един Дирк Новицки от легенда се превърна в посмешище,което в последните сезони го правят крив в защита,взима огромна заплата и яде хляба на младоците...
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
rmfan5
Мнения: 2569
Регистриран на: 19 авг 2012 22:19
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот rmfan5 » 19 дек 2018 10:26

Drunken_Master написа:Алоооо,дребният...Като четеш разни термини в интернет пространството,поне вземи научи и какво означават ! Лонзо Бол не е никакъв "пас-фърст пойнт гард",а един най-обикновен тухлар,който има някакви плеймейкърски заложби.Признавам,че има потенциал в тази насока и умее да пази добре с тяло,но нищо повече...А и ти не си ги сравнявал като "пас-фърст играчи",а чисто като умения на паркета,не се прави на интересен.Сега си измисли безумната теория за "пас-фърст играчите",нали ми изпили мозъка с твоите статистики на тухларчето от
Чино.
Между другото преди няколко седмици в баскетболната зала в Русе,един голям негов фен ми обясняваше,колко бил полезен на Лейкърс,колко добра стрелба имал Лонзо (караше ме да влизам в интернет,за да гледам процентите му от тройката,понеже били по-високи от 40) и т.н. В последствие се оказа,че тухларчето от Калифорния през всичките два сезона не е минавал границата от 39% FG и 30% от тройката.А процентите му от стрелба от линията са по-зле и от на центъра на "буталата" - Андре Дръмънд.Наясно ли си,защо "севън фуутърите",не могат да стрелят от линията или и това да ти го обяснявам ? И стига сте ги гледали тези проценти,тоя срещу Орландо Меджик вкара 0 точки !!! За заключение ще напиша,че вероятността Лонзо да стане стабилен плеймейкър е не повече от 30%.Дори и те са много,защото самата му "механика" на стрелбата е напълно погрешна ! При стрелба тялото му е на една страна,ръцете на друга... Стеф Къри между другото също е претърпял много промени в "шутингът" си,защото е получил полезни съвети от баща си и виждаме плодовете... Има шансове да стане като Стив Неш или Стоктън,но...има шансове да бъде и като Дерик Фишър ! За стрелбата говоря...
Що се отнася до Кайри,напоследък впечатлява с изявите си,но не е на същото ниво,което беше при последният сезон с Кавалиърс.Процентите му са по-ниски през миналият сезон,а Дани Ейндж е страхотна лисица и ако усети,че Кайри "сдава багажа" ще го изрита...гарантирам ! Както изрита и Пол Пиърс,Кевин Гарнет,Ражон Рондо,Кендрик Пъркинс и т.н. ,които бяха част от шампионският ни ростър.Изгони и направилият силен сезон преди няколко години - Айзея Томас...за сметка на Кайри ! При него няма нужда от сантименти,защото спортът е преди всичко бизнес ! Ако не е доволен и излезе оферта за Кайри...бам ! И това е най-правилният метод,защото в Далас един Дирк Новицки от легенда се превърна в посмешище,което в последните сезони го правят крив в защита,взима огромна заплата и яде хляба на младоците...


Накрая се правя на интересен,great logic.
И двамата са баш pass-first играчи ама аре...
Караш ме да се ангументирам в полза на Бол,който до преди да влезе в лигата ми беше доста антипатичен главно заради LaVar.

Има шансове да стане като Стив Неш или Стоктън,но...има шансове да бъде и като Дерик Фишър ! За стрелбата говоря...


Това вече е добър коментар.

Всичко е бизнес обаче има едно голямо НО,нали се сещаш че даже и да го трейднат което е супер нериалистично след това никой няма да иска да отиде там,това че е лисица е нож с две остриета.

Новицки чак пък да яде хляба на младоците,взима 5 милиона на сезон,не е лошо да се проверява преди да се пише наизуст.
Още повече освен че е добре за младите да имат легенда като Дирк за ветеран,той все още си стреля прилично.
Едва ли има някой който нарича Дирк или Винс Картър посмешища,това което правят изисква уважение.
[wrapimg=]http://prikachi.com/images/523/7021523v.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24519
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот boabbb » 19 дек 2018 11:35

Е, в Далас би трябвало ДеАндре да взима големите пари, но той и в Клипърс беше на малко над 20 млн. на сезон :roll: Но пък играта му по принцип си отговаря горе-долу на парите, щото всяка година е в топ5 на борците, а често и на процента в стрелбата ( там е леко субективно "откъде" са му стрелбите :mrgreen: ). Дончич им е следващата голяма звезда - параметрите по договора му не са лоши за новобранец, но си мисля, че съвсем скоро ще има предоговаряне 8-) Колкото до Дирк - договорите на ветераните не са особено впечатляващи като цифри, неговия даже е доста стабилен
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19870
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот Drunken_Master » 19 дек 2018 13:19

Кайри,не желая акъл от едно болно момче ! Ти си SSS от форумът на Sportal.bg !
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
rmfan5
Мнения: 2569
Регистриран на: 19 авг 2012 22:19
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот rmfan5 » 19 дек 2018 14:06

Drunken_Master написа:Кайри,не желая акъл от едно болно момче ! Ти си SSS от форумът на Sportal.bg !


Болен си ти неадекватник,sportal-a е за такива като тебе неадекватни.

Говориш без да знаеш,викаш че Дирк вземал огромна заплата а той от 5 години взима доста нормална такава,издишаш от всякъде.

Толкова гледаш и мачове сигурно...
[wrapimg=]http://prikachi.com/images/523/7021523v.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19870
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот Drunken_Master » 19 дек 2018 14:21

rmfan5 написа:
Drunken_Master написа:Кайри,не желая акъл от едно болно момче ! Ти си SSS от форумът на Sportal.bg !


Болен си ти неадекватник,sportal-a е за такива като тебе неадекватни.

Говориш без да знаеш,викаш че Дирк вземал огромна заплата а той от 5 години взима доста нормална такава,издишаш от всякъде.

Толкова гледаш и мачове сигурно...

Ти си новата баскетболна Сиса на форумът ! Момченцето с бисерите си ти,а не аз ! Ти си този,който не знае елементарни неща за баскетболът...А Дирк от поне две години трябва да се пенсионира,че не става и за параджия в Мавс !
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
rmfan5
Мнения: 2569
Регистриран на: 19 авг 2012 22:19
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот rmfan5 » 19 дек 2018 15:05

Drunken_Master написа:
rmfan5 написа:
Drunken_Master написа:Кайри,не желая акъл от едно болно момче ! Ти си SSS от форумът на Sportal.bg !


Болен си ти неадекватник,sportal-a е за такива като тебе неадекватни.

Говориш без да знаеш,викаш че Дирк вземал огромна заплата а той от 5 години взима доста нормална такава,издишаш от всякъде.

Толкова гледаш и мачове сигурно...

Ти си новата баскетболна Сиса на форумът ! Момченцето с бисерите си ти,а не аз ! Ти си този,който не знае елементарни неща за баскетболът...А Дирк от поне две години трябва да се пенсионира,че не става и за параджия в Мавс !


Дирк и на 80 ще играе повече баскетбол от теб.

Човек без аргументи,вместо да кажеш нещо по темата плюеш по хората.

Това е от мен,не си заслужава човек да се опитва да дискутира нещо с теб.
[wrapimg=]http://prikachi.com/images/523/7021523v.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19870
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот Drunken_Master » 19 дек 2018 15:29

Написах ти цяло есе с аргументи,това че не можеш да ги приемеш не ме прави "човек без аргументи"...! Дирк Новицки се превърна в посмешище,от което Марк Кюбан и Далас нямат никаква нужда.Трябва да знаеш,кога да кажеш "Спирам със спортът и давам път на по-младите",защото в защита буквално го правят смешен...Просто е изключително тромав.Да не говоря,че за мен никога не е бил "най-добрият европейски баскетболист за всички времена" на фона на Дражен Петрович и Пау Гасол,но това е друга тема...
Шакийл О'Нийл преди няколко месеца бе казал в "Inside the NBA",че съжалява страшно много,че не е спрял навреме кариерата си,обикаляйки различни отбори и се е борил постоянно за още един пръстен,само и само за да натрие носът на Коби Браянт и да вземе повече от него...
А ония,хем четири-пет месеца беше контузен и въпреки всичко продължава да цоца пари от франчайзът,вместо да даде мястото си на някой младок.И не ми обяснявай,колко взимал...Много добре знам,но миналата година беше с договор за 25 000 000 долара.А и в момента е шести по заплата в Мавс,което пак не е малко !
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24519
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот boabbb » 19 дек 2018 15:47

Бате, ти така го каза не бива Кюбан да е къс с парите :lol: :lol: :lol:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
rmfan5
Мнения: 2569
Регистриран на: 19 авг 2012 22:19
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот rmfan5 » 19 дек 2018 16:54

Drunken_Master написа:Написах ти цяло есе с аргументи,това че не можеш да ги приемеш не ме прави "човек без аргументи"...! Дирк Новицки се превърна в посмешище,от което Марк Кюбан и Далас нямат никаква нужда.Трябва да знаеш,кога да кажеш "Спирам със спортът и давам път на по-младите",защото в защита буквално го правят смешен...Просто е изключително тромав.Да не говоря,че за мен никога не е бил "най-добрият европейски баскетболист за всички времена" на фона на Дражен Петрович и Пау Гасол,но това е друга тема...
Шакийл О'Нийл преди няколко месеца бе казал в "Inside the NBA",че съжалява страшно много,че не е спрял навреме кариерата си,обикаляйки различни отбори и се е борил постоянно за още един пръстен,само и само за да натрие носът на Коби Браянт и да вземе повече от него...
А ония,хем четири-пет месеца беше контузен и въпреки всичко продължава да цоца пари от франчайзът,вместо да даде мястото си на някой младок.И не ми обяснявай,колко взимал...Много добре знам,но миналата година беше с договор за 25 000 000 долара.А и в момента е шести по заплата в Мавс,което пак не е малко !


Много добре си личи че не знаеш,миналата година подписва за 10 mil. over 2 years.
А 2014 подписва за 25 mil. over 3 years,което пак не е никак много.
Какъв път да дава на по-младите като младите са им Дончич и Смит които не са 4-ки.
Даже им трябва ментор.

Сравнението с O'Neal е супер неуместно,той въобще не се подържаше в форма.

Цоцал пари от franchise-a смешки,Кюбан му ги дава с кеф щото се грижи за легендите си.
[wrapimg=]http://prikachi.com/images/523/7021523v.jpg[/wrapimg]


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта