NBA 2018-2019

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Vladislav Tonev
Мнения: 133
Регистриран на: 14 авг 2008 01:13
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот Vladislav Tonev » 03 окт 2018 20:02

rmfan5 написа:
Vladislav Tonev написа:
rhaegar написа:Тия предсезонни мачове никога не са били мерило за нищо. Ще се тревожа ако играят зле след месец.


Значи започвай да се тревожиш. Те ще играят зле и след месец. В ростъра им няма никакъв баланс, ако Лейкърс си мислят, че с Леброн само ще правят чудеса жестоко се лъжат. На запад има поне 10-11 отбора с амбиции за плейофи (изключвам само Сънс, Кингс, Клипърс и Гризлис). Тепърва трябва да се види какво ще се случи с Джими Бътлър и дали ще бъде трейден, но ако това се случи може и Тимбъруулвс да се ориентират към танкване, но всички останали ще се доста солидни. Леброн няма да има вече по 50 мача в слабия изток, а със съотборници като Джавейл Макгий, Ланс Стивънсън, Лонзо Бол, Брендън Инграм, Кайл Кузма и Ражон Рондо, не мисля, че този отбор ще бъде кой знае какво дори след 4-5 месеца. Лейкърс нямат система, нямат защита, нямат идентичност. Леброн вече е на 33. Аз си мисля, че този сезон той ще ориентира към малко "почивка" и поглед към догодина, когато Лейкърс би трябвало да се опитат да му осигурят някой от топ играчите в лигата, които ще са свободни агенти. Да речем Джими Бътлър, Кауай Ленард, дори защо не Кайри Ървинг. Тази година не чакай кой знае какво от Лейкърс.


Можеш да изключиш и Далас.
Този отбор на Лейкърс спечели 35 мача без ЛеБрон,така че да кажеш че нямат система и защита е смешно.Много зависи какъв прогрес ще са направили Кузма,Лонзо и Инграм за развитието на сезона за Лейкърс.
На Кайри не му се играе с ЛеБрон.

Единствените отбори които ги превъзхождат на хартия са Хюстън и ГСУ.
За мен ще са в топ 5 на запад.


Личи си, че изобщо не знаеш за какво става дума в НБА. Следя лигата доста детайлно от около 15 години и смея да твърдя, че имам повече информация за това кой има защита и кой не. Според статистиката от миналата година Лейкърс са допускали по 109,6 точки средно на мач, което им отрежда 25 място в лигата от 30 отбора. Според теб това какво ще рече? Че имат защита ли? Ако си мислиш, че Леброн ще промени нещо в това отношение се лъжеш. Справка Кавс миналата година бяха с допуснати 109,9 точки средно на мач. Едиствения класен защитник в Лейкърс е Кентавиъс Колдуел Поуп и това е. Тези 35 победи миналата година не са никакъв атестат за система. Люк Уолтън правеше експерименти цял сезон и накрая се оказа, че Кайл Кузма и Джулиъс Рандъл им бяха най-добрите и постоянни играчи през сезона (и с най-голяма заслуга за тези 35 победи), а не Инграм и Бол, които се промотират за бъдещето им. Не успях и да разбера защо изпуснаха отличен играч, като Рандъл, но това си е техен проблем.
Ако си мислиш, че само Уориърс и Рокетс ги превъзхождат на хартия значи явно не знаеш ростърите на Оклахома Сити Тъндър, Юта Джаз, Ню Орлийнс Пеликанс и на Сан Антонио Спърс. Ти може и да си мислиш, че са топ 5 на запад, но аз пък съм убеден, че няма да са в топ 5. Но като почне сезона ще разбереш каква е реалността. Поздрави и приятна вечер.
[rimg]http://images.ibox.bg/2006/10/02/lev/220x219.jpg[/rimg] [rimg]http://fussballbilder.net/data/thumbnails/79/valencia_cf_3d_logo.jpg[/rimg][rimg]http://files.coveroo.com/variant/large/coveroo-iphone-5-guardian/black/toronto_raptors2_color_3.jpg[/rimg]

Потребителски аватар
rmfan5
Мнения: 2556
Регистриран на: 19 авг 2012 22:19
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот rmfan5 » 05 окт 2018 09:11

Vladislav Tonev написа:
rmfan5 написа:
Vladislav Tonev написа:
rhaegar написа:Тия предсезонни мачове никога не са били мерило за нищо. Ще се тревожа ако играят зле след месец.


Значи започвай да се тревожиш. Те ще играят зле и след месец. В ростъра им няма никакъв баланс, ако Лейкърс си мислят, че с Леброн само ще правят чудеса жестоко се лъжат. На запад има поне 10-11 отбора с амбиции за плейофи (изключвам само Сънс, Кингс, Клипърс и Гризлис). Тепърва трябва да се види какво ще се случи с Джими Бътлър и дали ще бъде трейден, но ако това се случи може и Тимбъруулвс да се ориентират към танкване, но всички останали ще се доста солидни. Леброн няма да има вече по 50 мача в слабия изток, а със съотборници като Джавейл Макгий, Ланс Стивънсън, Лонзо Бол, Брендън Инграм, Кайл Кузма и Ражон Рондо, не мисля, че този отбор ще бъде кой знае какво дори след 4-5 месеца. Лейкърс нямат система, нямат защита, нямат идентичност. Леброн вече е на 33. Аз си мисля, че този сезон той ще ориентира към малко "почивка" и поглед към догодина, когато Лейкърс би трябвало да се опитат да му осигурят някой от топ играчите в лигата, които ще са свободни агенти. Да речем Джими Бътлър, Кауай Ленард, дори защо не Кайри Ървинг. Тази година не чакай кой знае какво от Лейкърс.


Можеш да изключиш и Далас.
Този отбор на Лейкърс спечели 35 мача без ЛеБрон,така че да кажеш че нямат система и защита е смешно.Много зависи какъв прогрес ще са направили Кузма,Лонзо и Инграм за развитието на сезона за Лейкърс.
На Кайри не му се играе с ЛеБрон.

Единствените отбори които ги превъзхождат на хартия са Хюстън и ГСУ.
За мен ще са в топ 5 на запад.


Личи си, че изобщо не знаеш за какво става дума в НБА. Следя лигата доста детайлно от около 15 години и смея да твърдя, че имам повече информация за това кой има защита и кой не. Според статистиката от миналата година Лейкърс са допускали по 109,6 точки средно на мач, което им отрежда 25 място в лигата от 30 отбора. Според теб това какво ще рече? Че имат защита ли? Ако си мислиш, че Леброн ще промени нещо в това отношение се лъжеш. Справка Кавс миналата година бяха с допуснати 109,9 точки средно на мач. Едиствения класен защитник в Лейкърс е Кентавиъс Колдуел Поуп и това е. Тези 35 победи миналата година не са никакъв атестат за система. Люк Уолтън правеше експерименти цял сезон и накрая се оказа, че Кайл Кузма и Джулиъс Рандъл им бяха най-добрите и постоянни играчи през сезона (и с най-голяма заслуга за тези 35 победи), а не Инграм и Бол, които се промотират за бъдещето им. Не успях и да разбера защо изпуснаха отличен играч, като Рандъл, но това си е техен проблем.
Ако си мислиш, че само Уориърс и Рокетс ги превъзхождат на хартия значи явно не знаеш ростърите на Оклахома Сити Тъндър, Юта Джаз, Ню Орлийнс Пеликанс и на Сан Антонио Спърс. Ти може и да си мислиш, че са топ 5 на запад, но аз пък съм убеден, че няма да са в топ 5. Но като почне сезона ще разбереш каква е реалността. Поздрави и приятна вечер.


Ти и от 105 години да гледаш НБА това не значи че си навътре в нещата.ЛеБрон ще им вдигне много нивото в атака,това имах предвид и не е много трудно да се усети.
Бол е добър защитник,Инграм може да е много полозен в защита,Джавел при ГСУ се справяше добре,Рондо също разбира от защита.

35 победи не се никак малко,още повече че Бол,Кузма и Харт бяха първи сезон.
Оклахома надутия балон нали ги видяхме,спор няма Адамс/ПЖ/Ръс си е добра тройка,но нямат бенч.
Джаз са много приятен отбор,но аз ти говоря за плейофи където бих избрал Брон.
Пеликанс са много съмнителни,загубиха основни играчи без да вземат някакви адекватни заместници,Дейвис и Холидей само другото е пълнеж.
Спърс са силни в редовния сезон,в плейофите ще им е много трудно.Ленърд е много по-добър играч от Демар и това ще се усети.

Общо взето отборите които си изброил,Юта,Спърс и ОКС може да имат по-добър рекорд в редовния сезон,но само дотам.

Реалността е че добавянето на ЛеБрон ги прави топ отбор,и имат доста добро ядро от млади играчи.
На пръв поглед изглеждат доста странно,но адаптират ли се,могат да изненадат доста хора.
[wrapimg=]http://prikachi.com/images/523/7021523v.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19612
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот Drunken_Master » 11 окт 2018 19:15

Бътлър се е появил на тренировка и е вършал яко. Таунс, Уигинс, треньори, мениджъри... обиждал е наред докато си разцъква. По достоверни източници, е крещял, че имат нужда от него и не могат да бият без него. Друго интересно е, че е крякал в лицето на Таунс и Уигинс, че са много по - талантливи от него, а са лигльовци и не работят здраво. Разбира се, нямало е камери и записи на цялата ситуация, но хора от щаба, които не са печеливши от цялата работа разказват за случката, така че лично аз съм склонен да вярвам.
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 век, украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата, дълги периоди са били под шапката на някой, но това не значи, че няма такава държава.

НЕдебил!

plmar
Мнения: 3985
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот plmar » 11 окт 2018 22:40

Drunken направи страница за евролигата, и двата мача тая вечер много яки.
Изображение

plmar
Мнения: 3985
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот plmar » 12 окт 2018 22:01

А днес, наш'то момче Сашо Везенков играч на мача! Въпреки лицето тити, има бъдеще за тая игра у нас!
Изображение

Потребителски аватар
emi_cska
Мнения: 822
Регистриран на: 24 мар 2008 18:04
Местоположение: San Jose, CA USA
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот emi_cska » 18 окт 2018 02:01

plmar написа:А днес, наш'то момче Сашо Везенков играч на мача! Въпреки лицето тити, има бъдеще за тая игра у нас!

това какво общо има с НБА! Сашо ВЕзенков отказа на лятната лига на НБА както и да играе за Бруклин Нетс
САМО ЦСКА!!!! Само Реал Мадрид, Байерн, Манчестър Юнайтед, Голдън Стейт Уориърс и Сакраменто Кингс!!!
100%ва подкрепа за Димитър Бербатов и Голдън Стейт Уориърс и Сакраменто Кингс

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43773
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот rhaegar » 18 окт 2018 19:09

Не знам дали ви е попаднало, но е досте добре направено:

https://drive.google.com/file/d/1DkoWgN ... 0MQBV/view
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Vladislav Tonev
Мнения: 133
Регистриран на: 14 авг 2008 01:13
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот Vladislav Tonev » 19 окт 2018 08:28

rmfan5 написа: Ти и от 105 години да гледаш НБА това не значи че си навътре в нещата. ЛеБрон ще им вдигне много нивото в атака, това имах предвид и не е много трудно да се усети.
Бол е добър защитник, Инграм може да е много полезен в защита, Джавейл при ГСУ се справяше добре, Рондо също разбира от защита.
Реалността е че добавянето на ЛеБрон ги прави топ отбор,и имат доста добро ядро от млади играчи.
На пръв поглед изглеждат доста странно, но адаптират ли се, могат да изненадат доста хора.


Portland Trail Blazers - LA Lakers 128-119

Леброн и да им вдигне нивото в нападение ако допускат над 120 точки в мачовете си как според ще вземат достатъчно победи на Запад. И ако си мислиш, че Портланд са кой знае какво тази година... има поне 6-7 по-добри отбора от тях в конференцията.

Извод: Цифрите през сезона тепърва ще ти показват, че тоя отбор НЕ МОЖЕ да играе защита, но ти явно си мислиш, че разбираш много от НБА... А дали аз съм навътре в нещата, само мога да се усмихвам на подобни заключения от един лаик като теб. Това че си пристрастен и очевидно си фен на Леброн доста те подвежда по отношение на силата на този отбор.
[rimg]http://images.ibox.bg/2006/10/02/lev/220x219.jpg[/rimg] [rimg]http://fussballbilder.net/data/thumbnails/79/valencia_cf_3d_logo.jpg[/rimg][rimg]http://files.coveroo.com/variant/large/coveroo-iphone-5-guardian/black/toronto_raptors2_color_3.jpg[/rimg]

Потребителски аватар
rmfan5
Мнения: 2556
Регистриран на: 19 авг 2012 22:19
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот rmfan5 » 19 окт 2018 09:35

Vladislav Tonev написа:
rmfan5 написа: Ти и от 105 години да гледаш НБА това не значи че си навътре в нещата. ЛеБрон ще им вдигне много нивото в атака, това имах предвид и не е много трудно да се усети.
Бол е добър защитник, Инграм може да е много полезен в защита, Джавейл при ГСУ се справяше добре, Рондо също разбира от защита.
Реалността е че добавянето на ЛеБрон ги прави топ отбор,и имат доста добро ядро от млади играчи.
На пръв поглед изглеждат доста странно, но адаптират ли се, могат да изненадат доста хора.


Portland Trail Blazers - LA Lakers 128-119

Леброн и да им вдигне нивото в нападение ако допускат над 120 точки в мачовете си как според ще вземат достатъчно победи на Запад. И ако си мислиш, че Портланд са кой знае какво тази година... има поне 6-7 по-добри отбора от тях в конференцията.

Извод: Цифрите през сезона тепърва ще ти показват, че тоя отбор НЕ МОЖЕ да играе защита, но ти явно си мислиш, че разбираш много от НБА... А дали аз съм навътре в нещата, само мога да се усмихвам на подобни заключения от един лаик като теб. Това че си пристрастен и очевидно си фен на Леброн доста те подвежда по отношение на силата на този отбор.


Пич ти си супер неадекватен,очевидно въобще не четеш какво съм написал,правиш се на разбирач с аргументи като "ти си лаик,аз гледам НБА от много време".
Аз никъде не съм писал че разбирам много,ти тръгна с това че си навътре с нещата,и стига с това "ти си мислиш",да не си ясновидец...

Да правиш заключения от един мач е смешно,бяха слаби в защита и при стрелба от 3-ката факт.
[wrapimg=]http://prikachi.com/images/523/7021523v.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
obi4am_pirin
Мнения: 5903
Регистриран на: 08 яну 2009 09:48
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот obi4am_pirin » 19 окт 2018 09:37

хахахахах
Изпратено на: 15 Дек 2014 19:35
От: Messi_fan
До: obi4am_pirin

Къде ти е темичката ? Май нещо я заключиха. хахахаха
П.П. Не е нужно да ми благодариш, че заради мен я премахнаха. ;)


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта