NBA 2018-2019

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот 1982 » 17 юни 2018 14:38

Drunken_Master написа:а и като фен на Селтикс,предпочитам да дойде при нас


:lol: :lol: Ти сигурно си единственият "фен" на Бостън на света, който стискаше палци "любимият" му тим да падне от Кливланд на финала на Изток. :mrgreen: Абсолютно съм убеден, че и догодина ще е същото, когато играят срещу Краля на Дисижъните и на Лузърите :mrgreen: , още повече ако играе и така омразният ти Кайри. :lol:

Ти нямаш нищо общо с фенството.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот TheNameOfTheGame » 17 юни 2018 14:38

Със сигурност разбирам много по-малко от вас, но според мен Леброн, Ленърд и Джордж в един отбор е не дотам удачен вариант. По принцип и тримата играят на една и съща позиция и колкото и големи суперзвезди да са и да могат да играят и на други позиции, малко или много за двама от тях не би било комфортно да играят на нетипична позиция (визирам най-вече PG и Ленърд). За мен по-удачен вариант е Лейкърс да подпишат с двама от тримата (Леброн и Джордж, тъй като са свободни агенти) и да направят трейд за някой приличен гард (например Кемба Уолкър), а ако останат средства и за някой добър стрелец би било още по-добре (не съм много наясно с тавана за заплати, начина на образуване на възнагражденията на играчите и т.н.). Друг вариант може би е да се пробват да добавят Казънс към Джордж и Леброн и тогава фронткорта на Лейкърс би изглеждал плашещо добър. Естествено това е само мое мнение и не знам доколко тези варианти са приложими.
Без битка няма победа!

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19783
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот Drunken_Master » 17 юни 2018 20:00

1982 написа:Ти нямаш нищо общо с фенството.

Прав си...ти имаш ! ;)
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19783
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот Drunken_Master » 18 юни 2018 11:31

Хамериканската версия на 1982...
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=4PuWUWL0mvs[/youtube]
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19783
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот Drunken_Master » 18 юни 2018 12:27

Специално за rhaegar...Е*ахти доброто клипче ! Байнъм беше същински звяр в боята ! Жалко,че контузиите му е*аха майката...
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=zS2DJripojU&list=PLcAqbH5xL5-MsqM-GdRiVI4STzqjjY7qb&index=11[/youtube]
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
rmfan5
Мнения: 2558
Регистриран на: 19 авг 2012 22:19
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот rmfan5 » 18 юни 2018 13:14

TheNameOfTheGame написа:Със сигурност разбирам много по-малко от вас, но според мен Леброн, Ленърд и Джордж в един отбор е не дотам удачен вариант. По принцип и тримата играят на една и съща позиция и колкото и големи суперзвезди да са и да могат да играят и на други позиции, малко или много за двама от тях не би било комфортно да играят на нетипична позиция (визирам най-вече PG и Ленърд). За мен по-удачен вариант е Лейкърс да подпишат с двама от тримата (Леброн и Джордж, тъй като са свободни агенти) и да направят трейд за някой приличен гард (например Кемба Уолкър), а ако останат средства и за някой добър стрелец би било още по-добре (не съм много наясно с тавана за заплати, начина на образуване на възнагражденията на играчите и т.н.). Друг вариант може би е да се пробват да добавят Казънс към Джордж и Леброн и тогава фронткорта на Лейкърс би изглеждал плашещо добър. Естествено това е само мое мнение и не знам доколко тези варианти са приложими.


В днешно време в NBA,позициите не играят такава роля,и тримата са дълги и могат да пазят повече от една позиция и да стрелят от тройката.Шансовете да са и тримата в ЛА са малки,но стане ли за мен ще мачкат.
[wrapimg=]http://prikachi.com/images/523/7021523v.jpg[/wrapimg]

На линия
Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43816
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот rhaegar » 18 юни 2018 16:35

Drunken_Master написа:Специално за rhaegar...


Дори Одъм има добри моменти в тоя клип. :lol:

Бях забравил че и Ариза беше в тоя състав.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19783
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот Drunken_Master » 18 юни 2018 19:32

rhaegar написа:Дори Одъм има добри моменти в тоя клип. :lol:

Че какво му имаше на Ламар ? Беше страхотен играч от пейката...А и си беше протеже на Коби ! Жалко,че наркотиците му е*аха майката...и Кардашиян !
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

На линия
Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43816
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот rhaegar » 18 юни 2018 19:48

Винаги ми се е струвал леко непохватен. Но да, проблемите извън баскетбола го съсипаха.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот Tiberius » 18 юни 2018 23:24

От скрина:
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=47Ty7l0QYmM&t=409s[/youtube]
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта