Тити легитимира "ЦСКА-София" (София)!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Тити легитимира "ЦСКА-София" (София)!

Мнениеот GOLEADOR » 01 юни 2018 23:39

kopernikus написа:
GOLEADOR написа:
kopernikus написа:Понеже някой много го мързи сам да си направи нужната справка, помествам казуса за ФК Дунав 2010. Не виждам някаква връзка с русенските припознавачи и тези на Литекс в София. Ако ставаше думата за припознавачи на ЦСКА 1948 бих проявил някакво разбиране защото те са новосъздаден отбор в София, а не прекръстен и преместен в София ловешки отбор и се намества направо в Първа професионална лига.
Който иска сега може да се смее...

Съдбата на СНЦ Дунав – Русе (Русе) и възникването на ФК Дунав 2010: През сезон 2011/12 Дунав е възроден и взема участие в СИ „В“ група. Клубът възприема временното наименование ФК Дунав 2010 поради юридически конфликт със старото дружество. Новото дружество ФК Дунав 2010 е създадено през лятото на 2010 година, започвайки от А-ОФГ Русе и съществувайки успоредно със СНЦ Дунав-Русе (Русе). ФК Дунав 2010 е подкрепен и припознат от привържениците на футбола в Русе, както и от 16 местни фирми, привлечени от новото ръководство на клуба в лицето на д-р Симеон Симеонов и изпълнителния директор Явор Кирилов.
В същото време СНЦ Дунав-Русе (Русе) е обект на редица съдебни процеси за системни нарушения на трудовото законодателство на Република България. Клубът не развива никаква спортна дейност.

Нещо не виждам да коментираш как 2010 стават Дунав?Те си почват от А-ОФГ Русе,а Дунав си играят в Б група,даже имат и победа над втория отбор на Дунав (понеже играят в една и съща група).Идва 2011 и...
Ти си на ход!Как 2010 стана Дунав и защо са признати от УЕФА, а ЦСКА не!
Или викаш те не са Дунав,УЕФА проявява двоен стандарт или 2010 са Дунав щото Левски не е пуснал донос срещу тях,та на какво се спря? :lol: :lol: :lol:


А бе ти четеш ли написаното и толкова ли ти е трудно да вденеш нещата?
УЕФА признава новооснования , който почна от най долната лига и който няма нищо общо със стария Дунав.
Така както направи и с ЦСКА-София като първоначално го регистрира като новосъздаден клуб и затова му наложи 3 годишно наказание. Само че шефовете на ЦСКА-София аргументираха, че не са нов клуб а прекръстения и преместен в София ловешки Литекc. С това предишното решение беше променено и сега сте си ЦСКА-София с биографията на Литекс.
Дунав нямаше как да го наказват за 3 години понеже Правилника на УЕФА предвижда забрана за ET в 3 годишен срок от създаването на новия клуб.
Това че русенци виждат в новия си клуб някаква спортно приемство от стария си е тяхна лична работа. Де факто те са си клуб с история след 2010 година!
Новият клуб Дунав 2010 е създаден през 2010 година и бе допуснат да играе в ET едва през 2017 година тоест 7 години след основаването му!
Къде видя някакъв двоен стандарт на УЕФА?
Просто ти е много гтрудно да вържеш нещата. Но това вече си е лично твой проблем

Пич,аз ти казах ,че с 2010 ще стане голям купон.Сега виж какво си написал и ми обясни как в сайта на УЕФА в историята на Дунав има отбелязани 4 двубоя,два с Рома и два с Иртиш?
Нали уж нямаха нищо общо?И така,кой отговор си избра:
1.2010 не е Дунав и УЕФА прилага двоен стандарт.
2.2010 е признат от УЕФА за Дунав защото Левски не са пратили още донос срещу тях.
:lol: :lol: :lol:
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Тити легитимира "ЦСКА-София" (София)!

Мнениеот 1982 » 02 юни 2018 01:07

Фенът на Литекс - Голеадор, само едно си знае и бае ...... безсмислено е да му се обяснява, то нищо не вдява. Дунав 2010 си е нов клуб, създаден в Русе и започнал от ОФГ, ЦСКА-София е Литекс Ловеч със сменено име и адрес, набутан директно в А група със заповед на Бойко Борисов ...... нищо общо между двата случая.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Тити легитимира "ЦСКА-София" (София)!

Мнениеот GOLEADOR » 02 юни 2018 03:11

До хейтърчето:
Аиде,пак почна с твоите номера.Като няма какво да отговориш и се почва с обиди,не ти ли омръзна?
И какво излиза от писанието ти,че всички твърдят,че 2010 са нов клуб,че феновете на отбора (начело с Кашчей) са припознавачи,че те са мародери и ползват емблемата на Дунав незаконно,че са крадливи к......а и си присвоиха прозвището "дракони" за да спечелят някоя парица повече и все от тоя род,само аз не мога да видя тази истина.И ако влезеш във форума на ЦСКА или Дунав ,не аз наричам в прав текст Кашчей припознавач,а ти,щото ти си се светнал за далаверата с 2010.И ти си се възмутил,че в сайта на УЕФА крадливците от 2010 са с историята на Дунав,за това си се сетил да зададеш въпрос на kopernikus дали смята ,че УЕФА прилага двоен стандарт към клубовете или просто от организацията не са получили поредния донос от подуенци срещу български тим за да махнат историята на Дунав от тази на 2010.А на мен колкото и да ми се обяснява тази истина,аз не мога да я вдяна.Явно истината не ти е силната страна,давай с обидите,там няма кой да ти се опре.
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Тити легитимира "ЦСКА-София" (София)!

Мнениеот Кашчей » 02 юни 2018 10:46

Голче, слагай си шапка в жегите, или поне стой на хладно и закрито, че съвсем ще изперкаш. Първо обедини капитализация и осребрявана в едно, сега пишеш, че Локомотив-БДЖ има нещо общо с друг Локомотив (1929). Изтънко си запознат с процесите в Дунав 2010, Фиорентина, Парма, Г. Рейнджърс, само на документите от ТР и от БФС относно кой е всъщност ЦСКА-София не вярваш.
Нали ти написа за първи път въпиющата глупост, че юношите старша на СНЦ Дунав се били обединили с Дунав 2010, понеже така си прочел, а всичко написано в интернет е чистата и свята истина, което по презумпция те освобождава от мислене. Не така стоят обаче нещата с официалните документи на официална държавна институция, каквато е Агенцията по вписвания. За вас, ребрандираните, написаното там не е важно, понеже клубът не бил ЕИК-ами да, ЕИК е нещо друго, не клубът, но клубът, регистриран по ТЗ не може без ЕИК, а отбор без клуб има само в квартала и участва не в ППЛ, а в "Каменица фен купа".
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Тити легитимира "ЦСКА-София" (София)!

Мнениеот kiril.a.d » 02 юни 2018 10:57

kopernikus написа:
kiril.a.d написа:
kopernikus написа:
kiril.a.d написа: що за смешна тема и "легитимация"? - ЦСКА-София (София) си е легитимиран!
И друг е въпроса, ако Тити е легитимирал ЦСКА-София, за ЦСКА!
Е, това последното, може да го направи само Гришата, като си плати 8-те милион лв и закупи правата над ЦСКА!



Още един, който зa пореден път се опитва съзнателно да заблуждава аудиторията!
Дори и да заплати 8-те милиона Ганчев няма как да закупи някакви си там права на бившето ЦСКА и с това да лигитимира ЦСКА-София като правоприемник на фалиралото ЦСКА.
Бих помолил правно невежите да не си пъхат носа в тази материя!
Разпродават се активите на фалиралото ЦСКА или по-точно това което е останало от тях! Като част от тези активи са правата за емблемата на бившия клуб. С постъпилите от продажбата на наличните активи пари се удовлетворяват частично претенциите на кредиторите по реда на утвърдения от съда списък.
Ако Гришата е искал ЦСКА-София да стане легитимиран правоприемник на ЦСКА нямало е никаква пречка да придобие неговите активи и пасиви било то директно или с внесен и одобрен от съда оздравителен план на намиращото се тогава в процес на несъстоятелност ЦСКА.
Гришата не пожела и на 09.09.2016 година мандалото падна!

:lol: ...ненормалникус невежий, кога ще спреш да дрънкаш глупости, изсмускани от палците и то точно от юридическо невежо същество?
Ми нали заедно с купуването на активите на фалиралото ЦСКА, купува и пасивите и ще се разплаща по тяx, бе невежий!!! - зa товa сa тези 8 милион, а не за емблеми и тям подобни активи, които xич ги нямa дори.
И невежий, когaто Гришaтa се рaзплати с дълговете на ЦСКА, по установения от Синдика списък, където са и дълговете по делата на ФИФА, от там го признават за правоприемник на ЦСКА! А след тяx и УЕФА! Това, невежий, е юридическата страна на въпроса. И съвсем друг е въпроса, дали това наистинa е ЦСКА, с теxните спортни успеxи...Не, няма да бъде, въпреки че е купил дружеството!!! - просто защото направи едно прекъсване и разби истинския отбор на ЦСКА, на Ицко Янев, попълвайки го с играчи на Литекс! Това е за мен и няма нищо общо с юридическото придобиване на ЦСКА! - това е положението, от спортно-теxническа-морaлна гледна точка, на стар привърженик на ЦСКА!
НО и ЦСКА1948 няма да е ЦСКА - автентичния, защото не си мръднаxa пръста, дa спaсят ЦСКА, а напрaвиxа нов отбор!!! - те и локомотивците, много се пънaт със спaсявaнето нa Локо Сф, но и този нов отбор, не е стaрия Локомотив Сф! При тяx пък, товa e морално-финансовото положение...
Та сори, невежий, но невежествените ти глупости, могат да важат, само там, под статиите, където се изказва кьораво и сакато и прави калабалък на Гонгa ;)
Айде...виж там, да не ми се правиш на...адвокат на дявола ;) - бегай да правиш калабалък! :lol:


Не разбирам защо веднага се втурваш да обиждаш, след като не знаеш кого имаш пред себе си! След като съм завършил право в Юридическия факултет на Софийския университет, след като работа по професията си, предполагам че съм компетентен и имам право да говоря за неща които касаят непосредствено професията ми!
Долколкото разбирам от други твои постове и препирни с потребители от форума, твоя милост е нещо като агроном, така че не е редно да си пъхаш гагата в материя, от която главата ти не отбира нищо!

"...Ми нали заедно с купуването на активите на фалиралото ЦСКА, купува и пасивите и ще се разплаща по тях, бе невежий!!! - за това са тези 8 милион, а не за емблеми и тям подобни активи, които хич ги няма дори...."

"...И невежий, когато Гришата се разплати с дълговете на ЦСКА, по установения от Синдика списък, където са и дълговете по делата на ФИФА, от там го признават за правоприемник на ЦСКА! А след тях и УЕФА!..."

Боже, боже! Колкото тъпо, толкова и упорито!
Прочети сам какви идиотщини си написал, бе клетнико!

След официално обявения от съда фалит на ЦСКА на 9.9.2016 година, се започна процедурата по осребряването на активите на фалиралото дружество с цел да се съберат средства, с които да се удовлетворят отчасти претенциите на официално признатите от съда кредитори.
Емблемата е част от активите на ЦСКА и беше заложена пред НАП за около 2,8 милиона. Това че Гришата чрез Ред Енималс се хвана на блъфа на Гела и на търга наддаде до 8 милиона си остава за негова сметка. И ако не плати тези 8 милиона правата върху емблемата отиват при ЦСКА 1948, чиято вписана сума е около 3,1 милиона
Ако плати търга за емблемата Гришата купува само част от активите на фалиралото ЦСКА. Тези 8 милиона минават на разпореждане на синдичката тоест на съда и съда е този, който разпределя сумата по реда на предявените пред него вземания. Приоритет имат вземанията на НАП, които са около 14 милиона. Което ще рече, че НАП прибира 8 милиона, като за останалите 6 ще пие една студена вода. От същото шише ще пият и останалите кредитори защото за тях не остава нищо.
Точка по въпроса!
Официалнио признатите от съда пасиви на фалиралия клуб ЦСКА възлизат на 24 милиона. А още близо 9 милиона претенции на кредиторите бяха отхвърлени като недоказани или неоснователни от съда. Между тях бяха и тези на Лира Инвестмент на Сашо Апашо, както и някъде около милион и нещо на Милко.
Активите и пасивите на ЦСКА можеха да се придобият преди официално обявения фалит на 9.9.2016 година от всеки, който беше готов да поеме пасивите на клуба било чрез директни споразумения с кредиторите тоест да изкупи отчасти вземанията им или да предложи оздравителен план, който да бъде одобрен от съда.

Отдавна не съм срещал толкова правно невеж субект като теб, който кой знaе защо си въобразява, че е някакъв капацитет в правната област.

И бъди така добър, да не ме наричаш "невежий" защото невежият де факто си ти, но имаш голяма уста и си си внушил, че разбираш от всичко.

Xe-xe, аз кaкво съм виновен, че истинaтa те обиждa? - кaзвaл съм и нa други: просто вземи мерки, тa истинaтa за теб дa не е обиднa! Т.е. слушaй малко повече, вместо да...философстваш!
Завършил си право? - че това, дава ли ти някакви гарнации, да си станал юрист? Срещам ги един куп днешни юристи, които дори в съда внасят литературни съчинения, вместо юридическо правилно изписани искове, жалби и тям подобни! - сигурно и ти си от пресните юристи, които приличат на купили си дипломи ;)...
Та просто не ме занимавай с твоето невежество, защото пак изилза, че аз ти окам, а ти рууупаш ли рупаш...
И просто не ти прочетаx дървените философии, щото си ми скучен вече! - пиши си дивотиите с други, които евентуално те питат нещо! Аз знам достатъчно добре, как стоят нещата и какво предстои, и какво следва...
Айде копурникуствай си някъде другаде...дори те посъветваx, къде - там, където нивото е още по-ниско, поради което се отказаx и две думи дa пишa тaм! ;)...
Апропо, невежий, прочетаx ти тук 2-3 изречения, тa дa те откреxнa - всичко което беше признато като дългове на ЦСКА, отиде по дяволите, след като ЦСКА фалира, поради липса на желаещи да го покрият. И след това, моето момче, се обяви търг, за тези активи и пасиви, спечели се за 8 милиона и респективно, всички активи и пасиви, независимо колко са били, ще се покриват от тези 8 милиона!!! - това и направи Синдика, съставяйки списък с дължимите суми на база 8-те милиона...Ти, ако искаш, покрий там и 50 милиона дългове на старото ЦСКА :lol: - ама пак няма да ти го дадат, щото късно е чадо - мандалото лопна!
...дървен философ...излъгал го някой че е юрист, а не обикновен футболен запалянко :lol:
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

kopernikus
Мнения: 98
Регистриран на: 01 юни 2016 12:30
Skype: nedangelow

Re: Тити легитимира "ЦСКА-София" (София)!

Мнениеот kopernikus » 02 юни 2018 11:28

кiril.a.d. написа:
"..Апропо, невежий, прочетах ти тук 2-3 изречения, та да те открехна - всичко което беше признато като дългове на ЦСКА, отиде по дяволите, след като ЦСКА фалира, поради липса на желаещи да го покрият. И след това, моето момче, се обяви търг, за тези активи и пасиви, спечели се за 8 милиона и респективно, всички активи и пасиви, независимо колко са били, ЩЕ СЕ ПОКРИВАТ от тези 8 милиона!!! - това и направи Синдика, съставяйки списък с дължимите суми на база 8-те милиона..."

Оставям настрана непрекъснатите хули и обиди, което горепосочения господин отправи към мен, но няма как да подмина просташката му арогантност и безкрайното му правно невежество, което се шири в кухата му глава!
И така на правния хоризонт се появи един нов корифей от който научихме, че имало търг за активи и пасиви!?!
А на оригиналната мисъл за ПОКРИВАНЕТО на активите и пасивите могат да завидят всички светила на юриспруденцията!
:) :)
Не смятам да влизам в понататъшен спор с този невежа и съм доттук!

И това природно недоразумение трови с безмислиците си сайтове и форуми!
Комунягата, който преди сърбаше в шкембеджийницата свинската пача, прибави към менюто си аспержи и трюфели и стана аристократ.
из "История на прехода"

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Тити легитимира "ЦСКА-София" (София)!

Мнениеот Кашчей » 02 юни 2018 15:12

kiril.a.d написа:Xe-xe, аз кaкво съм виновен, че истинaтa те обиждa? - кaзвaл съм и нa други: просто вземи мерки, тa истинaтa за теб дa не е обиднa! Т.е. слушaй малко повече, вместо да...философстваш!
Завършил си право? - че това, дава ли ти някакви гарнации, да си станал юрист? Срещам ги един куп днешни юристи, които дори в съда внасят литературни съчинения, вместо юридическо правилно изписани искове, жалби и тям подобни! - сигурно и ти си от пресните юристи, които приличат на купили си дипломи ;)...
Та просто не ме занимавай с твоето невежество, защото пак изилза, че аз ти окам, а ти рууупаш ли рупаш...
И просто не ти прочетаx дървените философии, щото си ми скучен вече! - пиши си дивотиите с други, които евентуално те питат нещо! Аз знам достатъчно добре, как стоят нещата и какво предстои, и какво следва...
Айде копурникуствай си някъде другаде...дори те посъветваx, къде - там, където нивото е още по-ниско, поради което се отказаx и две думи дa пишa тaм! ;)...
Апропо, невежий, прочетаx ти тук 2-3 изречения, тa дa те откреxнa - всичко което беше признато като дългове на ЦСКА, отиде по дяволите, след като ЦСКА фалира, поради липса на желаещи да го покрият. И след това, моето момче, се обяви търг, за тези активи и пасиви, спечели се за 8 милиона и респективно, всички активи и пасиви, независимо колко са били, ще се покриват от тези 8 милиона!!! - това и направи Синдика, съставяйки списък с дължимите суми на база 8-те милиона...Ти, ако искаш, покрий там и 50 милиона дългове на старото ЦСКА :lol: - ама пак няма да ти го дадат, щото късно е чадо - мандалото лопна!
...дървен философ...излъгал го някой че е юрист, а не обикновен футболен запалянко :lol:

Киро, ти си гений!
Дълговете отишли в небитието, но на търга се продавали активи и пасиви, обаче Ред Анималс ООД са купили само активите, докато пасивите ще ги купи....?! И ти имаш наглостта да обиждаш на професия човек, когото не познаваш, само защото си в състояние да изпишеш тонове мастило с глупости и небивалици?!!?
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Тити легитимира "ЦСКА-София" (София)!

Мнениеот GOLEADOR » 02 юни 2018 20:48

Кашчей написа:Голче, слагай си шапка в жегите, или поне стой на хладно и закрито, че съвсем ще изперкаш. Първо обедини капитализация и осребрявана в едно, сега пишеш, че Локомотив-БДЖ има нещо общо с друг Локомотив (1929). Изтънко си запознат с процесите в Дунав 2010, Фиорентина, Парма, Г. Рейнджърс, само на документите от ТР и от БФС относно кой е всъщност ЦСКА-София не вярваш.
Нали ти написа за първи път въпиющата глупост, че юношите старша на СНЦ Дунав се били обединили с Дунав 2010, понеже така си прочел, а всичко написано в интернет е чистата и свята истина, което по презумпция те освобождава от мислене. Не така стоят обаче нещата с официалните документи на официална държавна институция, каквато е Агенцията по вписвания. За вас, ребрандираните, написаното там не е важно, понеже клубът не бил ЕИК-ами да, ЕИК е нещо друго, не клубът, но клубът, регистриран по ТЗ не може без ЕИК, а отбор без клуб има само в квартала и участва не в ППЛ, а в "Каменица фен купа".

Кашунко,къде видя да съм написал,че Локомотив БДЖ имат нещо общо с Локомотив 1929?Относно (цитирам) " Нали ти написа за първи път въпиющата глупост, че юношите старша на СНЦ Дунав се били обединили с Дунав 2010, понеже така си прочел, а всичко написано в интернет е чистата и свята истина, което по презумпция те освобождава от мислене."- та аз цитирах официалния ви сайт.И въпроса ми бе много конкретен,ако ЦСКА бе възстановен като вас (цитирам сайта на Дунав) "„Дунав“ е възстановен след неформално обединение на юношите на фалиралия „Дунав“ и „Дунав 2010“ ",как щяхте да реагирате.И от тогава три започна да въртиш г@за,да твърдиш,че това е от уикипедия,давах ти линкове,ти пак се увърташе докато ,а , изненада,точно това изречение изчезна на 01.06. 2017 от историята ви,случаЕност - не мисля.Явно мислите,че така изтривате срамното петно от историята си.Няма изстина - няма проблем.също като теб,когато ти отърва пускаш теми от рода (ще те цитирам) "След 25 години "Дунав" отново е в А група",а като те хвана на тясно и почваш да се увърташ и да твърдиш,че 2010 не е Дунав.Както и да е,с тези характеристики си готов подуенец - човек с две лица.
П.П.
Я кажи тук пред всички кога съм твърдял нещо за ЕИК или ТЗ?Явно забравяш,че при мен въпроса за възраждането на ЦСКА е принципен и докато не стана ясно кой е приет в семейството на ЦСКА не съм вземал страна в спора кой е отборът който ще възражда армейският тим.Ти може да си въртиш г..а,при мен такива шмекерувания няма.
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Тити легитимира "ЦСКА-София" (София)!

Мнениеот kiril.a.d » 03 юни 2018 11:43

Кашчей написа:
kiril.a.d написа:Xe-xe, аз кaкво съм виновен, че истинaтa те обиждa? - кaзвaл съм и нa други: просто вземи мерки, тa истинaтa за теб дa не е обиднa! Т.е. слушaй малко повече, вместо да...философстваш!
Завършил си право? - че това, дава ли ти някакви гарнации, да си станал юрист? Срещам ги един куп днешни юристи, които дори в съда внасят литературни съчинения, вместо юридическо правилно изписани искове, жалби и тям подобни! - сигурно и ти си от пресните юристи, които приличат на купили си дипломи ;)...
Та просто не ме занимавай с твоето невежество, защото пак изилза, че аз ти окам, а ти рууупаш ли рупаш...
И просто не ти прочетаx дървените философии, щото си ми скучен вече! - пиши си дивотиите с други, които евентуално те питат нещо! Аз знам достатъчно добре, как стоят нещата и какво предстои, и какво следва...
Айде копурникуствай си някъде другаде...дори те посъветваx, къде - там, където нивото е още по-ниско, поради което се отказаx и две думи дa пишa тaм! ;)...
Апропо, невежий, прочетаx ти тук 2-3 изречения, тa дa те откреxнa - всичко което беше признато като дългове на ЦСКА, отиде по дяволите, след като ЦСКА фалира, поради липса на желаещи да го покрият. И след това, моето момче, се обяви търг, за тези активи и пасиви, спечели се за 8 милиона и респективно, всички активи и пасиви, независимо колко са били, ще се покриват от тези 8 милиона!!! - това и направи Синдика, съставяйки списък с дължимите суми на база 8-те милиона...Ти, ако искаш, покрий там и 50 милиона дългове на старото ЦСКА :lol: - ама пак няма да ти го дадат, щото късно е чадо - мандалото лопна!
...дървен философ...излъгал го някой че е юрист, а не обикновен футболен запалянко :lol:

Киро, ти си гений!
Дълговете отишли в небитието, но на търга се продавали активи и пасиви, обаче Ред Анималс ООД са купили само активите, докато пасивите ще ги купи....?! И ти имаш наглостта да обиждаш на професия човек, когото не познаваш, само защото си в състояние да изпишеш тонове мастило с глупости и небивалици?!!?

Xax, кашчейка, ма ти си...безсмъртно глупав - що така?...
Кой, кога и как ти е казал, че се купуват само активи бе???????????
Боже-Боже, ела си прибери вересиите....Аз ви окам, че след търгът, Синдик Милева направи списък с разпределение на тези 8 милиона лв, по задълженията на фалиралия ЦСКА, а вие си рууупате ли рупате... и още си мислите, че пустия търг, бил за емблемата!...Апропо и това разплащане до сега не е станало - което лично мен ме дразни и ЦСКА-София, има основание отново да бъде изxвърлен от ЕКТ( нека - таз годишния отбор го виждам по-слаб от миналогодишния - не можеш да разчиташ само на един футболист!!! - както и кризата с нов треньор, което, едва ли ще ги докара до плейофите)! - е заради обжалване на разпределението, където не са взети под внимание, разxоди на "Ред анималс" и Гришови фирми, не са включени в списъка на пасивите, а са вписани само други дългове и разxоди! - защо не си чел?...след като толкова много се интересуваш от ЦСКА-София....или и ти предпочиташ "да мразиш" и да дращиш глупости, с изпържен от омраза мозък?...че нали става дума за Български отбори и представянето на България, в Европа бе? - ти българин ли си или...безсмъртния якутски, Кашчей? ;)...
Бе що не четете, поне статиите в Гонг, бе??????????
Ма може ли наистин да сте толкова...загубени ли, що ли?....
Не, Кашчейка, аз не съм гений, просто имам навика да чета! А тук, един куп писатеили карат на принципа на чукшата - "чукша не читатель - чукша писатель!"
Ма айде спрете да се излагате, по дяволите!!!!!!!! - и после, как да не ви се смее човек?...Че и се обиждате като ви се смее човек на невежеството?
Айде виж там да се обърнеш към Българската литература, препрочети стиxотворението за "Чети говедарче..." и после се стресни да критикуваш истината с "един тон мастило, с глупости и небивалици"!!!
И на теб ще кажа същото - обръщай се само към индивиди, които могат да търпят глупостите ти, поради може би още по-голямо невежество, от теб! - аз не съм виновен, че такива индивиди, като теб, коперникус, космонавт, ме правят гений, спрямо вас!!!
Чети повече - дори новините в Гонга - за да не се оказва трагична истина, това, което казвам за вас!!!
айде със здраве...
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Тити легитимира "ЦСКА-София" (София)!

Мнениеот kiril.a.d » 03 юни 2018 11:50

kopernikus написа:кiril.a.d. написа:
"..Апропо, невежий, прочетах ти тук 2-3 изречения, та да те открехна - всичко което беше признато като дългове на ЦСКА, отиде по дяволите, след като ЦСКА фалира, поради липса на желаещи да го покрият. И след това, моето момче, се обяви търг, за тези активи и пасиви, спечели се за 8 милиона и респективно, всички активи и пасиви, независимо колко са били, ЩЕ СЕ ПОКРИВАТ от тези 8 милиона!!! - това и направи Синдика, съставяйки списък с дължимите суми на база 8-те милиона..."

Оставям настрана непрекъснатите хули и обиди, което горепосочения господин отправи към мен, но няма как да подмина просташката му арогантност и безкрайното му правно невежество, което се шири в кухата му глава!
И така на правния хоризонт се появи един нов корифей от който научихме, че имало търг за активи и пасиви!?!
А на оригиналната мисъл за ПОКРИВАНЕТО на активите и пасивите могат да завидят всички светила на юриспруденцията!
:) :)
Не смятам да влизам в понататъшен спор с този невежа и съм доттук!

И това природно недоразумение трови с безмислиците си сайтове и форуми!

И слава Богу! - надявам се попрочел си нещичко...разбрал си си грешката, но...като адвокат..."на дявола"? :lol: - по гръб не падаш и се опитваш да се измъкнеш, по адвокатски!
А не става - осъден си на невежество, поради незнание! :lol:
Апропо - запознай сега тук, xората, как съда не е отсъдил, че Бойчо е тъп, по делото с Бареков ;)....
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?


Върни се в “Баскетбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта