Футболната агитка на Левски и Тити са срам за спорта

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
galina4
Мнения: 226
Регистриран на: 07 ное 2015 16:38

Re: Футболната агитка на Левски и Тити са срам за спорта

Мнениеот galina4 » 24 май 2018 21:08

ivan56 написа:Това което се случи вчера е грозно и отвратително, и ако федерацията имаше топки, трябваше да отсъди служебна победа за Балкан.
Тия примати, псевдофенове на Левски, трябва да бъдат изритани от всякакви спортни прояви от множеството нормални левскари, но явно като чета коментарите тук, на лелката, капитана и други индивиди, които пак виждат някаква конспирация и провокация от червен фен, а не осъждат тия подчовеци, си заслужават съдбата няколко олигофрена да срамят отбора на Левски.


Не зная дали природата Ви е ощетила умствено или пък не сте в състояние да четете и схващате смисъла на поместените постове тук, но нито аз нито който и да е от нормално коментиращите тук не говори за някаква конспирация.
Просто събрата Ви по перо periforewer извади на сцената тази тема, като я представи в една светлина, а се оказа, че тя може да се погледне и от друга страна. Аз не заставам на ничия страна и не коментирам има ли на тази баскетболна среща провокатор или някой провокиран, кой е той и дали ответната реакция е правилна.

Написала съм ясно и точно - такива сини псевдофенове са срам за клуба ни, осъждам поведението им и нямат място както в залата така и на стадиона.
______________________________________________________________________________________
Не се заяждайте с мнoгoпрофилното тролче sprv, arena23, doblesten, champoine, stone, champoin защото е злопаметно и отмъстително и ще докладва на модераторите!
Въз основа на предоставени документи Лицензионната комисия на БФС изменя издадения лиценз на "ПФК ЛИТЕКС-ЛОВЕЧ" АД, както следва:
Наименованието "ПФК ЛИТЕКС-ЛОВЕЧ" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК ЦСКА-СОФИЯ" ЕАД

progres1986
Мнения: 56
Регистриран на: 12 яну 2013 15:28
Контакти:

Re: Футболната агитка на Левски и Тити са срам за спорта

Мнениеот progres1986 » 24 май 2018 21:14

peliforewer написа:Срам и за Георги Глушков,президент на федерацията по баскетбол който се скри като мишка от залата.

Срам и за майка ти,че е родила такъв олигофрен!!!!

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10759
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Футболната агитка на Левски и Тити са срам за спорта

Мнениеот ivan56 » 24 май 2018 21:26

galina4 написа:
ivan56 написа:Това което се случи вчера е грозно и отвратително, и ако федерацията имаше топки, трябваше да отсъди служебна победа за Балкан.
Тия примати, псевдофенове на Левски, трябва да бъдат изритани от всякакви спортни прояви от множеството нормални левскари, но явно като чета коментарите тук, на лелката, капитана и други индивиди, които пак виждат някаква конспирация и провокация от червен фен, а не осъждат тия подчовеци, си заслужават съдбата няколко олигофрена да срамят отбора на Левски.


Не зная дали природата Ви е ощетила умствено или пък не сте в състояние да четете и схващате смисъла на поместените постове тук, но нито аз нито който и да е от нормално коментиращите тук не говори за някаква конспирация.
Просто събрата Ви по перо periforewer извади на сцената тази тема, като я представи в една светлина, а се оказа, че тя може да се погледне и от друга страна. Аз не заставам на ничия страна и не коментирам има ли на тази баскетболна среща провокатор или някой провокиран, кой е той и дали ответната реакция е правилна.

Написала съм ясно и точно - такива сини псевдофенове са срам за клуба ни, осъждам поведението им и нямат място както в залата така и на стадиона.
______________________________________________________________________________________
Не се заяждайте с мнoгoпрофилното тролче sprv, arena23, doblesten, champoine, stone, champoin защото е злопаметно и отмъстително и ще докладва на модераторите!


Вие може да сте написала, но пак търсите под говедото теле.
Тия примати, продължават да плюят върху клуба ви, но за вас въпросният потребител е проблема.
Еми докато имате такива селтаци като фенове, ще си обирате и негативите.
Честито класиране за ЛЕ.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
galina4
Мнения: 226
Регистриран на: 07 ное 2015 16:38

Re: Футболната агитка на Левски и Тити са срам за спорта

Мнениеот galina4 » 24 май 2018 21:31

ivan56 написа:
galina4 написа:
ivan56 написа:Това което се случи вчера е грозно и отвратително, и ако федерацията имаше топки, трябваше да отсъди служебна победа за Балкан.
Тия примати, псевдофенове на Левски, трябва да бъдат изритани от всякакви спортни прояви от множеството нормални левскари, но явно като чета коментарите тук, на лелката, капитана и други индивиди, които пак виждат някаква конспирация и провокация от червен фен, а не осъждат тия подчовеци, си заслужават съдбата няколко олигофрена да срамят отбора на Левски.


Не зная дали природата Ви е ощетила умствено или пък не сте в състояние да четете и схващате смисъла на поместените постове тук, но нито аз нито който и да е от нормално коментиращите тук не говори за някаква конспирация.
Просто събрата Ви по перо periforewer извади на сцената тази тема, като я представи в една светлина, а се оказа, че тя може да се погледне и от друга страна. Аз не заставам на ничия страна и не коментирам има ли на тази баскетболна среща провокатор или някой провокиран, кой е той и дали ответната реакция е правилна.

Написала съм ясно и точно - такива сини псевдофенове са срам за клуба ни, осъждам поведението им и нямат място както в залата така и на стадиона.
______________________________________________________________________________________
Не се заяждайте с мнoгoпрофилното тролче sprv, arena23, doblesten, champoine, stone, champoin защото е злопаметно и отмъстително и ще докладва на модераторите!


Вие може да сте написала, но пак търсите под говедото теле.
Тия примати, продължават да плюят върху клуба ви, но за вас въпросният потребител е проблема.
Еми докато имате такива селтаци като фенове, ще си обирате и негативите.
Честито класиране за ЛЕ.


OK! Рано е за честитки, защото мача не е завършил...

П. П. Зарежете андрешковските остроумния от рода че търсим "под говедото теле"!
Ако става въпрос за търсене бих казала, че по сполучливо ще е "под нереза свинче"!
______________________________________________________________________________________
Не се заяждайте с мнoгoпрофилното тролче sprv, arena23, doblesten, champoine, stone, champoin защото е злопаметно и отмъстително и ще докладва на модераторите!
Последна промяна от galina4 на 24 май 2018 22:14, променено общо 2 пъти.
Въз основа на предоставени документи Лицензионната комисия на БФС изменя издадения лиценз на "ПФК ЛИТЕКС-ЛОВЕЧ" АД, както следва:
Наименованието "ПФК ЛИТЕКС-ЛОВЕЧ" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК ЦСКА-СОФИЯ" ЕАД

Потребителски аватар
Unforgiven_M
Мнения: 885
Регистриран на: 15 ное 2008 19:33
Контакти:

Re: Футболната агитка на Левски и Тити са срам за спорта

Мнениеот Unforgiven_M » 24 май 2018 21:41

Някой арестува ли получовеците провесили бесилото?
Или някои само разхождат униформите, а иначе реват за заплати и бонуси...


Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Футболната агитка на Левски и Тити са срам за спорта

Мнениеот 1982 » 24 май 2018 23:12

Потресен съм от коментарите на феновете на Левски тук. Пак някой друг им е виновен за поредната простотия на $ofia We$t, Балкан били селяни и провокирали платените "фенове" от София Запад. Полицията също била виновна ....... сигурно и полицайката сама си метна бомбата ..... сигурно и "селяните от Балкан" изрисуваха пречупени кръстове по телата на малките дечица пред Сектор Бизнес ?!?!

Полицията не е била на място, просто защото Тити Лукойл предпочита да плаща на София Запад за охрана, неслучайно СЗ първи припознаха уродливото творение на Тити и Вальо Златев, те за пара и майка си ще продадат.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
JohnnieWalker
Мнения: 3373
Регистриран на: 11 сеп 2008 07:42
Контакти:

Re: Футболната агитка на Левски и Тити са срам за спорта

Мнениеот JohnnieWalker » 25 май 2018 10:08

1982 написа:Потресен съм от коментарите на феновете на Левски тук. Пак някой друг им е виновен за поредната простотия на $ofia We$t, Балкан били селяни и провокирали платените "фенове" от София Запад. Полицията също била виновна ....... сигурно и полицайката сама си метна бомбата ..... сигурно и "селяните от Балкан" изрисуваха пречупени кръстове по телата на малките дечица пред Сектор Бизнес ?!?!

Полицията не е била на място, просто защото Тити Лукойл предпочита да плаща на София Запад за охрана, неслучайно СЗ първи припознаха уродливото творение на Тити и Вальо Златев, те за пара и майка си ще продадат.



Не вярвам НИТО ЕДИН фен на Левски да припознава фармацевтите за левскари...

peliforewer
Мнения: 9294
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Футболната агитка на Левски и Тити са срам за спорта

Мнениеот peliforewer » 25 май 2018 10:42

bsz1916 написа:Това че поведението на публиката на Левски на тази баскетболна среща беше безобразно е безспорен факт . Не съм запознат с правилата на баскетболната федерация , но ми се струва че по - логично беше да се присъди служебна победа на Балкан , вместо доиграване на срещата . Това което ме учудва обаче , че авторът на темата е ПРИПОЗНАВАЧ - привърженик на ОТБОРА ПРЕМЕСТИЛ СЕ СКОРО В СОФИЯ , а както е известно ЦСКА - София ( София ) няма баскетболен отбор и не развива никакви други спортове освен футбол .

Само да ти поясня че ЦСКА е член на ОСК ЦСКА и там има БК ЦСКА,сега почвай да плюеш по ОСК ЦСКА.Защото да пишеш че ПФК е грешен за това че не развива баскетбол и неговите фенове нямат право да го коментират не е много умно.
vlong:
Някои не могат да приемат факта,че НАП и Левски са едно и също,както паразитът се впива в тяло и смуче кръвта му.
На Левски му трябва финансова кръв,дали ще храниш директно паразита или ще я даваш чрез Левски,каква е разликата?
Кръв трябва,не думи.

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Футболната агитка на Левски и Тити са срам за спорта

Мнениеот bsz1916 » 25 май 2018 11:45

peliforewer написа:
bsz1916 написа:Това че поведението на публиката на Левски на тази баскетболна среща беше безобразно е безспорен факт . Не съм запознат с правилата на баскетболната федерация , но ми се струва че по - логично беше да се присъди служебна победа на Балкан , вместо доиграване на срещата . Това което ме учудва обаче , че авторът на темата е ПРИПОЗНАВАЧ - привърженик на ОТБОРА ПРЕМЕСТИЛ СЕ СКОРО В СОФИЯ , а както е известно ЦСКА - София ( София ) няма баскетболен отбор и не развива никакви други спортове освен футбол .

Само да ти поясня че ЦСКА е член на ОСК ЦСКА и там има БК ЦСКА,сега почвай да плюеш по ОСК ЦСКА.Защото да пишеш че ПФК е грешен за това че не развива баскетбол и неговите фенове нямат право да го коментират не е много умно.

Има не само баскетболен ЦСКА , но и отбори в най - различните спортове ЦСКА , но ЦСКА - София ( София ) , който във футбола е наследник на Литекс и според БФС , и според УЕФА , а и според декларацията на вашето ръководство , официално изпратена до УЕФА и КАС , НЯМА НИЩО ОБЩО С ЦСКА . Освен ако не си фен и на ЦСКА , и на ПРЕМЕСТИЛИТЕ СЕ СКОРО В СОФИЯ . Но да си фен едновременно и на ЦСКА , и на тия които го ликвидираха , това вече е РАЗДВОЕНИЕ НА ЛИЧНОСТТА и тук е необходима специализирана медицинска помощ .


Върни се в “Баскетбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта