Футболната агитка на Левски и Тити са срам за спорта

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

peliforewer
Мнения: 9294
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Футболната агитка на Левски и Тити са срам за спорта

Мнениеот peliforewer » 25 май 2018 12:42

bsz1916 написа:
peliforewer написа:
bsz1916 написа:Това че поведението на публиката на Левски на тази баскетболна среща беше безобразно е безспорен факт . Не съм запознат с правилата на баскетболната федерация , но ми се струва че по - логично беше да се присъди служебна победа на Балкан , вместо доиграване на срещата . Това което ме учудва обаче , че авторът на темата е ПРИПОЗНАВАЧ - привърженик на ОТБОРА ПРЕМЕСТИЛ СЕ СКОРО В СОФИЯ , а както е известно ЦСКА - София ( София ) няма баскетболен отбор и не развива никакви други спортове освен футбол .

Само да ти поясня че ЦСКА е член на ОСК ЦСКА и там има БК ЦСКА,сега почвай да плюеш по ОСК ЦСКА.Защото да пишеш че ПФК е грешен за това че не развива баскетбол и неговите фенове нямат право да го коментират не е много умно.

Има не само баскетболен ЦСКА , но и отбори в най - различните спортове ЦСКА , но ЦСКА - София ( София ) , който във футбола е наследник на Литекс и според БФС , и според УЕФА , а и според декларацията на вашето ръководство , официално изпратена до УЕФА и КАС , НЯМА НИЩО ОБЩО С ЦСКА . Освен ако не си фен и на ЦСКА , и на ПРЕМЕСТИЛИТЕ СЕ СКОРО В СОФИЯ . Но да си фен едновременно и на ЦСКА , и на тия които го ликвидираха , това вече е РАЗДВОЕНИЕ НА ЛИЧНОСТТА и тук е необходима специализирана медицинска помощ .

Излизаш извън темата,при теб нещата отиват на разтроение xем да те мислят че си бероец, xем да правиш ми-ми на Левски,xем да мразиш ЦСКА,мисля че медицината тук е безсилна.Ще ти повторя за енти път когато аз съм станал от ЦСКА ти си бил в Ташкент.
vlong:
Някои не могат да приемат факта,че НАП и Левски са едно и също,както паразитът се впива в тяло и смуче кръвта му.
На Левски му трябва финансова кръв,дали ще храниш директно паразита или ще я даваш чрез Левски,каква е разликата?
Кръв трябва,не думи.

peliforewer
Мнения: 9294
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Футболната агитка на Левски и Тити са срам за спорта

Мнениеот peliforewer » 25 май 2018 18:35

За тези които бяха сигурни че не съм влизал в баскетболна зала и не съм писал друг път за баскетбол ще покажа една моя тема от 2016г.,темата е антипод на тази,но това е истинската баскетболна публика в България и преди две години за мен беше удоволствие да запозная форума с нещо позитивно........Медиите пропуснаха нещо много хубаво в спорта ни днес!
Мнениеот peliforewer » 12 мар 2016 23:09

Днес станах свидетел на нещо рядко срещано по стадионите и залите в България,в зала Диана в Ямбол на срещата по баскетбол между Ямбол-Балкан Ботевград агитките на двата отбора вместо да се бият и псуват се събраха за десетина минути по време на мача и се поздравиха,наблюдаваха срещата заедно ,скандираха .."Българи-юнаци",подкрепяха си отборите и се разделиха като приятели.Някъде да прочетохте за това в медиите,представяте ли си какво щеше да стане ако се бяха сбили,веднага щеше да бъде новина №1,цяла седмица телевизии,вестници и сайтове само с това щяха да ни занимават.Адмирации за двете най-баскетболни агитки в България и нека всички разберем че спорта не е война,а едно удоволствие,хоби,забавление,обичайте си отборите а не мразете опонентите......https://forum.gong.bg/gong/viewtopic.php?f=42&t=195939
vlong:
Някои не могат да приемат факта,че НАП и Левски са едно и също,както паразитът се впива в тяло и смуче кръвта му.
На Левски му трябва финансова кръв,дали ще храниш директно паразита или ще я даваш чрез Левски,каква е разликата?
Кръв трябва,не думи.

Потребителски аватар
Cheradonna
Мнения: 1488
Регистриран на: 25 апр 2016 22:32

Re: Футболната агитка на Левски и Тити са срам за спорта

Мнениеот Cheradonna » 29 май 2018 22:08

Старши-треньорът на Левски Лукойл - Константин Папазов направи изключително емоционално изказване след победата над Балкан (Ботевград), която осигури на "сините" титлата в Националната Баскетболна Лига през сезон 2017/18

"Днес с Божията помощ спечелихме. Съперникът изпусна два удара под коша, защото всички ние се бяхме изправили срещу злото и омразата. В продължение на 5 месеца всички, с изключение на няколко клуба, но три от основните клуба през цялото време сееха омраза и завист към нас и всичко това, което те правиха, Господ им го върна. Защото, ако в три мача ние бяхме по-добрия отбор, то днес Балкан игра на гребена на емоцията, имаше един фантастичен Захариев, но видяхте един невероятен Левски, който се върна от -15 точки и когато накрая съдбата беше в ръцете на Господ, Той си каза тежката дума".



"Левски Лукойл е много качествен отбор, тепърва ще говорим за моето бъдеще"

"Няма как с толкова омраза срещу нас, Той да не ни помогне. Това е истината. Съжалявам, че и всички вие станахте неволни участници в тази омраза, но това са фактите. Чухме всякакви неща и дори на г-н Голомеев ще отговоря - няма такава на света като синята любов. Тези хора спасиха отбора 2015-а година и това е отбора на сърцето им и това е отбора, който носи титлите на Левски. Който където иска да се припознава, няма значение. Ние не сме правили фалити, ние само сме направили нещо, за да го има баскетбола в София".

"Искам да благодаря на страшно много хора, но сега едва ли ще мога да се концентрирам. Благодаря на всички, които дочакаха своя миг. Мога да кажа, че работих с отбор, в който всички играчи преглътнаха егото си и сега искам да отбележелите, че това е отборът на Лукойл и съм убеден, че това е най-сладката титла за г-н Златев, както съм убеден и че тази титла е титлата спечелена с най-много български минути", заяви Папазов пред камерите на БНТ.


Това е положението.... :mrgreen:
https://prnt.sc/13erlpl

Що е то ЕДИНДЕСЕТ? Някакъв странен език предполагам,но български със сигурност не е!!! :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
plamenst7
Мнения: 1820
Регистриран на: 27 авг 2009 18:34
Местоположение: София
Контакти:

Re: Футболната агитка на Левски и Тити са срам за спорта

Мнениеот plamenst7 » 14 юни 2018 14:39

Веднага да се внесе предложение за закон забраняващ на футболен фен да гледа баскетбол, волейбол, бадминтон, хокей на трева/лед, водна топка...


Върни се в “Баскетбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта