ЛеБрон срещу Джордан

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

muhaha
Мнения: 49
Регистриран на: 12 яну 2019 18:42
Контакти:

Re: ЛеБрон срещу Джордан

Мнениеот muhaha » 13 фев 2019 23:21

Някой ще ми обяснили смисъла на тази тема, защото не мога да разбера за какво е. По безсмислена тема не мога да си представя.
Къде е линка за канала лъжлива М*Р*О

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: ЛеБрон срещу Джордан

Мнениеот Tiberius » 13 фев 2019 23:39

Повишаване активността на раздела.
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

pill
Мнения: 1833
Регистриран на: 12 яну 2019 12:55
Контакти:

Re: нз

Мнениеот pill » 14 фев 2019 06:22

Опит на козлето да покаже нещо... но не знам какво. А тоя Иво тотално изтрещя в спортала. Такива небивалици е написал, че бързо ме разсъни. Ще си го скрийншотна тва и ще го чета всяка сутрин за разсънване.
“Never say never, because limits, like fears, are often just an illusion.”

https://youtu.be/6kARhdu_yqk

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19906
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: нз

Мнениеот Drunken_Master » 14 фев 2019 09:05

pill написа:Опит на козлето да покаже нещо... но не знам какво. А тоя Иво тотално изтрещя в спортала. Такива небивалици е написал, че бързо ме разсъни. Ще си го скрийншотна тва и ще го чета всяка сутрин за разсънване.

Това, че не е загрял шегата на Майкъл, че ще бие всеки действащ играч от Шарлът бе потресаващо...:mrgreen:
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

pill
Мнения: 1833
Регистриран на: 12 яну 2019 12:55
Контакти:

Re: ЛеБрон срещу Джордан

Мнениеот pill » 14 фев 2019 10:12

Страшен направо. Такива простотии не бях чел скоро.
“Never say never, because limits, like fears, are often just an illusion.”

https://youtu.be/6kARhdu_yqk

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19906
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: ЛеБрон срещу Джордан

Мнениеот Drunken_Master » 14 фев 2019 21:27

JW написа:Когато преди години стигах до извода, че Джордан наистина е най-великият сред всички , взех; Индивидуалните постижения, титлите, стила на игра, промяната в играта и извън нея-бизнеса. Промяната в играта , която Джордан донесе беше...Той на практика промени представите как се създава династия в НБА. Всички преди него си имаха гард + висок играч. Оскар е имал нужда от Карийм, по-късно и Меджик от Карийм. Д-р Джей и Моузес Малоун са високи играчи. Лари Бърд също има около него Робърт Париш и Кевин МакХейл. В средата на 90-те Хакийм разбиваше младия Шак, Адмирала, Юинг - затова и имам Хакийм в топ 10. Разбира се, Джери Уест също има нужда от Уилт Чембърлейн за да преодолее най-после Бил Ръсел. През новия век имаш Шак, който направи Коби 3 пъти шампион. И някъде след това малко по-малко започнаха да се променят нещата, когато добавиха трите секунди под коша, за да бъде спрян О'Нийл, но пак. Уейд имаше Шак през 2005-та. В Селтикс имаше Гарнет и т.нт. Джордан беше единствения гард към 197 см. висок, не повече от 90-95 кила тежък, който доминира лигата без силен висок играч, когато в нея имаше най-голямата конкуренция от към центрове - Хакийм, Юинг, Шак, Робинсън, Морнинг, Мутомбо и т.н. Никой гард преди Джордан , а мисля , че и след него не е доминирал играта така, още по-малко в подобна ера.
Не е същото, защото Джеймс е 203см. висок и близо 120 кила тежък. Джеймс е като разярен бик. Не мога да го причисля към "ниските"...Още повече , че днес няма доминиращи центрове под коша , а и поради промените в правилата , е по-трудно да се играе защита. Но не ме разбирайте погрешно...Джеймс би бил успешен във всяка ера, включително 90-те! Но със сигурност щеше да му е по-трудно заради причината , че тогава играта се организираше под коша и високите играчи доминираха. Точно затова , когато гледате да редите играчите кой е по-велик от другия , то трябва да се вземат и епохите. Джордан беше слабичък гард , който доминира в ера с животни като Шак, Хакийм, Робинсън...без в неговия отбор да има дори средно-класен висок играч...Бил Картуайт и Лук Лонли...Със сигурност е взаимно. Уилт също има нужда от Уест за да бие Ръсел , но винаги в тези отбори имаш поне един доминиращ висок център или крило...С промяната на стила на игра , който навлезе последните 4-5 години , цетровете не играят толкова значима роля и виждаме сами , че отбори могат да създадат династия без доминиращ висок играч.

Интересен коментар на Йеховата... ;))) Винаги има какво да научиш от него. Респект !
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

pill
Мнения: 1833
Регистриран на: 12 яну 2019 12:55
Контакти:

Re: ЛеБрон срещу Джордан

Мнениеот pill » 17 фев 2019 11:21

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=QwkuX7fbQfM[/youtube] [offtopic]The G.O.A.T. на 56 8-)[/offtopic]
“Never say never, because limits, like fears, are often just an illusion.”

https://youtu.be/6kARhdu_yqk

pill
Мнения: 1833
Регистриран на: 12 яну 2019 12:55
Контакти:

Джордан

Мнениеот pill » 04 мар 2019 09:01

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=PdZ1PR1q_G0[/youtube]
“Never say never, because limits, like fears, are often just an illusion.”

https://youtu.be/6kARhdu_yqk

fullmoon
Мнения: 123
Регистриран на: 16 май 2016 21:04
Контакти:

Re: ЛеБрон срещу Джордан

Мнениеот fullmoon » 03 юли 2019 16:27

Най-доброто видео, на което съм попадал по темата.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=2ZjOcZsyVbg[/youtube]
"This british homosexual broke the game" - един Великан.
Българите помним до вчера, някои и по-малко.

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19906
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

ЛеБрон срещу Джордан

Мнениеот Drunken_Master » 03 юли 2019 17:40

След абсолютното фиаско през миналият сезон, когато ЛеБрон не успя да добута Лейкърс дори до плейофите, шансовете да бъде в дебатите с Майкъл се сгромолясаха главоломно. Хейтърите му нямаше, как да му простят подобна издънка в първият му сезон в Западната конференция.
Иначе, ако Кауай Ленърд подпише с езерняците (което се очаква да се случи днес), има известни шансове, да спечели титлата за четвърти път още през следващият сезон, но за да бъде включен в подобни дебати задължително трябва да бъде водещата фигура в Лейкърс и да вземе наградата за "най-полезен играч на финалите", което честно казано не виждам, как ще се случи, по простата причина, че ЛеБрон през декември става на 35 години.
Въпреки всичко има реален шанс да стане първият играч с 40 000 точки, 10 000 асистенции и 10 000 борби кариерно, което ще бъде впечатляващо ! А според доста хора, все още дори не е и най-великото леко крило в историята, при наличието на Лари Бърд.
Друг е въпросът, дали изобщо има такова понятие "най-велик за всички времена"... А ако има, то Карийм задължително трябва да присъства в дебатите с Майкъл !
Ще поживеем, ще видим...
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ


Върни се в “Баскетбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: boabbb и 21 госта