NBA 2017-18

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19608
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот Drunken_Master » 12 юни 2018 06:32

Той не е гледал никакви мачове на Кливланд,бе...Той е просто един платен трол,който плюе нон-стоп ЛеБрон.Колко мача според теб е гледал,при положение,че Кавс са "много силни даже"...Той е ССС а.к.а. апче а.к.а. Чикаго от форумът на Спортал...
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 век, украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата, дълги периоди са били под шапката на някой, но това не значи, че няма такава държава.

НЕдебил!

На линия
Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43770
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот rhaegar » 12 юни 2018 08:29

Няма смисъл да се дискутира това изобщо. Този състав на Кавс, сравнен като талант с останалите претенденти, е слаб. Без Джеймс максимумът им е 6-7 място на Изток и отпадане в първи кръг на плейофите. Лав е непостоянен и страдащ от травми, отделно че има проблеми с психиката. Направи добри финали, но нищо впечатляващо. Корвър е стар и се пропука под напрежение, Смит е идиот-напушляк. Моите уважения към Нанс и JC, които имаха добри моменти в Лейкърс, но ако бяха кой знае какви играчи, нямаше да сме дъното на дъното в последните 3 сезона.

Истината е, че в настоящата ера на суперотбори, този supporting cast е крайно недостатъчен и самото им участие на финали е огромен успех.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19608
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот Drunken_Master » 12 юни 2018 08:44

https://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=42&t=206391 <-- Темата за новият сезон
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 век, украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата, дълги периоди са били под шапката на някой, но това не значи, че няма такава държава.

НЕдебил!

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: NBA 2017-18

Мнениеот 1982 » 12 юни 2018 11:19

Не съм от никакъв форум на Спортал, това че ти пишеш едни и същи неща по 100 форума, и по цял ден живееш с идеята да докажеш на света, че твоят ЛеБрон е най-великото нещо на тази земя, не значи, че и останалите са като теб. ;) НБА коментирам единствено тук и никъде другаде.

А на ЛеБрон все съотборниците му са криви ..... преди няколко месеца разкараха предните, щото били некадърни, доведоха му нови .... и те се оказаха некадърни. То всички излязоха бездарници и неможачи, само и само да оправдаем умеещия да става само със суперзвезди шампион. :lol: :lol:

Кайри що се махна ??! Щото не искаше да го сполети тази съдба, да е удобното извинение за болните амбиции на някого. Покрай ЛеБрон никой не е прокопсал, защото той задушава всички с космическото си его и манията да е вся и всьо. Ще го видим и със следващите му съотборници ..... ако пак се провали, нямам никакво съмнение, че и те ще се окажат некадърници. :lol: :lol:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
rmfan5
Мнения: 2556
Регистриран на: 19 авг 2012 22:19
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот rmfan5 » 12 юни 2018 14:56

1982 написа:Не съм от никакъв форум на Спортал, това че ти пишеш едни и същи неща по 100 форума, и по цял ден живееш с идеята да докажеш на света, че твоят ЛеБрон е най-великото нещо на тази земя, не значи, че и останалите са като теб. ;) НБА коментирам единствено тук и никъде другаде.

А на ЛеБрон все съотборниците му са криви ..... преди няколко месеца разкараха предните, щото били некадърни, доведоха му нови .... и те се оказаха некадърни. То всички излязоха бездарници и неможачи, само и само да оправдаем умеещия да става само със суперзвезди шампион. :lol: :lol:

Кайри що се махна ??! Щото не искаше да го сполети тази съдба, да е удобното извинение за болните амбиции на някого. Покрай ЛеБрон никой не е прокопсал, защото той задушава всички с космическото си его и манията да е вся и всьо. Ще го видим и със следващите му съотборници ..... ако пак се провали, нямам никакво съмнение, че и те ще се окажат некадърници. :lol: :lol:


Кайри искаше той да е номер едно затова се махна,фантазията че се е махнал заради ЛеБрон е супер смешна.
Нали били много силни съотборниците му що смени плочата...
Толкова народ който никой не знае е видял финали заради ЛеБрон,ама продължавай с глупостите.

Като видиш на ГСУ състава,ами да този на Кавс е смешен,само ти не го приемаш това.

2011 е единствената година в която той оцапа пейзажа.
[wrapimg=]http://prikachi.com/images/523/7021523v.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: NBA 2017-18

Мнениеот 1982 » 12 юни 2018 15:14

Кайри, ако искаше да е номер 1, въобще нямаше да остава в Кливланд, когато дойде ЛеБрон и докара със себе си и Лав.

Относно съставите - то и този на Далас беше супер смешен, сравнен със супер тима на Маями, 1 супер звезда - Дирк, срещу 3 такива - ЛеБрон, Дуейн и Бош, ама ...... могло значи. Истината е, че за фенчетата на ЛеБрон, винаги, когато се проваля, виновни са съотборниците му. А когато бие, е едва ли не само заради него. Догодина ще е същата плоча - ако стане шампион, дитирамби колко е велик и неземен. Ако пак се провали - за 8 795-и път, сто на сто ще са виновни съиграчите му, ще се надува балонът за некадърниците с които играе и как те го проваляли. :lol: :lol: :lol:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
rmfan5
Мнения: 2556
Регистриран на: 19 авг 2012 22:19
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот rmfan5 » 12 юни 2018 15:34

1982 написа:Кайри, ако искаше да е номер 1, въобще нямаше да остава в Кливланд, когато дойде ЛеБрон и докара със себе си и Лав.

Относно съставите - то и този на Далас беше супер смешен, сравнен със супер тима на Маями, 1 супер звезда - Дирк, срещу 3 такива - ЛеБрон, Дуейн и Бош, ама ...... могло значи. Истината е, че за фенчетата на ЛеБрон, винаги, когато се проваля, виновни са съотборниците му. А когато бие, е едва ли не само заради него. Догодина ще е същата плоча - ако стане шампион, дитирамби колко е велик и неземен. Ако пак се провали - за 8 795-и път, сто на сто ще са виновни съиграчите му, ще се надува балонът за некадърниците с които играе и как те го проваляли. :lol: :lol: :lol:


Никаква дълбочина в коментарите същите лайна,4 финала срещу ГСУ дай пример за някой който може да ги спечели със състава на Кавс.
[wrapimg=]http://prikachi.com/images/523/7021523v.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот Tiberius » 12 юни 2018 15:40

Хахаха... 1982-ри, човек, спри се! Въпросът колко мача на Кливлънд си гледа този сезон остава. Изобщо гледа ли поне един мач на Кливлънд в плейофите. Дребнавото ти заяждане изглежда смешно и жалко на фона на това, което направи ЛеБрон в плейофите. Беше феноменален срещу Индиана, Торонто и Бостън и той си ги класира за финала. Това твоето вече бие на тролщина. :lol: :lol: :lol:
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: NBA 2017-18

Мнениеот 1982 » 12 юни 2018 15:47

Ти специално си доста интересен случай ........... много си се загрижил някой нещо да не омаловажи случайно тоя ЛеБрон, ама не те видях цяла година да защитаваш така други играчи, когато бяха омаловажавани и оплювани от лицето, с което принципно имам закачка тук (вие не знам даже защо се намесвате .... ). То не беше плювни по Кайри, по Уестбрук, по Къри и кого ли още не. Значи за другите може да се сипва, но когато някой отвърне за любимеца на същия този юнак, дето ги плю, скачаш веднага на амбразурата. :lol: :lol: :lol: Малко ти е двоен аршинът .....
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот Tiberius » 12 юни 2018 16:45

Нещо си се объркал. Аз не съм плюл по Кайри, Стеф или Уестбрук. Аз ги харесвам като играчи. Единствено Стеф ме дразни с онзи много вреден навик да си дъвче протектора за зъби, но спортно-техническите му качества са безспорни. Бях написал, че не игра на познатото си ниво след контузията, което е факт, защото сме го виждали да прави доста по-впечатляващи неща през миналите сезони, а и добавих, че може да е временно явление. За мен си остава най-добрият пойнт гард в лигата, а Кайри е след него. Уестбруук винаги ми е било приятно да го гледам. Изключително зрелищен играч, който обаче играе прекалено индивидуално.

Защитавам ЛеБрон не заради друго, ами вече не знам и аз коя поред страница се отричат неговите качества. За мен е най-добрият баскетболист за последните 10 години. Бях тотално отписал него и отбора му още срещу Индиана, но той ме опроверга. Наистина направи феноменално представяне и не знам защо трябва да се отрича това. За мен е втория най-добър в историята на играта след Майкъл Джордън. Темата обаче почти винаги се обръща про и анти ЛеБрон и това не ми харесва. Предпочитам да си коментирам играта.
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 32 госта