NBA 2017-18

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: NBA 2017-18

Мнениеот 1982 » 12 юни 2018 18:13

Ама аз не казвам, че ти си плюл по тях, визирам едно друго лице, което пише в 100 форума и навсякъде лее жлъч по почти всичко извън любимия му ЛеБрон. Аз с теб спор нямам, имаш различно мнение от моето за Джеймс, ОК, нека е така. Самият аз даже нямам нищо против ЛеБрон Джеймс, това че не одобрявам постъпки като неговата и тази на Кей Ди, е отделна тема, така са решили, така са направили. Имам против единствено лица като индивида от Русе :mrgreen: , веднъж след един от финалите се зачетох в коментарите в спИртал, той и там пише, намерих коментари, които съм чел и тук, дума по дума, писани от няколко ника, или той пише там с няколко акаунта, или ги копира и поства тук. После идва и ми обяснява, че аз съм платен трол, хейтър и не знам още какво. :lol: :lol:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
rmfan5
Мнения: 2569
Регистриран на: 19 авг 2012 22:19
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот rmfan5 » 12 юни 2018 19:00

Tiberius написа:Хахаха... 1982-ри, човек, спри се! Въпросът колко мача на Кливлънд си гледа този сезон остава. Изобщо гледа ли поне един мач на Кливлънд в плейофите. Дребнавото ти заяждане изглежда смешно и жалко на фона на това, което направи ЛеБрон в плейофите. Беше феноменален срещу Индиана, Торонто и Бостън и той си ги класира за финала. Това твоето вече бие на тролщина. :lol: :lol: :lol:


Общо взето си пишат едни и същи работи с Mastera,и не се вижда промяна при когото и да било,обективността им липсва.
[wrapimg=]http://prikachi.com/images/523/7021523v.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19870
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот Drunken_Master » 12 юни 2018 19:18

1982 е наясно с баскетболът,колкото аз със земеделието... ;д
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: NBA 2017-18

Мнениеот 1982 » 12 юни 2018 22:13

rmfan5 написа:
Tiberius написа:Хахаха... 1982-ри, човек, спри се! Въпросът колко мача на Кливлънд си гледа този сезон остава. Изобщо гледа ли поне един мач на Кливлънд в плейофите. Дребнавото ти заяждане изглежда смешно и жалко на фона на това, което направи ЛеБрон в плейофите. Беше феноменален срещу Индиана, Торонто и Бостън и той си ги класира за финала. Това твоето вече бие на тролщина. :lol: :lol: :lol:


Общо взето си пишат едни и същи работи с Mastera,и не се вижда промяна при когото и да било,обективността им липсва.


Обективността доста често е субективно понятие, та не бъди много уверен, че и ти си много обективен.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
rmfan5
Мнения: 2569
Регистриран на: 19 авг 2012 22:19
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот rmfan5 » 12 юни 2018 22:58

1982 написа:
rmfan5 написа:
Tiberius написа:Хахаха... 1982-ри, човек, спри се! Въпросът колко мача на Кливлънд си гледа този сезон остава. Изобщо гледа ли поне един мач на Кливлънд в плейофите. Дребнавото ти заяждане изглежда смешно и жалко на фона на това, което направи ЛеБрон в плейофите. Беше феноменален срещу Индиана, Торонто и Бостън и той си ги класира за финала. Това твоето вече бие на тролщина. :lol: :lol: :lol:


Общо взето си пишат едни и същи работи с Mastera,и не се вижда промяна при когото и да било,обективността им липсва.


Обективността доста често е субективно понятие, та не бъди много уверен, че и ти си много обективен.


Ами при тебе я няма никаква,за тебе ЛеБрон е пълен анонимник а съотборниците му са богове...
И не каза колко мача на Кавс си гледал.
[wrapimg=]http://prikachi.com/images/523/7021523v.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19870
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот Drunken_Master » 13 юни 2018 09:34

Не е гледал,бе...Не го ли разбра ! Той е просто един платен трол,който откровено ненавижда Крал ЛеБрон ! Ако Кливланд бяха спечелили титлата,сигурно щеше да си пререже вените.А и годинките вече при него си казват думата.Когато е бил млад,още не е бил измислен баскетболът...
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: NBA 2017-18

Мнениеот 1982 » 14 юни 2018 20:12

rmfan5 написа:
1982 написа:
rmfan5 написа:
Tiberius написа:Хахаха... 1982-ри, човек, спри се! Въпросът колко мача на Кливлънд си гледа този сезон остава. Изобщо гледа ли поне един мач на Кливлънд в плейофите. Дребнавото ти заяждане изглежда смешно и жалко на фона на това, което направи ЛеБрон в плейофите. Беше феноменален срещу Индиана, Торонто и Бостън и той си ги класира за финала. Това твоето вече бие на тролщина. :lol: :lol: :lol:


Общо взето си пишат едни и същи работи с Mastera,и не се вижда промяна при когото и да било,обективността им липсва.


Обективността доста често е субективно понятие, та не бъди много уверен, че и ти си много обективен.


Ами при тебе я няма никаква,за тебе ЛеБрон е пълен анонимник а съотборниците му са богове...
И не каза колко мача на Кавс си гледал.


Ето, сам показваш пък колко е твоята "обективност" ..... никога не съм твърдял, че ЛеБрон е някаква анонимка, нито съм намеквал подобни неща. :lol: :lol: :lol: Нито съм твърдял, че съотборниците му са богове ...... това че твърдя, че са добри играчи не значи, че пиша, че са богове ..... поработи първо върху твоята обективност и тогава ела да коментираш моята. :lol: :lol: :lol:

Мачове съм гледал, вече отговарях преди време на този безумен въпрос, който не знам какво точно доказва. Но ето, отговарям пак. :lol:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: NBA 2017-18

Мнениеот 1982 » 14 юни 2018 20:17

Drunken_Master написа: Той е просто един платен трол,който откровено ненавижда Крал ЛеБрон !


:lol: Дали съм платен не знам, но знам, че поне не пиша в по 100 форума едни и същи глупости, и смисълът на живота ми не е да възвеличая 1 баскетболист и да оплюя всички останали. Както в настоящето, така и в миналото. :lol: :mrgreen: :mrgreen:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

nghcvth
Мнения: 3537
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: NBA 2017-18

Мнениеот nghcvth » 14 юни 2018 20:37

По повод мнението над моето, преди около десетина дена четях коментари в Замунда за първите 2 мача от финалите и се натъкнах на интересен коментар:

Няма как да се успокоя,при положение,че някой може да пише подобни изключително нагли постове !? И се и учудва на всичкото отгоре !? А ЛеБрон направи така,че четири ол-стара и един от най-великите баскетболни отбори въобще да вкарват общо,колкото него за цял мач...Надявам се Дюрант да чоукне и ЛеБрон да получи заслуженото си признание за невероятният сезон който прави ! Тронът на Въздушният е разклатен !

Всеки може да си направи предположения кой, аджеба, може да е авторът на въпросното мнение. :lol: :lol:
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот Tiberius » 14 юни 2018 21:06

Защо просто не коментирате самия спорт, отборите или което ви е кеф и е свързано с лигата и не оставите зад себе си тези личностни войни? Ако толкова не можете да се търпите, тогава не си обръщайте внимание. Мен, ако не ме кефи някого във форума не ме кефи някого от форум, просто не му обръщам внимание. 8-) Коментирайте играта и не се заяждайте на дребно. Не сме много феновете на американските спортове (в частност НБА), та нека запазим добрия тон.
Мисля, че време тази тема да отиде в архива, а ние да се пренесем в темата за новия сезон.
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта