NBA 2017-18

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: NBA 2017-18

Мнениеот 1982 » 03 мар 2018 00:09

Обявеният тук едва ли не вече за свършил с баскетбола Дуейн Уейд гледам напоследък прави доста добри мачове за Маями ..... същото важи и за Айзея Томас. Иначе бяха набедени за виновници, че "най-великият баскетболист за всички времена и във всички галактики" :mrgreen: пада поголовно ....... докараха му нови съотборници, ама гледам и с тях забуксува нещо .... явно и те ще се окажат некадърници или свършили с баскетбола вече. :lol: :lol: :lol: Горкият, прелива от величие, а все не може да случи на кадърни съотборници. :| :|
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

nghcvth
Мнения: 3509
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: NBA 2017-18

Мнениеот nghcvth » 03 мар 2018 07:32

Ембийд, Симънс и компания много хубаво го удариха насред Кливланд. Еуфорията от новите играчи отмина и бързо- бързо се върнаха към предишното си представяне през сезона.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19608
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот Drunken_Master » 03 мар 2018 08:33

Пилците се броят на есен...
https://www.youtube.com/watch?v=qPBz3_J ... pp=desktop
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 век, украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата, дълги периоди са били под шапката на някой, но това не значи, че няма такава държава.

НЕдебил!

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот Warped » 03 мар 2018 09:32

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=wqV1_8l1BxQ&t=52s[/youtube]
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19608
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот Drunken_Master » 03 мар 2018 09:48

Ами то,ако трябва да бъда честен,всеки играч от "онова" поколение би го казал.То и дядо ми изпитва носталгия по миналото...социализма.Къде с право,къде не !Единствено Шак е в правото си,защото специално правилото за "трите секунди" го ощетиха и беше създадено с ясната цел,да спрат неговата тотална доминация.
Я си представи Ендрю Байнъм,Дуайт Гауърд,Марк Гасол или Андре Дръмънд,колко точки биха правили при старите правила.Много ми е чудно,кой би ги спрял в боята ?
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 век, украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата, дълги периоди са били под шапката на някой, но това не значи, че няма такава държава.

НЕдебил!

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот Warped » 03 мар 2018 10:46

КОй е в правото си не бих бил толко категоричен. А ако не беше такова правилото кое се брои за асистенция, Оскар Робъртсън е щял да ги отвее съм чел. Ако тоя и следващия сезон са провал, Леброн ще е все по далеч от Джордан. Дотука сезона му невърви и се вижда, че сам неможе да "изкери" Кливланд. Изненадващ финал за Филаделфия се надявам че ще има
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43769
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот rhaegar » 03 мар 2018 11:54

Стига им на Филаделфия един парад тая година.

На мен ми се иска да са Торонто, ама те както обикновено ще се насерат в плейофите. Милуоки също са готини.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19608
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот Drunken_Master » 03 мар 2018 20:19

То не е имало някакъв уникален "хайп" към новите от Кливланд,но неорганизираността в защита не идва от тяхна страна толкова,колкото от Лу.След тройката на Корвър,обратът се печеше,но вместо да ги стегне отзад,те още повече се разцепиха.Допуснаха оголена зона и сам човек на тройката,което се оказа решаващо за изхода на мача.Да не говоря,че излезе ли Джеймс и няма кой да ги поведе в атака.Липсва тотална креативност,а Тайрън Лу,така и не пуска Калдерон в игра,който може да бъде доста добър защитник в кризисни ситуации,като срещу Филаделфия.
Въпреки всичко смятам,че е твърде рано за генерални изводи преди плейофите.Момчетата са млади и имат добър потенциал.Интересното е,как би се вписал Кевин Лав след скорошното му възстановяване.Най-вероятно ще резнат минутите на Лари Нанс и турчаляра.ДжейАр Смит е по-добре изобщо да не е в стартовата петица,а на негово място да са Хуут или Кайл Корвър.Дори и Осман да играе,няма да е никак лошо.Р*заният карабинер показва страхотен хъс и ще бъде кощунство,да му резнат минутите.
За плейофите виждам стартова петица с Джордж Хил на единицата.ДжейАр Смит на двойката.Гардовата линия ще бъде завършена с намалени минути,съответно на Джордан Кларксън и Кайл Корвър.ЛеБрон е на тройката,като Родни Хууд,може да влиза и,като шутинг гард.Кевин Лав е ясен,а Джеф Грийн ще бъде с намалени минути,ако не решат да го пускат за сметка на Лари Нанс.Там не е много ясно,кой ще играе в боята,защото Тристан не се връзва на стила на Кливланд,защото забавя атаките,но пък е приличен защитник.
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 век, украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата, дълги периоди са били под шапката на някой, но това не значи, че няма такава държава.

НЕдебил!

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: NBA 2017-18

Мнениеот 1982 » 04 мар 2018 01:34

Drunken_Master написа:Пилците се броят на есен...
https://www.youtube.com/watch?v=qPBz3_J ... pp=desktop


Тази жалка специално подбрана извадка от отделни моменти я пробутвай на някой, който не е гледал баскет тогава. Толкова ли комплекси сте насъбрали, че вадите отделни ситуации от мачове, само и само да изманипулирате някаква удобна за вас теза ??!

Аз, за разлика от теб, съм гледал цели мачове тогава, а не удобно манипулирани видеа с точно подбрани за тезата ситуации.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: NBA 2017-18

Мнениеот 1982 » 04 мар 2018 01:42

Drunken_Master написа:Да не говоря,че излезе ли Джеймс и няма кой да ги поведе в атака.Липсва тотална креативност,


тц, тц .... и тия отсега се оказаха некадърни. :lol: :lol: :lol: Досега му пречеха "свършилите с баскетбола вече" Дуейн, Айзея ..... разкараха ги, докараха му нови, но явно и те не стават за нищо. :lol: :lol: :lol: :lol: Горкият "най-велик баскетболист на всички времена и всички галактики", все другите са му криви, че пада наред ..... разбира се, когато има победи, те все са заради него, той сам ги мъкнел на гърба си, но когато има загуби, виновни са всички други, но не и "най-великият баскетболист на всички времена и всички галактики".
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 38 госта