NBA 2017-18

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
sirius123
Мнения: 3185
Регистриран на: 05 юни 2008 13:12

Re: NBA 2017-18

Мнениеот sirius123 » 26 май 2018 11:01

Гардът на ''Ракетите'' , Крис Пол , в предишния мач се хвана за бедрото отзад , но стисна зъби и доигра. Изглежда получи в най-добрия случай разтежение на адукторите. Със сигурност пропуска следващия мач. Ако не играе в седмия , което изглежда , че може да се случи , то ''брадатия'' , сам не може да се справи. И без това в предишните мачове , стрелбата му от по-далечно разстояние , никак я нямаше. Жалко за Хюстън , дано ме опровергаят.

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19785
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот Drunken_Master » 26 май 2018 11:57

Доста усилено се говори,че всичко е просто един цирк и финалът ще е същият,както последните три години...Дано да не е истина !
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43823
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот rhaegar » 26 май 2018 15:28

Е то натам отиват нещата. Поредно чудовищно представяне на ЛеБрон снощи, ще видим кой ще издържи най-вече психически в седмия мач. Бостън все още са ми лек фаворит, но ако Джеймс отново играе така.......
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24518
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот boabbb » 27 май 2018 18:18

Drunken_Master написа:Доста усилено се говори,че всичко е просто един цирк и финалът ще е същият,както последните три години...Дано да не е истина !


Какво имаш предвид ? Хардън няма да си дава зор в последния мач, така ли :?:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43823
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот rhaegar » 27 май 2018 18:38

То се видя снощи, че и да си дава зор, без CP3 трудно ще станат нещата.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19785
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот Drunken_Master » 27 май 2018 20:23

Онзи ден в един друг сайт се дискутираше,че в САЩ е отпаднала забраната за спортен хазарт от тази година,а в същото време коефициентът за обрат на Уориърс срещу Рокетс е бил около 1.80,което е доста съмнително.Държа да отбележа,че коефициентът е бил толкова без все още да се знае дали Крис Пол ще играе в шестият мач или не,което подклажда съмненията ми.Да не говоря,че съдиите им удрят страхотно рамо през цялата серия.В същото време честно казано и на мен ми е малко странно,как Селтикс дават такъв отпор на Кливланд.Никой не отрича феноменалният треньор,организация,страхотните младоци,които се раздават на 200%,но в редовният сезон Кавс ги биеше,където ги хване и то барабар с Кайри,който все още не беше контузен,а е най-силният им играч.Имат две победи и една загуба,която беше в началото на годината в периодът,когато ЛеБрон беше в по-слаба форма.В последната среща ги отнесоха с 22 точки и даже ЛеБрон и Кайри нямаше смисъл да влизат за последната четвърт,тъй като мачът беше предрешен.Странни неща...Ако тази сутрин Селтикс вземат,че бият явно ме е напекло много слънцето и търся "теории на конспирацията" ! :)))))))))))))))))))
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43823
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот rhaegar » 27 май 2018 20:51

Забраната за залагане май още не е отпаднала. Конгресът даде разрешение на отделните щати да приемат спортните залагания, но процедурите не са особено бързи. Ню Джърси и Мисисипи задвижиха нещата, други още не са. Иначе има 4 щата, в които не е забранено залагането на спорт-Невада (eстествено), Монтана, Делауер и Орегон. Така че надали това е причината за обрати в сериите.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19785
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот Drunken_Master » 28 май 2018 11:04

Брон-Брон отново на финал...На младежите от Селтикс им трепереха ръчичките.Особено Смарт метна доста тухли...Утре Уориърс ще отнесат Рокетс и пак ще гледаме старият финал.
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24518
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот boabbb » 28 май 2018 14:44

А, дано не :lol: :lol: Стискам палци на Хардън и компания, писна ми от тоя сериал. Жалко за момчетата от Бостън, но точно в такива моменти топ-играчи с опит като Кайри и Хейуърд донякъде, внасят разликата :|
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: NBA 2017-18

Мнениеот 1982 » 29 май 2018 00:09

Самият факт, че малките келеши достигнаха финал и даже добутаха до 7-и мач там, говори ужасяващо за това колко е ниско нивото на изток. Нищо лично против тях, симпатяги са даже, но просто са един отбор средняци (като качества на играчите), от които сигурно някои още не се и бръснат.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта