NBA 2017-18

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43826
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот rhaegar » 07 апр 2018 11:39

Drunken_Master написа:
rhaegar написа:Кузма е първият новобранец на Лейкърс с 4 мача, в които вкарва 30+ от Меджик насам. Майната им на плейофите, да идва следващият сезон. :lol:

Лонзо вече го разлюбихте...


Ами, аз си харесвам и Лонзо, и Инграм, Зубац също. Отборът има младо ядро, към което ще се добавят 1 или 2 суперзвезди. Бъдещето пред този отбор изглежда добро и феновете е нормално да са ентусиазирани.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19785
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот Drunken_Master » 07 апр 2018 12:27

Меджик допусна сериозна грешка,относно трейда на ДиАнджело Ръсел ! Това момче е бъдещ All Star !
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43826
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот rhaegar » 07 апр 2018 12:39

Е, талантът му никой не го е поставял под съмнение. Други причини имаше за тоя трейд.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

nghcvth
Мнения: 3522
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: NBA 2017-18

Мнениеот nghcvth » 07 апр 2018 18:16

Епичен мач в Пенсилвания. Фили бяха на път да пропилеят 30 точки аванс, но ЛеБрон изпусна наказателен секунда и половина преди края. Страхотен дух показаха, но малко не им стига, а Сиксърс не за първи път пропиляват голяма преднина. ЛеБрон и Симънс с поредни трипъл- дабъли. С победата Фили изпревариха Кливланд за третото място, а имат и привидно лесни мачове.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19785
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот Drunken_Master » 09 апр 2018 12:03

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=NphMfLxAHYU[/youtube]
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43826
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот rhaegar » 12 апр 2018 09:35

Минесота победи Денвър със 112:106 след продължение, за да сложи край на 14 години плейофна суша.

Втори пореден сезон с average triple double за Уестбрук.

Фулц е май най-младият с triple double в историята?

Портланд измъкнаха третото място на Запад.

Хюстън - Минесота \
Оклахома - Юта /
Портланд - Ню Орлиънс \
Голдън Стейт - Сан Антонио /


Торонто - Вашингтон \
Кливланд - Индиана /
Филаделфия - Маями \
Бостън - Милуоки /
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

nghcvth
Мнения: 3522
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: NBA 2017-18

Мнениеот nghcvth » 12 апр 2018 17:47

Страхотна драма в Минеаполис и невероятна радост за Уулвс след мача. Искаше ми се Денвър да спечелят. Джими Бътлър е единствената причина Минесота да достигнат плейофите, без него никакви ги нямаше.

На плейофите виждам евентуална изненада от Уизардс и ще се радвам, ако Джаз спрат Оклахома.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19785
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот Drunken_Master » 13 апр 2018 13:28

Едно лице на организацията - Оклахома Сити Тъндър,не трябва да е с фикс идея - статистиката,а представянето на отборът му.Успеваемостта му е направо плачевна .449% FG и 298% 3P.След два поредни сезона с подобна статистика,не ми казвайте,че не е вманиачен по нея.Стивън Адамс постоянно гледа,като нас*ан,понеже на Уестбрук му трябват борби.Последният мач си беше истинско комедийно шоу.Личното ми мнение,че с тази си игра той е вреден за отбора на Оклахома. До преди час гледах по ESPN ситуациите в който е вземал борби. Адамс горкият го е страх да посегне към топката да не взема да разсърди афро-американския си "плеймейкър"...В едно телевизионно предаване имаше клип,в който се показваше нагледно,как "лидера" си взима борбите,а Кармело,Пол Джордж и Стивън Адамс се дърпат нарочно.После се чудим,защо Кевин Дюрант напусна Уориърс...освен желанието за пръстен.Куха статистика...а идват плейофи !
Изображение
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24518
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: NBA 2017-18

Мнениеот boabbb » 13 апр 2018 22:12

Минесота далеч не са само Джими Бътлър, даже напротив. Той беше с доста контузии тоя сезон, но играта на Таунс е това, което ми прави най-голямо впечатление 8-) Страхотен играч е, няма спор, а е и доста млад - в бъдеще ще бъде сред най-добрите играчи в Лигата. Уестбрук и на мен ми направи впечатление последния мач статистиката му - 6 точки, 20 борби и 18 асистенции ... WTF :shock:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

nghcvth
Мнения: 3522
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: NBA 2017-18

Мнениеот nghcvth » 15 апр 2018 08:58

Уориърс просто смазаха Спърс, много силен мач за тях. Нямаха нищо общо с разпасаната команда от последната част на редовния сезон. Страхотна игра в защита и раздаване, просто задушиха атаката на Спърс, а Стив Кър ги критикуваше точно за защитата в последния месец, явно наистина са се пазили за плейофите. Олдридж бе тотална неутрализиран. Много добър мач на Джавейл Макгий.
Хайде стига толкова, пускам Фили и Хийт.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта