Топ 10 на тежките крила за всички времена ?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Топ 10 на тежките крила за всички времена ?

Мнениеот 1982 » 23 мар 2017 15:31

Drunken_Master написа:Това си е чисто и просто НАСАЖДАНЕ на мнение...Не смятам,даже да си правя труда да търся изказвания на тогавашната югославска преса...Кажи ми Въздушния,сам ли направи "фри-пийт" ? Лесно ли се печели приза "Най-добър шести играч" ? И за трите Евролиги на Югопластика,кой имаше най-голяма заслуга ? Както написах преди време "За теб може да е Дражен,но за други може да е друг..."


Не, пич, насаждане на мнение е да напишеш, че според тогавашната преса Тони Кукоч бил най-великият югославски играч за всички времена. Такова нещо няма, затова те и репликирах. Разбира се, мнения всякакви, за някои със сигурност и Дивац е най-великият, но да генерализираш, че за Кукоч пресата твърдяла такова нещо ..... моля ти се. Като цяло, за най-много хора и тогава, и сега Дражен е безспорният номер 1. И това не е насаждане на мнение, просто съм свидетел на тези времена и смея да имам претенциите да съм усетил настроенията в баскетболната общественост в Югославия, Европа, че и САЩ.

Оставям изцяло настрана моето лично мнение, то в случая няма значение, макар че се припокрива с това на мнозинството.

п.п.: нали знаеш, че като ми посочваш Югопластика, аз мога да ти извадя Цибона и Реал М ?! Дражен там направи уникални неща, с каквито Кукоч не може да се мери. Относно Въздушния, кажи как стана 3 пъти поред шампион и без "най-великия югославски играч" Кукоч ?? Аз смея да твърдя, че титлите 1996, 1997 и 1998 щяха да си ги вземат и без него, ти може би смяташ нещо друго .....
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Топ 10 на тежките крила за всички времена ?

Мнениеот 1982 » 23 мар 2017 15:37

boabbb написа:"Шести човек на годината" в последните години са все сериозни играчи - Хардън, Джамал Кроуфърд, Джей Ар Смит и т.н. Да си най-силния играч от пейката в цялата лига е голяма работа ... А и шампионите в НБА не взимат кого да е :|


Ма то и тогава си беше сериозна работа да станеш най-добър шести играч ..... никой не оспорва огромните качества и постижения на Тони Кукоч. На мен даже ми беше любимец в Булс до завръщането на Майкъл, когато ми стана вече любимец №2. :lol: :lol:

Като цяло, мен цялото тогавашно велико поколение на Югославия ме кефеше, а пикът му трябваше да бъде олимпиадата в Барселона ..... за съжаление, не можаха да участват там, участва само Хърватска, които бяха половината отбор на онази Югославия, но и тази половина стигна финал ..... такава сила бяха.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Michael23Jordan
Мнения: 6
Регистриран на: 11 яну 2019 21:44
Контакти:

Re: Топ 10 на тежките крила за всички времена ?

Мнениеот Michael23Jordan » 11 яну 2019 22:03

Супер.
1. Бърд
2. Леброн
3. Джулиъс Ървинг
4. Бейлър
5. Уилкинс
6. Дюрант
7. Пипън
8. Уърти
9. Кауай
10. Ти-Мак

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19482
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Топ 10 на тежките крила за всички времена ?

Мнениеот Drunken_Master » 12 яну 2019 08:03

Michael23Jordan написа:Супер.
1. Бърд
2. Леброн
3. Джулиъс Ървинг
4. Бейлър
5. Уилкинс
6. Дюрант
7. Пипън
8. Уърти
9. Кауай
10. Ти-Мак

Тежките,бе,брато...Не,леките ! :)))
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 век, украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата, дълги периоди са били под шапката на някой, но това не значи, че няма такава държава.

НЕдебил!

Michael23Jordan
Мнения: 6
Регистриран на: 11 яну 2019 21:44
Контакти:

Re: Топ 10 на тежките крила за всички времена ?

Мнениеот Michael23Jordan » 12 яну 2019 09:57

хахахахахха

1. Дънкан
2. Малоун
3. Хейс
4. Гарнет
5. Новицки
6. Баркли
7. Макхейл
8. Кемп
9. Макаду
10. Родман

plmar
Мнения: 3985
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: Топ 10 на тежките крила за всички времена ?

Мнениеот plmar » 13 яну 2019 17:16

Michael23Jordan написа:хахахахахха

1. Дънкан - кулата близнак крило(каквото и да било)????
2. Малоун- пощальона- тая камара от мускули и кила крило?????
3. Хейс
4. Гарнет - ок
5. Новицки- неам думи!
6. Баркли- най-големия без пръстен.........гард!
7. Макхейл
8. Кемп
9. Макаду
10. Родман- глиста, един от най-големите и леки защитници.......тежко крило?!?! Браво!
Изображение

muhaha
Мнения: 49
Регистриран на: 12 яну 2019 18:42
Контакти:

Re: Топ 10 на тежките крила за всички времена ?

Мнениеот muhaha » 13 яну 2019 20:24

До plmar пич като не разбираш от баскетбол защо пишеш, гледай си футбола и не се занимавай със спортове за които се иска някакво наличие на мозъчна дейност.
Къде е линка за канала лъжлива М*Р*О


Върни се в “Баскетбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта