"Левски" разкова ЦСКА

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: "Левски" разкова ЦСКА

Мнениеот Кашчей » 09 дек 2016 22:13

GOLEADOR написа:
Кашчей написа:
GOLEADOR написа:
Кашчей написа:
GOLEADOR написа:Тъпчо тъп такъв,ЦСКА в момента е разделен на две и обединението на отбора е необратимо точно заради ОСК ЦСКА!
П.П.
1.Дунав си е бившият Дунав-2010 колкото и да го увърташ.
2.С нетърпение чакам обединението на ЦСКА за да умрат всичките ви мантри против ЦСКА.


Като ти казвам, че не те слуша главата не спори с мен!

ЦСКА бил разделен на две..той да не е чехълче, че да се размножава с просто деление :mrgreen: ЦСКА(мир на праха му) се спомина. Литекс се прекръсти на ЦСКА (възродителен процес един вид, който е отречен и от историята), а другият ЦСКА, който има 1948 в името си, си е съвсем нов клуб, нямащ общо нито с покойника, нито с Литекс. Може и да се обединят някога, наистина, точно както в геометрията на Лобачевски успоредните прави се пресичат някъде в пространството, но ние не можем да го видим това. Всъщност го виждаме...на една идеална права жп линия, ако погледнем релсите в далечина, те наистина се приближават една към друга и сигурно успяват да се пресекат, но ние няма как да го видим и знаем със сигурност, та и с обединението на ЦСКА-тата е така. Всяко от тях съществува успоредно на другото и независимо от него, и само ти си този, който иска от брашно и вода да прави дамаска стомана.

1.Интересно,твърдиш,че ЦСКА умре,а за Дунав казваш друго!Дунав-2010 няма нищо общо с Дунав ,те даже не са нов клуб като ЦСКА 1948 или Локомотив София 1929.Създадени са през 2010 и играят в групата на дубъла на Дунав.
2.Страха от обединение на ЦСКА ми е ясен.Стане ли факт и всички ви мантри отиват на кино.


Не те знам пиеш ли, или толкова си можеш, но ако ми обясниш как отбор, създаден преди 6 години, не е нов отбор, само защото играел в една група с друг отбор, ще те призная за супер гений..само не знам в коя област!

Кое не разбра,ако бяхте нов клуб през 2011 трябваше да започнете от най-долната дивизия.Вместо това изоставихте оригинала Дунав и припознахте 2010 за Дунав.


И Дунав 2010 е започнал директно в А група ли?! Като ЦСКА-София?!
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: "Левски" разкова ЦСКА

Мнениеот GOLEADOR » 09 дек 2016 22:23

Кашчей написа:И Дунав 2010 е започнал директно в А група ли?! Като ЦСКА-София?!

ЦСКА 1948 нали започна от най-ниско ниво,но въпреки това твърдиш,че ЦСКА е умрел?
Защо не твърдиш същото за Дунав а вместо това възхваляваш завръщането му в А група (макар там да е 2010)?

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: "Левски" разкова ЦСКА

Мнениеот Кашчей » 09 дек 2016 23:03

GOLEADOR написа:
Кашчей написа:И Дунав 2010 е започнал директно в А група ли?! Като ЦСКА-София?!

ЦСКА 1948 нали започна от най-ниско ниво,но въпреки това твърдиш,че ЦСКА е умрел?
Защо не твърдиш същото за Дунав а вместо това възхваляваш завръщането му в А група (макар там да е 2010)?


Защото, мозъко паниран, Дунав 2010 изплати дългове на Дунав, а никое от ЦСКА-тата досега не е платило и стотинка от дълговете на ЦСКА!
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: "Левски" разкова ЦСКА

Мнениеот 1982 » 10 дек 2016 00:46

И Дунав не е Добруджа, прекръстен на Дунав-Русе и преместен в Русе, твърдящ, че вече не е Добруджа, а Дунав. :mrgreen:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: "Левски" разкова ЦСКА

Мнениеот Кашчей » 10 дек 2016 00:51

1982 написа:И Дунав не е Добруджа, прекръстен на Дунав-Русе и преместен в Русе, твърдящ, че вече не е Добруджа, а Дунав. :mrgreen:


Не се сещам кой от гръцката митология беше наказан да пълни каца без дъно, но когато отговарям на Голеадор съм му еквивалент :(
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: "Левски" разкова ЦСКА

Мнениеот GOLEADOR » 10 дек 2016 01:31

Кашчей написа:
GOLEADOR написа:
Кашчей написа:И Дунав 2010 е започнал директно в А група ли?! Като ЦСКА-София?!

ЦСКА 1948 нали започна от най-ниско ниво,но въпреки това твърдиш,че ЦСКА е умрел?
Защо не твърдиш същото за Дунав а вместо това възхваляваш завръщането му в А група (макар там да е 2010)?


Защото, мозъко паниран, Дунав 2010 изплати дългове на Дунав, а никое от ЦСКА-тата досега не е платило и стотинка от дълговете на ЦСКА!

Абсолютна лъжа!Дунав 2010 не е плащал никакви дългове на Дунав , няма и как да ги плати!Кажи ми какви са дълговете на Дунав,на каква сума възлизат,а?И кога Дунав 2010 ги е изплатил.
И още нещо,ако беше прочел линковете които ти дадох към форума на Дунав,щеше да разбереш защо е невъзможно да се платят дълговете на Дунав и нямаше да пишеш лъжи!

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: "Левски" разкова ЦСКА

Мнениеот GOLEADOR » 10 дек 2016 01:34

1982 написа:И Дунав не е Добруджа, прекръстен на Дунав-Русе и преместен в Русе, твърдящ, че вече не е Добруджа, а Дунав. :mrgreen:

Но не е и ЦСКА 1948 или Локомотив София - 1929!И въпреки това лъжеца твърди,че ЦСКА умре,а Дунав е жив!Как Дунав и Локомотив са Живи,а ЦСКА - не?

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: "Левски" разкова ЦСКА

Мнениеот Кашчей » 10 дек 2016 01:38

GOLEADOR написа:
Кашчей написа:
GOLEADOR написа:
Кашчей написа:И Дунав 2010 е започнал директно в А група ли?! Като ЦСКА-София?!

ЦСКА 1948 нали започна от най-ниско ниво,но въпреки това твърдиш,че ЦСКА е умрел?
Защо не твърдиш същото за Дунав а вместо това възхваляваш завръщането му в А група (макар там да е 2010)?


Защото, мозъко паниран, Дунав 2010 изплати дългове на Дунав, а никое от ЦСКА-тата досега не е платило и стотинка от дълговете на ЦСКА!

Абсолютна лъжа!Дунав 2010 не е плащал никакви дългове на Дунав , няма и как да ги плати!Кажи ми какви са дълговете на Дунав,на каква сума възлизат,а?И кога Дунав 2010 ги е изплатил.
И още нещо,ако беше прочел линковете които ти дадох към форума на Дунав,щеше да разбереш защо е невъзможно да се платят дълговете на Дунав и нямаше да пишеш лъжи!


Имам позната, работи в Св. Иван Рилски..може и да ти помогнат..да и звънна ли?
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: "Левски" разкова ЦСКА

Мнениеот GOLEADOR » 10 дек 2016 01:43

Пич,казах ти,че лъжеш.За това твърдя,че ти не може да кажеш колко са дълговете на Дунав,да не говорим за глупостите,че 2010 са ги платили.
Чети бе човек,ти вместо това тръгна да лъжеш,а сега ме нападаш и изкарваш виновен или луд.

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: "Левски" разкова ЦСКА

Мнениеот GOLEADOR » 10 дек 2016 01:55

А така Кашчей,пиши в други теми и се прави,че не си видял поста ми.Ама така е като няма как да отговориш.
Не можа да намериш никъде колко са дълговете на Дунав , а?
Поне разбрали защо?
Ако си разбрал - срамуваш ли се,че излъга,а Кашчей?


Върни се в “Баскетбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта