"Левски" разкова ЦСКА

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: "Левски" разкова ЦСКА

Мнениеот GOLEADOR » 09 дек 2016 08:53

1982 написа:
GOLEADOR написа:
1982 написа:
GOLEADOR написа:Относно ГФО сега като член на семейството на ЦСКА отбора ще подаде ГФО като ЦСКА!


Нищо подобно, ще го подаде като ЦСКА-София, новото име на Литекс. Закона не го вълнува дали ти смяташ, че това не било Литекс, ами ЦСКА, за него това си е Литекс (със сменено име) и ще си ви третира като Литекс, докато съществувате.

Айде бе....
Нека двата тима ЦСКА се обединят пък ти лежи на тая кълка на която си полегнал сега,на никого няма да пречиш.


Аз ти пиша с факти и документи, ти ми пишеш приказки от 1001 нощ. Та не знам кой на какво лежи ..... вие сте Литекс със сменено име и това е неопровержим факт.

Моето не са ли факти?Сега да видим като членове на семейството на ЦСКА какво ГФО ще подадат.Ако е на Литекс - ти си прав!А пък при обединение на двата клуба ЦСКА мантрата ти съвсем се изпарява,да ти видя фактите тогава!За това лежи си на тая кълка на която си полегнал и се моли обединението да стане по-късно.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: "Левски" разкова ЦСКА

Мнениеот 1982 » 09 дек 2016 19:43

Разбира се, че ще подадат ГФО на Литекс, това е същото дружество, виж му юридическата регистрация и ЕИК, Литекс и ЦСКА-София са едно и също дружество, просто Литекс си смени името на ЦСКА-София, но за държавата това си е същото дружество, влез в регистрите и чети, ако не ми вярваш.

А това членуване в някакво ОСК ЦСКА не значи нищо за никого, това няма никакво юридическо отношение към нищо, държавата ви гледа ЕИК, за нея вие сте това.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: "Левски" разкова ЦСКА

Мнениеот GOLEADOR » 09 дек 2016 19:58

1982 написа:Разбира се, че ще подадат ГФО на Литекс, това е същото дружество, виж му юридическата регистрация и ЕИК, Литекс и ЦСКА-София са едно и също дружество, просто Литекс си смени името на ЦСКА-София, но за държавата това си е същото дружество, влез в регистрите и чети, ако не ми вярваш.

А това членуване в някакво ОСК ЦСКА не значи нищо за никого, това няма никакво юридическо отношение към нищо, държавата ви гледа ЕИК, за нея вие сте това.

Искаш да кажеш,че Гефеото на Дунав-2010 е същото като на Дунав?
Както и да е,казах мнението си защо ЦСКА ще се обедини,тогава и тази ти мантра умира.Трябва да се работи за това обединение,плюенето по ЦСКА не води към такова.
П.П.
Ние сме парламентарна република и щом заради членството на Локомотив в ОСК Локомотив за парламента има значение и се обсъжда отпускане на парична помощ за стадиона им,значи членството в ОСК има РЕШАВАЩО значение.Само ТОЗИ отбор който е член на ОСК може да възроди клуб в даден спорт.Примера с Локо.Сега пишеш в статия на такъв клуб,хокея и футбола в ЦСКА,достатъчни примери за да се докаже колко важна и решаваща е ролята на ОСК!

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: "Левски" разкова ЦСКА

Мнениеот 1982 » 09 дек 2016 20:17

Аз мантри нямам, аз имам факти, всичко, което пиша са факти, ти пишеш мантри и измишльотини. ЦСКА-София е Литекс, това е най-неоспоримият факт на света, има го черно на бяло на документи и регистри.

А тези, които създадоха ЦСКА 1948, го създадоха точно защото не искат да имат нищо общо с Литекс. Ако искаха, просто щяха да си станат от Литекс, а не да създават нови клубове. Ти си ги обединявай иначе, успех ти пожелавам. :mrgreen: :mrgreen:

п.п.: Дунав и Локо Сф не ме вълнуват, но дори и те са с нови клубове, а не като вас - да крадат чуждите и да ги прекръстват.
Последна промяна от 1982 на 09 дек 2016 20:18, променено общо 1 път.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: "Левски" разкова ЦСКА

Мнениеот Кашчей » 09 дек 2016 20:18

GOLEADOR написа:
1982 написа:Разбира се, че ще подадат ГФО на Литекс, това е същото дружество, виж му юридическата регистрация и ЕИК, Литекс и ЦСКА-София са едно и също дружество, просто Литекс си смени името на ЦСКА-София, но за държавата това си е същото дружество, влез в регистрите и чети, ако не ми вярваш.

А това членуване в някакво ОСК ЦСКА не значи нищо за никого, това няма никакво юридическо отношение към нищо, държавата ви гледа ЕИК, за нея вие сте това.

Искаш да кажеш,че Гефеото на Дунав-2010 е същото като на Дунав?
Както и да е,казах мнението си защо ЦСКА ще се обедини,тогава и тази ти мантра умира.Трябва да се работи за това обединение,плюенето по ЦСКА не води към такова.
П.П.
Ние сме парламентарна република и щом заради членството на Локомотив в ОСК Локомотив за парламента има значение и се обсъжда отпускане на парична помощ за стадиона им,значи членството в ОСК има РЕШАВАЩО значение.Само ТОЗИ отбор който е член на ОСК може да възроди клуб в даден спорт.Примера с Локо.Сега пишеш в статия на такъв клуб,хокея и футбола в ЦСКА,достатъчни примери за да се докаже колко важна и решаваща е ролята на ОСК!


Ти си уникално неумен човек и от омраза към мен лично, все Дунав ти е в устата, нищо, че става въпрос за ЦСКА и Левски в темата..и за ЦСКА-София! И да, нещата са различни, защото там са два различни клуба, докато ЦСКА- София си е бившият Литекс и това го знае всеки поне малко от малко разбиращ и имащ нещо на втория си етаж! Ти не си в тази категория, та не се мъчи да разбереш нещо!
И да, Локомотив 1929 е повече Локомотив, отколкото ЦСКА-София е ЦСКА!
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: "Левски" разкова ЦСКА

Мнениеот GOLEADOR » 09 дек 2016 20:36

Тъпчо тъп такъв,ЦСКА в момента е разделен на две и обединението на отбора е необратимо точно заради ОСК ЦСКА!
П.П.
1.Дунав си е бившият Дунав-2010 колкото и да го увърташ.
2.С нетърпение чакам обединението на ЦСКА за да умрат всичките ви мантри против ЦСКА.
3.Човек който има 35877 поста от които 35000 в теми за ЦСКА и всичките му постове в тях са срещу отбора да ми говори за омраза - освен злобен си и нагъл!

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: "Левски" разкова ЦСКА

Мнениеот Кашчей » 09 дек 2016 20:47

GOLEADOR написа:Тъпчо тъп такъв,ЦСКА в момента е разделен на две и обединението на отбора е необратимо точно заради ОСК ЦСКА!
П.П.
1.Дунав си е бившият Дунав-2010 колкото и да го увърташ.
2.С нетърпение чакам обединението на ЦСКА за да умрат всичките ви мантри против ЦСКА.


Като ти казвам, че не те слуша главата не спори с мен!

ЦСКА бил разделен на две..той да не е чехълче, че да се размножава с просто деление :mrgreen: ЦСКА(мир на праха му) се спомина. Литекс се прекръсти на ЦСКА (възродителен процес един вид, който е отречен и от историята), а другият ЦСКА, който има 1948 в името си, си е съвсем нов клуб, нямащ общо нито с покойника, нито с Литекс. Може и да се обединят някога, наистина, точно както в геометрията на Лобачевски успоредните прави се пресичат някъде в пространството, но ние не можем да го видим това. Всъщност го виждаме...на една идеална права жп линия, ако погледнем релсите в далечина, те наистина се приближават една към друга и сигурно успяват да се пресекат, но ние няма как да го видим и знаем със сигурност, та и с обединението на ЦСКА-тата е така. Всяко от тях съществува успоредно на другото и независимо от него, и само ти си този, който иска от брашно и вода да прави дамаска стомана.
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: "Левски" разкова ЦСКА

Мнениеот GOLEADOR » 09 дек 2016 21:04

Кашчей написа:
GOLEADOR написа:Тъпчо тъп такъв,ЦСКА в момента е разделен на две и обединението на отбора е необратимо точно заради ОСК ЦСКА!
П.П.
1.Дунав си е бившият Дунав-2010 колкото и да го увърташ.
2.С нетърпение чакам обединението на ЦСКА за да умрат всичките ви мантри против ЦСКА.


Като ти казвам, че не те слуша главата не спори с мен!

ЦСКА бил разделен на две..той да не е чехълче, че да се размножава с просто деление :mrgreen: ЦСКА(мир на праха му) се спомина. Литекс се прекръсти на ЦСКА (възродителен процес един вид, който е отречен и от историята), а другият ЦСКА, който има 1948 в името си, си е съвсем нов клуб, нямащ общо нито с покойника, нито с Литекс. Може и да се обединят някога, наистина, точно както в геометрията на Лобачевски успоредните прави се пресичат някъде в пространството, но ние не можем да го видим това. Всъщност го виждаме...на една идеална права жп линия, ако погледнем релсите в далечина, те наистина се приближават една към друга и сигурно успяват да се пресекат, но ние няма как да го видим и знаем със сигурност, та и с обединението на ЦСКА-тата е така. Всяко от тях съществува успоредно на другото и независимо от него, и само ти си този, който иска от брашно и вода да прави дамаска стомана.

1.Интересно,твърдиш,че ЦСКА умре,а за Дунав казваш друго!Дунав-2010 няма нищо общо с Дунав ,те даже не са нов клуб като ЦСКА 1948 или Локомотив София 1929.Създадени са през 2010 и играят в групата на дубъла на Дунав.
2.Страха от обединение на ЦСКА ми е ясен.Стане ли факт и всички ви мантри отиват на кино.

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: "Левски" разкова ЦСКА

Мнениеот Кашчей » 09 дек 2016 21:16

GOLEADOR написа:
Кашчей написа:
GOLEADOR написа:Тъпчо тъп такъв,ЦСКА в момента е разделен на две и обединението на отбора е необратимо точно заради ОСК ЦСКА!
П.П.
1.Дунав си е бившият Дунав-2010 колкото и да го увърташ.
2.С нетърпение чакам обединението на ЦСКА за да умрат всичките ви мантри против ЦСКА.


Като ти казвам, че не те слуша главата не спори с мен!

ЦСКА бил разделен на две..той да не е чехълче, че да се размножава с просто деление :mrgreen: ЦСКА(мир на праха му) се спомина. Литекс се прекръсти на ЦСКА (възродителен процес един вид, който е отречен и от историята), а другият ЦСКА, който има 1948 в името си, си е съвсем нов клуб, нямащ общо нито с покойника, нито с Литекс. Може и да се обединят някога, наистина, точно както в геометрията на Лобачевски успоредните прави се пресичат някъде в пространството, но ние не можем да го видим това. Всъщност го виждаме...на една идеална права жп линия, ако погледнем релсите в далечина, те наистина се приближават една към друга и сигурно успяват да се пресекат, но ние няма как да го видим и знаем със сигурност, та и с обединението на ЦСКА-тата е така. Всяко от тях съществува успоредно на другото и независимо от него, и само ти си този, който иска от брашно и вода да прави дамаска стомана.

1.Интересно,твърдиш,че ЦСКА умре,а за Дунав казваш друго!Дунав-2010 няма нищо общо с Дунав ,те даже не са нов клуб като ЦСКА 1948 или Локомотив София 1929.Създадени са през 2010 и играят в групата на дубъла на Дунав.
2.Страха от обединение на ЦСКА ми е ясен.Стане ли факт и всички ви мантри отиват на кино.


Не те знам пиеш ли, или толкова си можеш, но ако ми обясниш как отбор, създаден преди 6 години, не е нов отбор, само защото играел в една група с друг отбор, ще те призная за супер гений..само не знам в коя област!
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: "Левски" разкова ЦСКА

Мнениеот GOLEADOR » 09 дек 2016 21:31

Кашчей написа:
GOLEADOR написа:
Кашчей написа:
GOLEADOR написа:Тъпчо тъп такъв,ЦСКА в момента е разделен на две и обединението на отбора е необратимо точно заради ОСК ЦСКА!
П.П.
1.Дунав си е бившият Дунав-2010 колкото и да го увърташ.
2.С нетърпение чакам обединението на ЦСКА за да умрат всичките ви мантри против ЦСКА.


Като ти казвам, че не те слуша главата не спори с мен!

ЦСКА бил разделен на две..той да не е чехълче, че да се размножава с просто деление :mrgreen: ЦСКА(мир на праха му) се спомина. Литекс се прекръсти на ЦСКА (възродителен процес един вид, който е отречен и от историята), а другият ЦСКА, който има 1948 в името си, си е съвсем нов клуб, нямащ общо нито с покойника, нито с Литекс. Може и да се обединят някога, наистина, точно както в геометрията на Лобачевски успоредните прави се пресичат някъде в пространството, но ние не можем да го видим това. Всъщност го виждаме...на една идеална права жп линия, ако погледнем релсите в далечина, те наистина се приближават една към друга и сигурно успяват да се пресекат, но ние няма как да го видим и знаем със сигурност, та и с обединението на ЦСКА-тата е така. Всяко от тях съществува успоредно на другото и независимо от него, и само ти си този, който иска от брашно и вода да прави дамаска стомана.

1.Интересно,твърдиш,че ЦСКА умре,а за Дунав казваш друго!Дунав-2010 няма нищо общо с Дунав ,те даже не са нов клуб като ЦСКА 1948 или Локомотив София 1929.Създадени са през 2010 и играят в групата на дубъла на Дунав.
2.Страха от обединение на ЦСКА ми е ясен.Стане ли факт и всички ви мантри отиват на кино.


Не те знам пиеш ли, или толкова си можеш, но ако ми обясниш как отбор, създаден преди 6 години, не е нов отбор, само защото играел в една група с друг отбор, ще те призная за супер гений..само не знам в коя област!

Кое не разбра,ако бяхте нов клуб през 2011 трябваше да започнете от най-долната дивизия.Вместо това изоставихте оригинала Дунав и припознахте 2010 за Дунав.


Върни се в “Баскетбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта