Кой е най-подцененият и най-надцененият играч в историята ?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
SgtLiberty
Мнения: 2455
Регистриран на: 30 мар 2014 18:36
Skype: Eva Carneiro
Местоположение: София
Контакти:

Re: Кой е най-подцененият и най-надцененият играч в историят

Мнениеот SgtLiberty » 06 май 2016 22:56

За баскетбола поне за мен имаше само и винаги ще има единствено Майкъл Джордан :roll:
Изображение Изображение

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: Кой е най-подцененият и най-надцененият играч в историят

Мнениеот Player » 06 май 2016 22:58

Най-надценяван ще някой който взима много пари и резултатите му ги няма. Много хвалиха Яо Минг, но си беше голямо дърво. Но едва ли е най-надценяван. За подценяван също не знам, но в онзи дрийм тим на Чикаго много малко се споменаваше Стив Кър, а той бележеше тройките и дори срещу Финикс, донесе титла ако не бъркам с тройка. И сега се вижда как е научил Голдън Стейт да вкарват тройки всички, от където ли не. Тройките валят в кошовете на противниците като порой, който ще носи много титли. И като играч носеше титли и сега като треньор.

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10135
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Кой е най-подцененият и най-надцененият играч в историят

Мнениеот шивача » 06 май 2016 23:00

SgtLiberty написа:За баскетбола поне за мен имаше само и винаги ще има единствено Майкъл Джордан :roll:

Не съм голям фен на баскета, ама Кобе също е изрод като "въздушния"
иначе денис родман ми идваше навремето медиен играч, макар че той играеше в защита, просто мн шум за нищо.
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Кой е най-подцененият и най-надцененият играч в историят

Мнениеот sin4ec » 06 май 2016 23:07

SgtLiberty написа:За баскетбола поне за мен имаше само и винаги ще има единствено Майкъл Джордан :roll:

Викаш, да закриват баскетбола, че го няма вече 23. Заеби...
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: Кой е най-подцененият и най-надцененият играч в историят

Мнениеот Цецо Чука » 06 май 2016 23:12

sin4ec написа:
SgtLiberty написа:За баскетбола поне за мен имаше само и винаги ще има единствено Майкъл Джордан :roll:

Викаш, да закриват баскетбола, че го няма вече 23. Заеби...


Ми то след като си гледал Джордан, си видял всичко в баскета и повече за гледане реално няма, тъй че...
Същото е със Скалата в кеча.

Само футбола трябва да остане че там всеки ден излизат нови звезди-ей го е, аз си мислех че след Марадона вече нищо няма за гледане и изведнъж се появи Тодор Неделв и надеждата пак светна...
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

гражданин от село
Мнения: 9609
Регистриран на: 29 сеп 2011 13:02

Re: Кой е най-подцененият и най-надцененият играч в историят

Мнениеот гражданин от село » 06 май 2016 23:15

Цецо Чука написа:Само футбола трябва да остане че там всеки ден излизат нови звезди-ей го е, аз си мислех че след Марадона вече нищо няма за гледане и изведнъж се появи Тодор Неделв и надеждата пак светна...

Къв Марадона, бе?Ти за Борко Галчев не си ли чувал? :shock: :lol:

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Кой е най-подцененият и най-надцененият играч в историят

Мнениеот sin4ec » 06 май 2016 23:18

Цецо Чука написа:
Ми то след като си гледал Джордан, си видял всичко в баскета и повече за гледане реално няма, тъй че...
Същото е със Скалата в кеча.

Само футбола трябва да остане че там всеки ден излизат нови звезди-ей го е, аз си мислех че след Марадона вече нищо няма за гледане и изведнъж се появи Тодор Неделв и надеждата пак светна...

За разлика от повечето тук аз гледам малките, и точно от вашите има няколко лапета, дето на Неделев ще му я заврат изотзадзе.... :) . От наште 02, 03, 04 има материал, та дрънка! ;)
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Кой е най-подцененият и най-надцененият играч в историят

Мнениеот 1982 » 06 май 2016 23:20

Player написа:Най-надценяван ще някой който взима много пари и резултатите му ги няма. Много хвалиха Яо Минг, но си беше голямо дърво. Но едва ли е най-надценяван. За подценяван също не знам, но в онзи дрийм тим на Чикаго много малко се споменаваше Стив Кър, а той бележеше тройките и дори срещу Финикс, донесе титла ако не бъркам с тройка. И сега се вижда как е научил Голдън Стейт да вкарват тройки всички, от където ли не. Тройките валят в кошовете на противниците като порой, който ще носи много титли. И като играч носеше титли и сега като треньор.


Тройката я вкара Джон Пексън, Стив К.ур още не беше в Чикаго дори.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: Кой е най-подцененият и най-надцененият играч в историят

Мнениеот Цецо Чука » 06 май 2016 23:21

гражданин от село написа:Къв Марадона, бе?Ти за Борко Галчев не си ли чувал? :shock: :lol:


Нещата са различни и не може да се сравнява току така.

Боби Галчев е Марадона на дефанзивната халфова линия, Марадона е Марадона на офанзивната халфова линия, докато ТОДОР НЕДЕЛЕВ е Марадона по принцип....
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: Кой е най-подцененият и най-надцененият играч в историят

Мнениеот Цецо Чука » 06 май 2016 23:22

sin4ec написа:За разлика от повечето тук аз гледам малките, и точно от вашите има няколко лапета, дето на Неделев ще му я заврат изотзадзе.... :) . От наште 02, 03, 04 има материал, та дрънка! ;)


На малко прасенце и на перспективен юноша не се радвай много много, че не се знае....нали...
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш


Върни се в “Баскетбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта