NBA All-star 2016

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19480
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA All-star 2016

Мнениеот Drunken_Master » 10 фев 2016 00:09

Сравнявате два идиота (г-да Свободни удари) с играч,който буквално няма слабо качество (като изключим кражбите,но е обяснимо при положение,че е севън фуутър)...
Най-добрият европейски играч за всички времена ! За мен лично е по-добър (чисто индивидуално) от Дирк,но Новицки е бил МВП и това оказва своята тежест за спора...Пау е по-добър в пасовете,в чадърите,в борбите,в защита...Докато Дирк го превъзхожда единствено в стрелбата !
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 век, украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата, дълги периоди са били под шапката на някой, но това не значи, че няма такава държава.

НЕдебил!

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: NBA All-star 2016

Мнениеот 1982 » 10 фев 2016 00:44

Най-добрият е Дражен. Който го е гледал, знае. Европейският Джордан. Пау е много назад.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19480
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA All-star 2016

Мнениеот Drunken_Master » 10 фев 2016 00:51

1982 написа:Най-добрият е Дражен. Който го е гледал, знае. Европейският Джордан. Пау е много назад.

За Дражен знам от брат си,който ми твърдеше,че по баскетболните игрища в Добрич,не е имало момче,което да няма негов потник.Но...22 точки средно на мач !?
Кое толкова му е великото ? Питам абсолютно сериозно,без заяждане ?
А между другото Пау Гасол ще играе на All Star,след като Бътлър е контузен,а специалистите са решили именно съотборникът му,да го замести.Тоя сезон Пау Гасол прави средно по 17.0 точки,11.0 борби,3.3 асистенции и 2.0 чадъра...

П.С.
А какво мислите за ЛА БОМБА ?
Изображение

П.П.С.
Искам много да си взема негов потник,но в интернет струва не по-малко от 60 евро...Абсурт !
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 век, украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата, дълги периоди са били под шапката на някой, но това не значи, че няма такава държава.

НЕдебил!

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: NBA All-star 2016

Мнениеот 1982 » 10 фев 2016 01:11

Drunken_Master написа:Но...22 точки средно на мач !?


Виж, не всичко е числа, без да искам да подценявам Дирк и/или Пау.

Тогава НБА беше съвсем друга, чужденците, и то бели, се брояха на пръстите на едната ръка, не като сега. Треньори и съотборници гледаха с пренебрежение на тях, много по-трудно бе да се изявиш. Всеизвестни са отношението на Пипън към Кукоч, на Дрекслер и Коулмън към Дражен и т.н. Трябваше да се бориш с цяла планина срещу теб.

Дражен, точно когато се махна от Портланд, където получаваше малко възможности и бе тотално подценяван, и започна да пробива тази стена и да се налага като сериозен играч, загина. Иначе го чакаха още по-силни години.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: NBA All-star 2016

Мнениеот boabbb » 10 фев 2016 09:53

Drunken_Master написа:Сравнявате два идиота (г-да Свободни удари) с играч,който буквално няма слабо качество (като изключим кражбите,но е обяснимо при положение,че е севън фуутър)...
Най-добрият европейски играч за всички времена ! За мен лично е по-добър (чисто индивидуално) от Дирк,но Новицки е бил МВП и това оказва своята тежест за спора...Пау е по-добър в пасовете,в чадърите,в борбите,в защита...Докато Дирк го превъзхожда единствено в стрелбата !


All-star-a е шоу, а аз лично не разчитам особена на Гасол за шоуто :roll: Комбинацията между Крис Пол и ДеАндре Джордан е гаранция за шоу :!: Г-н Свободни удари има постоянно растяща статистика в RPG и PPG от началото на кариерата си ;) Оценяват го на 20 млн. на година, все пак ... Последните 2 години е водач по борби в Лигата, също така.
Последна промяна от boabbb на 10 фев 2016 09:59, променено общо 1 път.
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19480
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA All-star 2016

Мнениеот Drunken_Master » 10 фев 2016 09:54

boabbb написа:
Drunken_Master написа:Сравнявате два идиота (г-да Свободни удари) с играч,който буквално няма слабо качество (като изключим кражбите,но е обяснимо при положение,че е севън фуутър)...
Най-добрият европейски играч за всички времена ! За мен лично е по-добър (чисто индивидуално) от Дирк,но Новицки е бил МВП и това оказва своята тежест за спора...Пау е по-добър в пасовете,в чадърите,в борбите,в защита...Докато Дирк го превъзхожда единствено в стрелбата !


All-star-a е шоу, а аз лично не разчитам особена на Гасол за шоуто :roll: Комбинацията между Крис Пол и ДеАндре Джордан е гаранция за шоу :!: Г-н Свободни удари има постоянно растяща статистика в RPG и PPG от началото на кариерата си ;)

Щом е шоу да поканят и Джавейл Макгий...!?
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 век, украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата, дълги периоди са били под шапката на някой, но това не значи, че няма такава държава.

НЕдебил!

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: NBA All-star 2016

Мнениеот boabbb » 10 фев 2016 10:01

А какво е :?: Боли го к*ра Стеф Къри дали ще спечели тоя откровено шоу-мач, или не :roll: Още повече, по отношение на центровете - любимия ми баскетболист е Шак и съм фен на големите центрове, не на щеките :lol: :lol: Затова ме кефи и Джордан, независимо, че е крив от фаул-линията :lol: Гаранция ще го надстрелям на фаулове :mrgreen:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: NBA All-star 2016

Мнениеот Warped » 10 фев 2016 11:23

Да го канят Гасол на алл старс и да се приключва с колебливата му кариера :)
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: NBA All-star 2016

Мнениеот boabbb » 10 фев 2016 11:35

Warped написа:Да го канят Гасол на алл старс и да се приключва с колебливата му кариера :)


Той заменя Джими Бътлър от Чикаго, който нещо се е контузил :roll: Резерва е, но ще играе ;) Иначе кариерата му не е никак лоша ...
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: NBA All-star 2016

Мнениеот Warped » 10 фев 2016 13:30

Не е лоша за всички те си сезони има само 4-ри с повече от 80 мача....... :) Не е лоша а колеблива
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.


Върни се в “Баскетбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта