Александър Везенков (фен тема)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

dream team
Мнения: 569
Регистриран на: 06 фев 2014 13:21
Контакти:

Александър Везенков (фен тема)

Мнениеот dream team » 31 авг 2015 10:35

Александър Везенков бе официално представен като баскетболист на Барселона. Българското крило получи №14 от техническия директор на каталунците Жоан Креус. Заедно с него бе представен и Самардо Самуелс.

"Искам да докажа, че заслужавам да съм в този клуб, да се доказвам всеки ден. Ще давам 100% от себе си. Напрежението е нещо нормално, когато си играч на Барселона," сподели Везенков пред медиите в Барселона.

"НБА е мечта за всички, но сега искам да печеля с Барселона. Може би в бъдещето ми го има и това, но засега няма да мисля за него," добави 20-годишният национал. "Креус дойде до Гърция, и ме убеди да дойда в Барселона. Радвам се, че съм тук."

Креус от своя страна също похвали българина: "Везенков носи баскетбола във вените си. Въпреки че още е млад, вече има много изиграни минути, и не на последно място е MVP."

Изображение

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14017
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Александър Везенков (фен тема)

Мнениеот damyanov1963 » 31 авг 2015 13:57

Какъв е тоя пожарогасител отзад?
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Александър Везенков (фен тема)

Мнениеот boabbb » 31 авг 2015 16:35

damyanov1963 написа:Какъв е тоя пожарогасител отзад?


Прахов :roll: Или с пяна, евентуално :mrgreen:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19488
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Александър Везенков (фен тема)

Мнениеот Drunken_Master » 31 авг 2015 21:13

Първо искам да му пожелая успех,Господ да бъде с него и най-вече,че съм горд,че това момче е българин !
Но да започна анализа...

Рано му е още за Селтикс,където в момента градим отбор от изцяло млади талантливи играчи (изключвам дървесният материал Зелър).Само че на нас ни трябват борци под коша,а от това което съм гледал (7-8 мача на Арис),Везенков не е от тях.Големият му проблем си остава липсата на отскок,както и височината.На много места бях чел различни информации,но истината е,че той е висок не повече от 202 см,което за тежко крило е меко казано смехотворно.На всичкото отгоре има огромни пропуски в защита,играе изключително трудно срещу високи атлетични играчи (тип братята Гасол).Под коша буквално го смляха от чадъри.
Имаше един анализатор в интернет който го бе описал много точно - "бавен,муден,тромав за леко крило" и "нулев атлетизъм за тежко крило" ! Въпреки това винаги могат да го напомпат с анаболи,а бързината не му е приоритет в стила на игра.За сметка на слабостите,стрелбата и IQ-то му си остават много силна карта.
Сегашният вариант,според мен е най-удачен.Няколко години в Барселона,Наваро ще го понаучи на баскетбол и после..да влиза в огъня.
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 век, украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата, дълги периоди са били под шапката на някой, но това не значи, че няма такава държава.

НЕдебил!

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: Александър Везенков (фен тема)

Мнениеот stefani » 02 сеп 2015 13:55

Александър Везенков радва, ама една лястовица ... :)
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !

Потребителски аватар
emi_cska
Мнения: 822
Регистриран на: 24 мар 2008 18:04
Местоположение: San Jose, CA USA
Контакти:

Re: Александър Везенков (фен тема)

Мнениеот emi_cska » 29 окт 2015 16:09

Аз ако дойде в драфта бих го взела с удоволствие на драго сърце в Голдън Стейт Уориърс.
САМО ЦСКА!!!! Само Реал Мадрид, Байерн, Манчестър Юнайтед, Голдън Стейт Уориърс и Сакраменто Кингс!!!
100%ва подкрепа за Димитър Бербатов и Голдън Стейт Уориърс и Сакраменто Кингс

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19488
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Александър Везенков (фен тема)

Мнениеот Drunken_Master » 11 юни 2016 12:05

Тоя Везенков е толкова неориентиран в защита,че не е истина...На моменти дори получава и крясъци и викове от съотборниците си,защото не е застанал,там където трябва.
В атака,как да му я дават,като той постоянно стои,като закован на дъгата и чака...Ужас !!!
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 век, украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата, дълги периоди са били под шапката на някой, но това не значи, че няма такава държава.

НЕдебил!

Потребителски аватар
emi_cska
Мнения: 822
Регистриран на: 24 мар 2008 18:04
Местоположение: San Jose, CA USA
Контакти:

Re: Александър Везенков (фен тема)

Мнениеот emi_cska » 08 юни 2017 23:48

Везенков ще участва в драфта тази година
Дано добър отбор го вземе и да го развива
САМО ЦСКА!!!! Само Реал Мадрид, Байерн, Манчестър Юнайтед, Голдън Стейт Уориърс и Сакраменто Кингс!!!
100%ва подкрепа за Димитър Бербатов и Голдън Стейт Уориърс и Сакраменто Кингс

plmar
Мнения: 3985
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: Александър Везенков (фен тема)

Мнениеот plmar » 14 окт 2018 22:11

След играч на мача с Химки, днес минава 1000 точки, за 20мин. 7 точки, 6 борби и 2 асистенции! Браво!
Изображение


Върни се в “Баскетбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта